Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

Ieškom draugų... juos randam... ir smagiai plepam!


user posted image

Renkasi mamytės smagiai pakalbėti bet kokia tema  thumbup.gif visos esam draugiškos, kai reikės paguosim ir patarsim console.gif kai reikės ir pabarsim dirol.gif susidraugaujam ir organizuojam "meetukus" gathering.gif

sutrumpinimų paaiškinimas

ex - buvęs
VT - vaiko tėvas
VM - vaiko motina
MB - mano brangusis
BB - būsimas brangusis
Briedis - pretendentas ne tik į tavo širdį bet ir į lovą
PM - pinigų maišas
Bardiūras – vyras, kuris klaidingai mano, kad jis tau reikalingas
Zviozda - apie kurią loja kalės
AA – nekomentuosim, bet svarbu KĄ NORS liurlinti jei nori būti AA


Atsakyti
Labas naujuos namuos biggrin.gif einu toliau krepšinio žiūrėt smile.gif
Atsakyti
registruojuosi 4u.gif

Flika, tik dabar tavo postą su klausimu perskaičiau biggrin.gif matai, dabar jau pirmam puslapyje tongue.gif

Nematysim mes aukso, tikrai nematysim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 09 22, 15:54)
AŠ Labai emocionali, na bet bandysiu viską nuryti. Jei jau jūs pažadėjot rezultatą aš susikaupsiu biggrin.gif

pamatysi, tikrai pades mirksiukas.gif
daugiau su savimi dirbk, pries susitikdama, ar kalbedama keletas giliu ikvepimu ir iskvepimu nusiraminimui, prisimink, kad laikaisi naujos poltikos, ir kad ne tave jis zemina, o tik save, parodydamas savo mentaliteta, o tiksliau jo neturejima. jis cia silpnas, o tu stipri!!
Atsakyti
Pirmiausia Pūkiui dideliausi Ačiū už naujus namukus 4u.gif

Tada Mort, taip ir aš stoju į laukiančiųjų būrelį. verysad.gif neilgam, mėnesį, na iki pusantro. Sunku man be jo, prisirišau labai blush2.gif bet kai grįš jau gyvensim kartu jei viskas gerai wub.gif

Raimuk, ačiū tau už patarimą ir padrasinimus. Aš tikrai pasistengsiu, nes jau nebegaliu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,tai ka su sidabru moterys drinks_cheers.gif
Turiu toki "ne nagla" klausima biggrin.gif gal pas kuria yra like leliuko drabuzeliu?
Atsakyti
Labukas,

Registras rudeniniuose namučiuose..
Perkeliu klausimą čia, ar pasikeitė albumėlio slaptažodis?! Nu blyn neįeinu..o taip noriu Laumėne pamatyt..

QUOTE(*Erotica* @ 2013 09 23, 10:14)
Labas rytas,tai ka su sidabru moterys drinks_cheers.gif
Turiu toki "ne nagla" klausima biggrin.gif gal pas kuria yra like leliuko drabuzeliu?

Turiu ax.gif Bet reikia peržiūrėti ką turiu..Be to, daugelį "naglai" parduoti žadu..o tu kaip suprantu for free nori?! Na, reikia man peržvelgti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flika: 23 rugsėjo 2013 - 09:30
QUOTE(Flika @ 2013 09 23, 10:21)
Labukas,

Registras rudeniniuose namučiuose..
Perkeliu klausimą čia, ar pasikeitė albumėlio slaptažodis?! Nu blyn neįeinu..o taip noriu Laumėne pamatyt..



nepasikeitė, tikrai tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindi* @ 2013 09 23, 02:32)
Tada Mort, taip ir aš stoju į laukiančiųjų būrelį. verysad.gif neilgam, mėnesį, na iki pusantro. Sunku man be jo, prisirišau labai blush2.gif bet kai grįš jau gyvensim kartu jei viskas gerai wub.gif

kokie greiti bigsmile.gif
Atsakyti
Na imanomi visi variantai Flika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 23, 11:19)
nepasikeitė, tikrai tas pats  mirksiukas.gif

Neįeinu tuomet į albumėlį..
O tave jau mačiau..groži tu 4u.gif Dabar ir veidas atsigavo, bruožai išsiryškino ir nuostabiai didelės akys wub.gif

QUOTE(*Erotica* @ 2013 09 23, 12:33)
Na imanomi visi variantai Flika 4u.gif

O kokių tau reikia drabužėlių, ko ieškai?
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2013 09 23, 12:39)
kokie greiti  bigsmile.gif

hm... g.gif taip smile.gif bet pas mus viskas labai greit susiklostė kažkaip. Kol buvo Lietuvoj ir taip jis pastoviai pas mane būdavo, tai ko ir laukti ax.gif dar reikia pragyventi tą mėnesį, gal persigalvosim, susivoksim, bet kolkas abu meilėj paskendę smile.gif


Vakar išvažiavau krepšinio žiūrėti su draugais, tai taip pasijuto, kad išvažiavęs yra. Taip trūko, atrodo taip sunku buvo kam nors įsipareigoti ir kai jau nusprendžiau visvien turiu eiti visur viena smile.gif
Atsakyti