Įkraunama...
Įkraunama...

Persikraustymo vargai

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 08 11, 19:05)
O kaži kaip greitai jie dirba? mastau.png Na tarkime kiek valandų užtruktų nemažo gyvenamo buto daiktų (baldų + į dėžes jau supakuotų daiktų) sukrovimas, nugabenimas į priešingą miesto pusę ir iškrovimas? Beje į krovėjo valandas kelionės trukmė irgi įskaičiuojama?

Kiek realiai tie kraustytojai saugo daiktus? mastau.png Jei kai kurios dėžės kaip nors sužymėtos kaip itin sugotinos (su dužiais daiktais), ar tikrai bus to paisoma, ar geriau jau kiek įmanoma patiems tokius dalykus susivežioti?

Šiaip tai gaila, kad šioje temoje niekas nebesidalina patirtimi su konkrečiomis perkraustymo įmonėmis ar bent jau kaip išsirinkti tinkamiausią. Aš dar tik ruošiuosi pradėti paiešką nuo google... tai bet kokie patarimai būtų naudingi. smile30x30.png

O prieš kiek laiko iki planuojamo kraustymosi jau reikėtų konkrečiai tartis su įmone? Ar jie pasiruošę atvažiuoti nors ir rytoj, ar n savaitgalių į priekį jau būna užimti?

Jei norite greičiau - patys susipakuokite, išsiardykite baldus, kad liktų tik sunešioti. Valandinis įkainis, nes tuo metu mašina užimta, negali vykdyti užsakymų. Kelionės laikas įsiskaičiuoja. Greitis ir kokybė nesuderinami dalykai wink.png Vien teisingas daiktų sudėstymas, pririšimas diržais laiką atima. O specialiai laiko niekas netemps - nes nėra prasmės. Visada yra galimybė uždirbti tuos pačius pinigus greičiau.
Tartis reikia iš anksto, nes darbai planuojami.
Visi daiktus saugo, bet kartais gali kažkas nutikti. Tiesiog reikia protingai į tai žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 08 14, 23:07)
Tartis reikia iš anksto, nes darbai planuojami.

Mano klausimas buvo, kiek iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 08 15, 10:45)
Mano klausimas buvo, kiek iš anksto.

Manau kiekvienu atveju kitaip. Jei kraustymasis didelis - daug daiktų, manau prieš savaitę, o jei pervežti reikia vieną kitą baldelį - prieš keletą dienų. Be to manau - kiekvienos firmos skirtingi pajėgumai, užimtumas. Yra ir žmonių, kurie išsikrausto akimirksniu smile30x30.png Jiems nėra jokių perkraustymo vargų - visiškai nesaugo savo daiktų, sumeta viską bet kaip, tingi pakuoti ir net krovėjų nesamdo - pasikviečia giminių, ar draugų.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 08 15, 18:03)
Yra ir žmonių, kurie išsikrausto akimirksniu smile30x30.png Jiems nėra jokių perkraustymo vargų - visiškai nesaugo savo daiktų, sumeta viską bet kaip, tingi pakuoti ir net krovėjų nesamdo - pasikviečia giminių, ar draugų.

Dar gal mažiau daiktų turi... Pvz. Neseniai kraustėsi ar šiaip minimalistai... Gaila, mes ne iš tokių, he he.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 08 20, 08:19)
Dar gal mažiau daiktų turi... Pvz. Neseniai kraustėsi ar šiaip minimalistai... Gaila, mes ne iš tokių, he he.

Niu daiktų daug turėjo - tik va busą iškraustė per 15 min. biggrin30x30.png Dar tokios situacijos aš nemačiau. smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2016 08 20, 22:14)
Niu daiktų daug turėjo - tik va busą iškraustė per 15 min.  biggrin30x30.png Dar tokios situacijos aš nemačiau.  smile30x30.png

Ir aš nemačiau! Tai arba pakavo tą busą užtai 3 dienas, arba jų daiktai - krūva senų padangų😀 Nedūžta, nelūžta, belekur išvertei, ir gerai😄
Atsakyti
Na matomai žmonės su spec gabumais. Prieš pora metų kai kraustėmės, tų daiktų atrodo tikrai nebuvo tuntai, bet ir tai vežėm gerą pusdienį, o pakavau net nzn kiek laiko prieš tą grand išvežimą, kad viskas saugiai nukeliaut galėtų.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 08 21, 09:48)
Ir aš nemačiau! Tai arba pakavo tą busą užtai 3 dienas, arba jų daiktai - krūva senų padangų😀 Nedūžta, nelūžta, belekur išvertei, ir gerai😄

Ne, padėjo iškraut gal 15 žmonių - giminė visa smile30x30.png Smagu, kai vieni kitiems taip padeda.
Atsakyti
Ai, nu tada nesiskaito biggrin30x30.png
Nes jei 15 žmonių - 15 min, tai vienas žmogus ten būtų dirbęs 4 valandas biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 08 23, 21:54)
Ai, nu tada nesiskaito :D
Nes jei 15 žmonių - 15 min, tai vienas žmogus ten būtų dirbęs 4 valandas :D

Ar jau persikraustėt?
Atsakyti
O pas mus dar virtuve tik daroma ir svetaine tuscia, bet as jau baigiu didziaja dali daiktu sutempti biggrin.gif kasdien vyrui i rankas po dezute, po maiseli, o kai jau nieko nebeliks daiktu namuose, teks keltis nori nenori biggrin.gif
Atsakyti
Jo, mes nuo rugpjūčio pirmos atsikraustėm į statybas :D Ir dabar gyvenam, trūksta to šio ano, bet vis tiek geriau, negu buvo :D

Mane kas siutina tame keliavime su paskutiniais daiktais :D
1. Jų gaunasi nepamatuotai daug. Atrodo, nu viskas, rūbų trys, tapkės, dar va ta dėžė. Ir dar gėlė šita ir ta ana, ir dar ta mažytė. Ir dar puodas iš balkono. Ai, dar rankšluostis, ir dar dviratis, o gal kamuolio neimam? Imam.
Ir važinėji paskui visą dieną :D

2. Visi šiaip jau planingai pakuojami daiktai pas mane būna surašyti, kas tai ir kieno. Pvz. "Jono megztiniai ir bliuzonai", "Petro batai", "Daiktai iš sekcijos". O vat paskutinius grūdi belekaip, į beleką, ir paskui tarp tų visų dėžių pameti. Kokia nesąmonė pamesti naminių kelnių ir bliuzonų dėžę - o aš va pamečiau prieš dvi savaites ir iki šiol nerandu :D Dar buvau pametus kačių žirklių nagus, bet kai katės ėmė durti, tai visus užkniso, ir nusipirkom naujas. Žirkles, ne kates :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 rugsėjo 2016 - 18:57