Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Mort @ 2013 09 25, 09:56)
Nieks nestresuoja  thumbup.gif
Nors man orų prognozės, kurios sako, kad spalį jau gali pasnigti  blink.gif  sukėlė šiokį tokį stresą  doh.gif


nestresuok irnesakyk.gif bus kaip visuomet- Naglis Šulija prognozuodamas orą niekada neklysta – jis tiesiog kartais painioja datas. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Mort @ 2013 09 25, 08:56)
Nieks nestresuoja  thumbup.gif
Nors man orų prognozės, kurios sako, kad spalį jau gali pasnigti  blink.gif  sukėlė šiokį tokį stresą  doh.gif



sakai niekas nestresuoja? hihihi.gif

Galvoju gal su Pūkiuku eit į lauką g.gif saulutė visą rytą kepina pro langą, oras lyg ir nešaltas g.gif nueitumėm į vaistinę g.gif neturiu kam jo palikt, temperatūros nėra, snargliuojas ir tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 25, 11:02)
sakai niekas nestresuoja?  hihihi.gif

Galvoju gal su Pūkiuku eit į lauką  g.gif  saulutė visą rytą kepina pro langą, oras lyg ir nešaltas  g.gif  nueitumėm į vaistinę  g.gif  neturiu kam jo palikt, temperatūros nėra, snargliuojas ir tiek  g.gif


jei temperatūros nėra, net į naudą lauke prasieiti wink.gif Tik išsivalykite nosytę prieš išeinant ir lai visą laiką stengiasi lauke kvėpuoti pro ją smile.gif geriau kad pro burnytę nekvėpuotų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 25, 10:09)
jei temperatūros nėra, net į naudą lauke prasieiti wink.gif Tik išsivalykite nosytę prieš išeinant ir lai visą laiką stengiasi lauke kvėpuoti pro ją smile.gif geriau kad pro burnytę nekvėpuotų  mirksiukas.gif



temperatūra tik tą pirmą naktį ir tebuvo, dabar tik sloga didėja g.gif einam valyt nosiuko ir varom kvėpuot grynu oru thumbup.gif

Dar vaistų ir vitaminų, bei vienkartinių servetėlių nusipirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 25, 11:14)
temperatūra tik tą pirmą naktį ir tebuvo, dabar tik sloga didėja  g.gif  einam valyt nosiuko ir varom kvėpuot grynu oru  thumbup.gif 

Dar vaistų ir vitaminų, bei vienkartinių servetėlių nusipirkt  lotuliukas.gif


Pūki, pasikartosiu, duok skystinačių slogytę (sinupret ar gelomyrtol) mirksiukas.gif
česnako vaikui duok mirksiukas.gif būsiu va bloga mama, nes vaikui dabar dažnai duodu keptos duonos blush2.gif bet tik taip ji man česnako gauna, kitaip nevalgo. Tad kai kepu stengiuosi kuo daugiau jo įtrinti ax.gif
Atsakyti
Privetik,

Oras buvo puikus, saulutė taip maloniai šildė, tad su Flikiuku nuo ryto lauke davėmės, bet dabar žiūriu, kad jau apniukę, feee...Kaip visad sutvarkiau kiemą, kaštonų pilna pievelė doh.gif
Dabar užsiėmusi pypliuko 2-ajam gimtadieniui 4u.gif Užsakiau žaidimų kambarį, sukviečiau svečius, tortas užsakytas, žodžiu dievinu tokius pasiruošimus...Po Flikiuko b'day, ruošimės manajam 4u.gif

*Erotica*, spėsi viską susipirkti, aš Flikiukui supirkau viską paskutinį nestuke.gif mėnesį, tik mano pageidavimas buvo kaip pirmam vaikučiui, kad viskas būtų nauja ax.gif Nors ir dabar jei laukčiaus antrojo irgi greičiausiai pirkčiau viską naują.Žinoma, suprantu, kad viskas priklauso nuo finansinių galimybių..
Tavo mažyliui drabužėlius peržiūrėsiu kitą savaitę, tikrai yra naujų ar tik kartą užsidėtų šliaužtinukų, kepuryčių, smėlinukų ir t.t. Tad atrinksiu, ir tau brūkštelsiu..
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 25, 11:44)
Pūki, pasikartosiu, duok skystinačių slogytę (sinupret ar gelomyrtol)  mirksiukas.gif
česnako vaikui duok  mirksiukas.gif  būsiu va bloga mama, nes vaikui dabar dažnai duodu keptos duonos  blush2.gif  bet tik taip ji man česnako gauna, kitaip nevalgo. Tad kai kepu stengiuosi kuo daugiau jo įtrinti  ax.gif


g.gif gelomyrtol aš pati naudoju, o vaikiškų dozių būna? g.gif Nes jis man negeria nieko schmoll.gif žuvų taukų ir pan schmoll.gif Keptos duonos irgi schmoll.gif tai nnet neįsivaizduoju kaip galėčiau jam viską "sušert" g.gif Aš kepinto česnako į sriubas dedu (jis visas sriubas valgo) g.gif kažin iš kepinto yra naudos g.gif

Nupirkau vitamino C ir homeopatinių (rusiškų), bandysim su jais kapstytis g.gif


QUOTE(Flika @ 2013 09 25, 12:27)
Dabar užsiėmusi pypliuko 2-ajam gimtadieniui 4u.gif Užsakiau žaidimų kambarį, sukviečiau svečius, tortas užsakytas, žodžiu dievinu tokius pasiruošimus...Po Flikiuko b'day, ruošimės manajam  4u.gif


Aš Pūkiaus gimtadienius namie darau ax.gif tortas, užkandžiai, visi kiti maistai, tik mano gaminti ax.gif Va šiais metais užsiprašė medučio torto (pats mėgstamiausias), o užkandžius jau dabar rašausi į sąsiuvinį (taip sakant meniu jau dabar sudarinėju). Žaidimus sugalvoju iki gimtadienio, gaila, kad oras dažniausiai mūsų nelepina unsure.gif O mano gimtadienis irgi po Pūkiaus, bet aš jo nešvenčiu schmoll.gif tai nereikia ir ruoštis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mort @ 2013 09 24, 22:45)
Aš savo vaikio namų darbų niekados netikrinau. Ir aiškintis kartu gal tik keletą sykių reikėjo  bigsmile.gif  Kiek atsimenu ir mano tėvai mano namų darbų netikrindavo

Mort, aciu uz nuomone 4u.gif
pas mane tokia patirtis, kad geriau jau mama butu musu namu darbus daugiau tikrinusi, ir butu su mumis sedejusi aiskinusi.
nemanau, kad jei tavo vaikui butu prastai sekesi moksluose tu butum ir toliau nesikisusi i jo mokymasi. as matau saviske, judri mergaite, ir mokytoja sake kad demesi sunkiai koncentruoja. matau, kad per baleto pamokele sukiai ramiai nusedi savo eiles laukdama, kitas mergaites judina, kalbina, kvailiot pradeda. skaicius, raides veliau pramoko nei kiti vaikai. neinu is proto, bet namie 40min-1 valandele pasedim prie mokslu. paskaitom knygute, parasom raidyte, smagias uzduoteles pratybu sasiuvinyje padarom. vel gi, tai dienos rutina, pratinimas vaika daryti tuos namu darbus.

QUOTE(Laumėnė @ 2013 09 25, 11:17)
Labas rytas  4u.gif
nestresuok  irnesakyk.gif  bus kaip visuomet- Naglis Šulija prognozuodamas orą niekada neklysta – jis tiesiog kartais painioja datas.  mirksiukas.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 25, 15:43)
g.gif  gelomyrtol aš pati naudoju, o vaikiškų dozių būna?  g.gif  Nes jis man negeria nieko  schmoll.gif  žuvų taukų ir pan  schmoll.gif  Keptos duonos irgi  schmoll.gif  tai nnet neįsivaizduoju kaip galėčiau jam viską "sušert"  g.gif  Aš kepinto česnako į sriubas dedu (jis visas sriubas valgo)  g.gif  kažin iš kepinto yra naudos  g.gif



Gelomyrtol forte jau galima duoti vaikui nuo 4 m. po 1 kapsulę 1 kartą dienoje, sunkesniu atveju po 1 kapsulę 2 katus.
Iš kepinto ar virto nieko gero, nes karštis sunaikina visus vitaminus. Gal kaip nors smulkiai susmulkint tą česnako vieną bent skiltelę ir sugalvok kokį žaidimą, kad jis suvalgytų g.gif na nežinau, pamastyk mamka, savo vaiką geriau žinai mirksiukas.gif
Žuvų taukai juk yra ir kapsulytėm ir net gi vaikiškos kramtomos, tokiu periodu labai gerai žuvies taukai blush2.gif
Atsakyti
Pūki, o nei žuvies taukų guminukų nevalgo jis? maniškis juos po kelis suritintų jei tik duočiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 09 25, 15:43)
Aš Pūkiaus gimtadienius namie darau  ax.gif  tortas, užkandžiai, visi kiti maistai, tik mano gaminti  ax.gif  Va šiais metais užsiprašė medučio torto (pats mėgstamiausias), o užkandžius jau dabar rašausi į sąsiuvinį (taip sakant meniu jau dabar sudarinėju). Žaidimus sugalvoju iki gimtadienio, gaila, kad oras dažniausiai mūsų nelepina  unsure.gif  O mano gimtadienis irgi po Pūkiaus, bet aš jo nešvenčiu  schmoll.gif  tai nereikia ir ruoštis  biggrin.gif

Na, mes 1-ąjį namie šventėm, bet dabar didesnis špokas, o namie bardako negaliu pakęsti, tai nutariau keliom valandom užsakyt visą žaidimų kambarį, vaikai išsidūks, tėveliai prie šampės/vyno paplepės..Jei tik leis galimybės, Flikiuko gimtadienius planuoju daryt tik vaikų žaidimų kambariuos, jam augant sumąstysim temas, užsakysim personažus ir t.t. Užkandžius irgi gaminsiu pati, išskyrus tortą, jau ko, bet jų nekepu ir nekepsiu..
O savo gimtadienį švenčiu jau ramiai, gaminu pietus šeimai, artimiesiems, o kitą dieną aplanko draugai.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flika: 25 rugsėjo 2013 - 18:25
Flika, nu as ir uz gimtadienius vaiku kambariukuose 4u.gif jokio bardako ir vaikai uzsieme..

Mano irgi gimtadienis neuzilgo ax.gif tik jokiu planu nera.. smile.gif

Pradedu laimet kova su Skierkiuko nevalgymu - valgydinu tik tada, kai jau akivaizdziai praso, o ne kai man atrodo, kad metas. Ir dar puikiai einas valgyt grojant megstamai muzikai su klipukais lotuliukas.gif

Erotica, tai nedaug jus cia mazesni smile.gif) mano terminas gruodzio 25 d wink.gif
Kuri nors UK gimdete? Kokie ispudziai?
Atsakyti