Įkraunama...
Įkraunama...

Persikraustymo vargai

QUOTE(Noa @ 2016 07 28, 20:29)
Dėžės baigiasi.

QUOTE(Sapho @ 2016 08 01, 22:56)
Gal kai persikraustysit, kas nors galit dėžes perleisti?

Dėžių galima gražiai paprašyti kokioje didesnėje parduotuvėje (pažįstami taip iš Maximos, Ermitažo kraustymuisi prisirinko). Nors šiuo metu ir man atrodo, kad dėžių niekada nebūna pakankamo kiekio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 08 02, 20:15)
Dėžių galima gražiai paprašyti kokioje didesnėje parduotuvėje (pažįstami taip iš Maximos, Ermitažo kraustymuisi prisirinko). Nors šiuo metu ir man atrodo, kad dėžių niekada nebūna pakankamo kiekio. biggrin.gif

Aš dėžes ėmiau iš Norfos. Iki, Promo - nedavė, tipo, negalim. Mačiau dar Maximose ir Seniuose. Kai nebereikia 😀
Atsakyti
Geriausios dėžės nuo bananų. Jas patogu kilnoti, nes yra išjautos rankenos. Į dugną dėjau gražiai apkirpusi tą storesni popierių. Dėžes liuosiai gausit Lidle arba susitarti reikia su salės darbuotojais, kad paliktų. Man geriausiai sekėsi su maximos. Iki ir rimi nė vienos nedavė... O visas vazas ir stiklą aš sukau į strečinę plėvelę. Pirkau ruloną senukuose. Ji panaši kaip maistinė, tik jos daugiau. Buvo super. Vyniojau lėkštes net po 6 vnt, taures po dvi ir pan. Nesudužo niekas!
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 08 03, 08:58)
Nesudužo niekas!

Man irgi nesudužo. Su virtuvės rankšluostukais! Tiksliau, taip manau. Nes dar neiškrausčiau😀
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 08 03, 13:24)
Man irgi nesudužo. Su virtuvės rankšluostukais! Tiksliau, taip manau. Nes dar neiškrausčiau��

Kada kraustysi? biggrin.gif Gal kaip mano pažįstama... Sako, trys metai po kraustymosi praėjo. Net nežinau kas tose dėžėse. Tai gal man ir nereikia jų? biggrin.gif Bet tai kaip smagu - atidarai su tokiu džiugiu laukimu širdyje kaip per Kalėdas biggrin.gif
Atsakyti
Jau iškrausčiau!
Rezultatas nustebino.
Buvau aš nusipirkus tokias lėkštes, kurios man labai patiko. Jos supakuotos po dvi dėžutėse, ir tų dėžučių gal 6. Bet aš jas laikiau naujam būstui, nes labai gerai supakuotos - tai galvoju, išiminėk, paskui pakuok, dar suduš! Bewt kad labao jų buvau norėjus, tai tas dėžes laikiau pasidėjus viešai, kad galėčiau gėrėtis biggrin.gif

Ir žo, ant jų lipo katinas Kuzma. Nes kas spintoj, tai spintoj, o vieša vieta yra katinėlių autostrada, greitis iki 140 km/h. Ir vieną tą dėžę paspyrė ant grindų. Pažiūriu - nu vo blin, viena lėkštė skilo... O kita ne. Tai bet taip ir palikau, tą skilusią lėkštę dėl amortizacijos, galvojau - sveikoji viena likus labai dėžėj maskatuosis.

Dabar atėjo metas, išimu aš tas lėkštes... Ir nesuprantu. Viena turėjo būt iš dviejų gabalų, o nėra blink.gif Pralupu vieną dėže, kitą. Pralupu visas - nu nėr sudužusios.

Sugijo, štoli? blink.gif

Nuo rankšluostukų pakavimo lotuliukas.gif

Sakyčiau, muziejines kinų vazas, ypač reikalingas restauracijos, derėtų taip pervežinėti... Virtuviniuose rankšluostukuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 rugpjūčio 2016 - 20:33
Sveikos,

gal kas matėte išsinuomuoti tokių vežimų?
user posted image

QUOTE(Bramune @ 2016 07 29, 10:31)
Mes perkraustymo firmą samdėm, kad išvežtų stambiagabaritines atliekas - nereikalingus baldus, buitinę techniką.



kokią įmonę rinkotės?

gal kas Kaune galite pasidalinti atsiliepimais ir kainomis apie perkraustymus?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2016 08 04, 20:27)
Sveikos,

gal kas matėte išsinuomuoti tokių vežimų?
user posted image
kokią įmonę rinkotės?

gal kas Kaune galite pasidalinti atsiliepimais ir kainomis apie perkraustymus?

tie, kas užsiima perkraustymu - vežimukus turi. Galiu pasakyti įkainius Vilniuje. 9 EUR mašina valanda + 6 Eur 1 krovėjas valanda. Viską dauginti iš valandų skaičiaus. Dar kaina kyla, jei taikomos pakavimo paslaugos, mokami keliai.
Atsakyti
O kai jūs prašote dėžių prekybcentriuose, tai čia kur? Informacijoj? Pas apsaugą? Salėj pas kažką?

QUOTE(Giedre.vs @ 2016 08 04, 21:28)
tie, kas užsiima perkraustymu - vežimukus turi.

Žinau kad jie turi. Bet man reikia tik ratukų, ne firmos
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 08 04, 21:28)
Galiu pasakyti įkainius Vilniuje. 9 EUR mašina valanda + 6 Eur 1 krovėjas valanda. Viską dauginti iš valandų skaičiaus. Dar kaina kyla, jei taikomos pakavimo paslaugos, mokami keliai.

O kaži kaip greitai jie dirba? mastau.png Na tarkime kiek valandų užtruktų nemažo gyvenamo buto daiktų (baldų + į dėžes jau supakuotų daiktų) sukrovimas, nugabenimas į priešingą miesto pusę ir iškrovimas? Beje į krovėjo valandas kelionės trukmė irgi įskaičiuojama?

Kiek realiai tie kraustytojai saugo daiktus? mastau.png Jei kai kurios dėžės kaip nors sužymėtos kaip itin sugotinos (su dužiais daiktais), ar tikrai bus to paisoma, ar geriau jau kiek įmanoma patiems tokius dalykus susivežioti?

Šiaip tai gaila, kad šioje temoje niekas nebesidalina patirtimi su konkrečiomis perkraustymo įmonėmis ar bent jau kaip išsirinkti tinkamiausią. Aš dar tik ruošiuosi pradėti paiešką nuo google... tai bet kokie patarimai būtų naudingi. smile30x30.png

O prieš kiek laiko iki planuojamo kraustymosi jau reikėtų konkrečiai tartis su įmone? Ar jie pasiruošę atvažiuoti nors ir rytoj, ar n savaitgalių į priekį jau būna užimti?
Atsakyti
Ir man, Smalsute, panašūs klausimai kyla.
Aš prisiguglinau perkraustymo įmonių, bet man labai "kliūva" tas užmokestis už valandą. Gerai, jei šaunūs darbininkai ir dirba, o kas jei tie "o mums moka už valandas"? Tai gali nunešti dėžę ir 15 min ilsėtis....
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2016 08 04, 19:27)
Sveikos,

gal kas matėte išsinuomuoti tokių vežimų?
user posted image
kokią įmonę rinkotės?

gal kas Kaune galite pasidalinti atsiliepimais ir kainomis apie perkraustymus?

patys krovejai turi ratukus
Krausciausi Kaune pries savaite.

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 08 11, 18:05)
O kaži kaip greitai jie dirba? mastau.png Na tarkime kiek valandų užtruktų nemažo gyvenamo buto daiktų (baldų + į dėžes jau supakuotų daiktų) sukrovimas, nugabenimas į priešingą miesto pusę ir iškrovimas? Beje į krovėjo valandas kelionės trukmė irgi įskaičiuojama?

Kiek realiai tie kraustytojai saugo daiktus? mastau.png Jei kai kurios dėžės kaip nors sužymėtos kaip itin sugotinos (su dužiais daiktais), ar tikrai bus to paisoma, ar geriau jau kiek įmanoma patiems tokius dalykus susivežioti?

Šiaip tai gaila, kad šioje temoje niekas nebesidalina patirtimi su konkrečiomis perkraustymo įmonėmis ar bent jau kaip išsirinkti tinkamiausią. Aš dar tik ruošiuosi pradėti paiešką nuo google... tai bet kokie patarimai būtų naudingi. smile30x30.png

O prieš kiek laiko iki planuojamo kraustymosi jau reikėtų konkrečiai tartis su įmone? Ar jie pasiruošę atvažiuoti nors ir rytoj, ar n savaitgalių į priekį jau būna užimti?

mes uzsisakem masina,valanda su dviem krovejai 25 eurai
buvo viskas sudeta i dezes,baldai sunkus /isardyti.saldytuvas,skalbenke,dujine
daug baldu ,sukosi su viskuom dvi valandas kol sudeliojo i masina,iskrove per nepilna val. sumokejau 75 eurus
tikrai verta.nieko nenesiojau,viska patys,del galimai duztanciu daiktu patys perpokavo saugiai,nesiojo is antro auksto nepatogios laiptynes,viska saugiai perveze,iskrove,esu tikrai patenkinta ju darbu,aisku trumpu pasiilsejimu buvo,bet tikrai sunkus ir nepatogus baldai,tad suprantu.

QUOTE(Elzė @ 2016 08 13, 19:36)
Ir man, Smalsute, panašūs klausimai kyla.
Aš prisiguglinau perkraustymo įmonių, bet man labai "kliūva" tas užmokestis už valandą. Gerai, jei šaunūs darbininkai ir dirba, o kas jei tie "o mums moka už valandas"? Tai gali nunešti dėžę ir 15 min ilsėtis....

tikrai taip nera(bent mano atzvilgiu nebuvo)
firma kuri perkrauste,galiu rekomenduoti,vaikinuku nepazystu,sake turi tris komandas,kaip kitos dirba nezinau.bet man pavyko
p.s. veze uz Kauno ribos
Atsakyti