Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

QUOTE(Upjora @ 2013 09 23, 20:44)
Duok dideles vit C dozes.  mirksiukas.gif Pramuš.


reikia namie ieškot, nežinau ar turiu g.gif reiks ryt apsipirkt žiemos ligų sezonui doh.gif

QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 23, 20:44)
temperatūra nėra didelė, net vaistų prie tokios tempos neduodama. Jei skauda akytes ir galvytę, tai gali dar kilti. Ar jam nėra buvę sinusito?



nedidelė, gavo dozę liepžiedžių arbatos, sinusito nėra buvę, kaip visada tonzilės užburkusios, jau slogikė buvo prieš pora dienų, manau eilinis virusas, ryt dėl via ko gydytojai pasirodysim, kad gaut "biliotenį" į daržą...

Žadėjom į gyvūnų šventę eit sekmadienį, gi prizą mano vaikas turi atsiimti. Laimėjo foto konkursą "Aš ir mano augintinis". Su Bite ir kaimynu berniuku foto buvo, tai laimėjom vietiniam laikrašty. O prizus galima atsiimti tik šventėj verysad.gif o vaikas taip tikėjosi medalį gaut ir maistelio šuniui...
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 23, 21:55)
reikia namie ieškot, nežinau ar turiu  g.gif  reiks ryt apsipirkt žiemos ligų sezonui  doh.gif
nedidelė, gavo dozę liepžiedžių arbatos, sinusito nėra buvę, kaip visada tonzilės užburkusios, jau slogikė buvo prieš pora dienų, manau eilinis virusas, ryt dėl via ko gydytojai pasirodysim, kad gaut "biliotenį" į daržą...

Žadėjom į gyvūnų šventę eit sekmadienį, gi prizą mano vaikas turi atsiimti. Laimėjo foto konkursą "Aš ir mano augintinis". Su Bite ir kaimynu berniuku foto buvo, tai laimėjom vietiniam laikrašty. O prizus galima atsiimti tik šventėj  verysad.gif  o vaikas taip tikėjosi medalį gaut ir maistelio šuniui...


pasirodykit gydytojai ji apžiūrėjus tiksliau pasakys mirksiukas.gif šiaip atrodo kad reiktų sekretą skystinti, nes matyt viduje kaupiasi. Prieš tonzilių paburkimus, paraudimus yra tonsilgon lašai. Tikrai geras homeopatinis vaistas mirksiukas.gif
Daug daug skysčių, pakaitink kojytes ir paguldyk su šiltom kojinytėm mirksiukas.gif

Gal iki savaitgalio išsikapstysit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 23 rugsėjo 2013 - 21:03
QUOTE(Upjora @ 2013 09 23, 18:44)
bigsmile.gif Nu, ir kaip?

Dar negyvenam,tik sprendima priemem biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 23, 18:44)
temperatūra nėra didelė, net vaistų prie tokios tempos neduodama. Jei skauda akytes ir galvytę, tai gali dar kilti. Ar jam nėra buvę sinusito?

drinks_cheers.gif Man ir i sinusita panasu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 23, 18:55)
Žadėjom į gyvūnų šventę eit sekmadienį, gi prizą mano vaikas turi atsiimti. Laimėjo foto konkursą "Aš ir mano augintinis". Su Bite ir kaimynu berniuku foto buvo, tai laimėjom vietiniam laikrašty. O prizus galima atsiimti tik šventėj  verysad.gif  o vaikas taip tikėjosi medalį gaut ir maistelio šuniui...

Linkiu pasveikt iki sventes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 23, 21:02)
pasirodykit gydytojai ji apžiūrėjus tiksliau pasakys  mirksiukas.gif  šiaip atrodo kad reiktų sekretą skystinti, nes matyt viduje kaupiasi. Prieš tonzilių paburkimus, paraudimus yra tonsilgon lašai. Tikrai geras homeopatinis vaistas  mirksiukas.gif
Daug daug skysčių, pakaitink kojytes ir paguldyk su šiltom kojinytėm  mirksiukas.gif

Gal iki savaitgalio išsikapstysit  mirksiukas.gif



oi "tonzilgonas" mūsų kasdienis palydovas kovoje su ligom doh.gif nieko nebestebina mane jau. Skystinti nėra ko g.gif nes nekosėja (na tas kosulys nėra toks, kad neatsikosėtu). Šiaip mums tas "tonzilgonas" schmoll.gif apskritai su visokiais homeopatiniais iki plaučių uždegimo nuvažiuojam doh.gif užtenka pora dienų užtęst su homeopatiniais ir galim kraut "tašes" į vaikų ligoninę doh.gif

Kaip aš jau buvau pamiršus ką reiškia ligos verysad.gif vadinasi gera vasara buvo g.gif doh.gif
Atsakyti
Labas vakariukas 4u.gif

Neatsimenu, ar pasveikinau su bernuzeliu Erotica smile.gif Drabuzelius visus as atidavus sesei, atidaviau, nes sakiau as tai tikrai jau nescia nebusiu, ir pastojau uz savaites doh.gif

Sveikatytes Pukiui 4u.gif

Spindi, na laukimas yra ziauru, pirmom dienom norisi kazkuom uzsiimti, susitikti su zmonem, kad tik taip smarkiai nesigalvotu.. As laukiau triskart po menesi ir tai man atrode tragedija. Sekmes tau, kantrybes 4u.gif

Gerai Flika saudai naujokei thumbup.gif

O as ruosiuos krikstynoms Danijoje su nekantrumu, jau si sestadieni skrendam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skierkute: 23 rugsėjo 2013 - 21:57
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 23, 22:11)
oi "tonzilgonas" mūsų kasdienis palydovas kovoje su ligom  doh.gif  nieko nebestebina mane jau. Skystinti nėra ko  g.gif  nes nekosėja (na tas kosulys nėra toks, kad neatsikosėtu). Šiaip mums tas "tonzilgonas"  schmoll.gif  apskritai su visokiais homeopatiniais iki plaučių uždegimo nuvažiuojam  doh.gif  užtenka pora dienų užtęst su homeopatiniais ir galim kraut "tašes" į vaikų ligoninę  doh.gif 

Kaip aš jau buvau pamiršus ką reiškia ligos  verysad.gif  vadinasi gera vasara buvo  g.gif  doh.gif


Skystinti ne dėl kosulio, o dėl slogytės mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ir vėjas, stogas kilnojas..ir kaaaip šaaalta namie, jau ir norisi atidaryt šildymo sezoną..

Flikiukas miega šalia, o man nemiegadienis..Užsisakiau rankinuką, jau geriau eičiau miegoti..greit sąskaita liks tuščia su mano naktinėjimais.. doh.gif

Man homeopatiniai vaistai irgi schmoll.gif Tik stipriau susergam, galim irgi tašes krautis į ligoninę..Gal organizmas organizmui nelygu, bet mums reikia cheminių vaistukų. Visa laimė, kad sergam retokai palyginus..

QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 23, 21:00)
apsiši...kažkuri  g.gif  lotuliukas.gif 

Pūkiuks su temperatūra  doh.gif  atidarom ligų sezoną  doh.gif  nu bl...nesikeikiant...užkniso, tik 3 savaitės geru oru į daržą  cry.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif garsu susijuokiau lotuliukas.gif

Pūkiui daug sveikatytės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Skierkute @ 2013 09 23, 22:57)

Gerai Flika saudai naujokei  thumbup.gif

g.gif kad nieko įžeist ar sušaudyt specialiai neturėjau minčių, tiesiog ką mąstau, tą rašau.. ax.gif
Atsakyti
Skierkute, labai dailu suneli augini 4u.gif

Laumene, reiktu tonu-dviem tamsesniu plauku, ''gyvesnes spalvos'' 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2013 09 24, 00:31)
Laumene, reiktu tonu-dviem tamsesniu plauku, ''gyvesnes spalvos''  4u.gif


ačiū už nuomonę mirksiukas.gif taip pat nusprendėm ir su kirpėja ax.gif
Papildyta:
Dėl įdomumo biggrin.gif
Praeitos temutės plepsytės

user posted image

1. Upjora 111
2. PŪKITAS 87
3. Flika 79
4. raimukas84 39
5. kasas2013 ir Skierkute 35
6. Laumėnė ir linausius 32
7. *Erotica* 28
8. Klasta 26
9. Mort 25
10. egnis 20
11. mama_simona 12
12. Jolirta 8
13. Spindi* 6
14. Daluze14 5
15. Medėja25 ir <imelda> 4
17. sima123 ir puuupi 3
19. Wonder Woman 2
20. Ž.J. ir martanux 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 24 rugsėjo 2013 - 09:41
QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 24, 09:37)
Praeitos temutės plepsytės


1. Upjora  111
2. PŪKITAS  87
3. Flika          79
4. raimukas84  39
5. kasas2013 ir  Skierkute  35


Upjora hah.gif galū gale mane "perspjovei" su šnekėjimu thumbup.gif
Atsakyti
Dienas labas,

Oooo, garbinga 3 vieta lotuliukas.gif Neduok valgyt, duok pašnekėti doh.gif

Šiandien tokia "belekokia" diena, išploviau svetainės minkštuosius baldus, pagaminau pietus, išsisiurbiau ir neturiu ką veikt blush2.gif Flikius miega, o man nuotaika "arti bliovimo" g.gif Kažkaip rudenėjant, labiau vieniša jaučiuos, norisi kam nors vakarais kojas sukišt pasišildyt... unsure.gif
Karoč, susitvarkysiu su savimi..

Tai vat, pasiguodžiau, einu kavos įkalt..
Atsakyti
Pukitas, sveikatos tavo berniukui 4u.gif

siandien mokykloje buvo tevams susirinkimas, demonstravo kaip vaikai bus mokomi matematikos, nauja sistema, praktikuojama apie 7metai, vaikams labiau suprantama, nei kad ta senoji stulpeline. bus reikalu, nes manau kad ja mokinti matematikos bus geriau anglu kalba, reiks terminus man ismokti. manau per anksti visa tai, juk gaunas kad 6-7 metu vaikai mokes net ir daugybos bei dalybos veiksmus doh.gif zinoma su nesudetingais skaitminimis, bet visvien as manau kad per anksti ax.gif
Atsakyti