Įkraunama...
Įkraunama...

Kuzey Güney

o nuo kurios serijos nebebus igarsinimo? As kolkas letais tempais ryju, tai net baugu kad paskui reiks ziuret su titrais nes kirilica nespesiu skaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2014 06 10, 20:07)
o nuo kurios serijos nebebus igarsinimo? As kolkas letais tempais ryju, tai net baugu kad paskui reiks ziuret su titrais nes kirilica nespesiu skaityt smile.gif

Siuo metu paskutine igarsinta serija yra 63.
Atsakyti
Sveikos turkų maniakės lotuliukas.gif
Nu tai ką "perskaičiau" ir aš Kuziejų, kaip ir dauguma: dieną- naktį, vaikai nevalgę (išmoko savarankiškumo lotuliukas.gif už mane namus tvarkė ir t.t.) lotuliukas.gif

Tai galiu pasakyt tiek: gerai kad buvau apsveikus nuo Uždraustos meilės, nes į Behliulį ir panelę Denis kituose vaidmenyse nebūčiau galėjusi žiūrėt. O dabar nuo pirmos serijos viskas savo vietose buvo biggrin.gif ir taip super, kad ech.... ir vėl reiks gydytis lotuliukas.gif

Muzika nereali, vaidyba.... ko gero net sunku apibudint. Tik telefonų skambučiai tie patys kaip ir UM tai taip įdomiai priminė.

Geriausias apibudinimas mano mamos: kalbu su savo mama kasdien ir pasakojau kad žiūriu Kuzia, tai ta, švęsdama jonines su kaimynėm apie serialus pradėjo kalbėt ir sako - mano dukra kažkokį xuinei-muinei žiūri nu sakė laaabai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 06 26, 12:54)
Tik telefonų skambučiai tie patys kaip ir UM tai taip įdomiai priminė.

Kad jie visur tie patys, ne tik chuinej muinej biggrin.gif

Dziugu, kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 06 26, 13:54)
xuinei-muinei

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 26, 13:17)
Kad jie visur tie patys, ne tik chuinej muinej biggrin.gif

Dziugu, kad patiko  thumbup.gif

aš savo vyrui telefone uždėjau Behliulio - Džemre skambutį lotuliukas.gif nusipirko naują telefoną tokį paprastą nes jam darbe kitokio niekaip išmanusis būtų palaidotas po valandos doh.gif tai rinkos rinkos skambėjimo toną kol aš tą pasiūliau - patiko atsiunčiau uždėjau. Sužinotų iš kur - nugalabytų lotuliukas.gif bo taip pyksta kad pareina namo, žmona su ausinėm prie kompo sėdi kol miegot nenuvaro lotuliukas.gif doh.gif

Kuzia dar kitoks nei UM ir ne tas žodis kad patiko, dabar kol pusiau mintinai kiekvienos serijos neišmoksiu kaip UM tol nepasveiksiu doh.gif

Užstrigęs pavadinimas vieno serialo "kara para ask" nu tiesiog taip ydomiai man skamba tas kara para lotuliukas.gif ar ten yra ką žiūrėt, gal kuri matėt? ar dar kažkoks iš K raidės vienas žodis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
ai, nea ne iš k raidės Ezelis va prisimniau, ar tas vertas dėmesio?

planuoju kuo gydysiuos, bet primenu kad vaistai turi būt ypač veiksmingi nes po UM ir Kuzei bele kas nepadės, jei išvis kas padės lotuliukas.gif telefonas pilnas turkų pas mane daba lotuliukas.gif muzikos iš abiejų serialų lotuliukas.gif kaifuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 06 26, 14:11)
Kuzia dar kitoks nei UM ir ne tas žodis kad patiko, dabar kol pusiau mintinai kiekvienos serijos neišmoksiu kaip UM tol nepasveiksiu  doh.gif

Užstrigęs pavadinimas vieno serialo "kara para ask" nu tiesiog taip ydomiai man skamba tas kara para  lotuliukas.gif ar ten yra ką žiūrėt, gal kuri matėt? ar dar kažkoks iš K raidės vienas žodis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
ai, nea ne iš k raidės Ezelis va prisimniau, ar tas vertas dėmesio?

Kazkur girdeta istorija biggrin.gif As ji nuo pradzios iki pabaigos belekiek kartu maciau, o kur dar filmukai, siaip seriju ir patikusiu momentu pakartojimai, o dabar kai ideda nauja serija su igarsinimu, tai dar perziuriu nuo jos iki galo lotuliukas.gif

Matem, matem, i rdar kaip matem biggrin.gif Labai geras. As apie Kara para ask. Apie kitus visus is K raides nezinau biggrin.gif Ir Ezelio nezinau, nes nepatinka jis man, tai ir neziuriu. Karadayi gal turit omeny?
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 26, 14:18)
Kazkur girdeta istorija biggrin.gif As ji nuo pradzios iki pabaigos belekiek kartu maciau, o kur dar filmukai, siaip seriju ir patikusiu momentu pakartojimai, o dabar kai ideda nauja serija su igarsinimu, tai dar perziuriu nuo jos iki galo  lotuliukas.gif

Matem, matem, i rdar kaip matem biggrin.gif Labai geras. As apie Kara para ask. Apie kitus visus is K raides nezinau biggrin.gif Ir Ezelio nezinau, nes nepatinka jis man, tai ir neziuriu. Karadayi gal turit omeny?

mus į palatas be rankenų tik svarbu kad kompas būtų su turkais doctor.gif tease.gif

nu tai kaip jau Kuzia soti iki ausų būsiu eisiu to kara para žiūrėt blink.gif (duok Dievuli darbą man greičiau susirast o tai matai iki ko nusiritau lotuliukas.gif )

aš apie Ezelį galvojau tik buvau pamiršus pavadinimą ir susišvietė kad iš K raidės lotuliukas.gif taigi sergu daba Kuzienlige tai ir raidės pinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 06 26, 14:24)
taigi sergu daba Kuzienlige

Labai sunki liga doh.gif lotuliukas.gif Linkiu pasveikti 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 26, 14:26)
Labai sunki liga  doh.gif  lotuliukas.gif Linkiu pasveikti  4u.gif  biggrin.gif

schmoll.gif nenoriu lotuliukas.gif
Kuzioj tiek atrodo paprastų bet taip gražiai skambančių žodžių pasakyta apie gyvenimą, jausmus, santykius... paprastai, tikroviškai, neišpūstai, be pompastikos. (sėdėsiu ir užsirašinėsiu lotuliukas.gif )

durnavota aš tikrai gal biškį g.gif bet man norisi tikėt kad ne tik seriale žmonėm tokie dalykai rūpi, kad šiandieninis pasaulis sukasi ne tiktai apie pyyyy (lovą) ir pinigus.

Čia ko gero taip giliai suprantam tik mes, sedinčios ir žliumbiančios prie monitoriaus, tai vadinasi mes moteros ir didžiosios raidės, dar neatbukusios nuo šopingų, karjeros ir i-padų...

vot taip wub.gif taip kad smagu kad yr žliumbiančių kartu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, mes, sito serialo fanes, jau ne karta bandem nagrineti ir kuo gi jis mus taip "uzveze". Bet taip ir nesuradom atsakymo. Nes realiai nei cia kokia ypatinga istorija, nei meiles scenos, kuriu visi (tiksliau gal visos lotuliukas.gif taip laukia), nei vaizdai kokie stulbinantys egzotiski. Tiesiog paprastu zmoniu gyvenimas. Ir butent tas paprastumas, greiciausiai ir zavi. Ir kaip Jus ir minejote, jame tiek daug tiesos, tukstanti kartu isgyventos ir patirtos, tik neisgrynintos galvoje. Ir be galo gera vaidyba thumbup.gif Aktoriu komanda thumbup.gif Zodziu, sunku isgyti nuo sito serialo. Man, beje, sunku buvo ir ji pamilti blush2.gif lotuliukas.gif Ilgai negalejau pamilti Dzemre, bet paskui ir ji pasidare miela ax.gif

Beje, toms, kas nemate ir kam idomu, jau 64 serija yra igarsinta.
Atsakyti
As dar sergu, taupau serijas smile.gif neryju stipriai 2 max I diena, pradzia tikrai sunki, ziuri ziuri atrodo nu nieko normalaus, kur tas kabliukas, paskui kazkaip dzin pasidaro nes taip idomu. Beto sis serialas ne is tu kur gali prasukineti, nes prasuksi nors kiek ir nieko nesuprasi smile.gif as kolkas kaifuoju.



Atsakyti