Įkraunama...
Įkraunama...

Kuzey Güney

QUOTE(sagyte @ 2014 06 26, 16:32)
Beto sis serialas ne is tu kur gali prasukineti, nes prasuksi nors kiek ir nieko nesuprasi smile.gif  as kolkas kaifuoju.

Butent drinks_cheers.gif As kai bandziau nuo vidurio ziuret, nes nuo pradziu nesigavo, tai nieko nesupratau. Vis tiek turejau grizt ziuret nuo pradziu. Nei vienos serijos nesigavo prasukti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 26 birželio 2014 - 16:36
Dėl užkabinimo, tai aš pirma jūsų temą perskaičiau paskui ėmiausi žiūrėjimo lotuliukas.gif taip kad remiantis tavo Milagra patirtim, žinojau kad užsikabinsiu kažkada lotuliukas.gif doh.gif nes nuomonės kaip pastebėjau sutampa (apie serialus). O kada tiksliai užsikabinau net nežinau biggrin.gif Matyt aš kantri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ewaldina @ 2014 06 26, 17:00)
taip kad remiantis tavo Milagra patirtim, žinojau kad užsikabinsiu kažkada  lotuliukas.gif  doh.gif nes nuomonės kaip pastebėjau sutampa (apie serialus). O kada tiksliai užsikabinau net nežinau  biggrin.gif Matyt aš kantri  biggrin.gif

blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif Oi, pamenu kaip spjaudziausi pradzioj doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O man kaip tik pirmos serijos patiko, gal dėl to, ka iš UM Behliulį vis dar mylėjau biggrin.gif
Bet va, nuo kokios 8 serijos pasidarė ne taip įdomu, o paskui net varydavo į neviltį, nu nes tik spėdavo Kuzey atsitiesti ir vėl jam nelaimės. Kažkaip nemalonu net žiūrėt būdavo. Be to, iš pradžių nepatiko ir Kuzey. Vis galvodavau ar jis problemų sprendimą mato tik mušdamasis?

Dėl Džemre, tai ji man neimpodavo, gal kiek erzindavo, kad ją gražuole vadindavo, nes nė velnio ji man ne gražuolė biggrin.gif Bet va vėliau, kažkaip didelė pagarba jai atsirado. Tiek ryžto, drąsos, pasiaukojimo pas ją. Atrodo mažutė, gležnutė, bet gindavo Kuzey nagais ir dantimis. O jos meilė jam beribė smile.gif Kiek ji jam gražių žodžių pasakys, aišku ir jis jai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fidija @ 2014 06 26, 18:45)
O man kaip tik pirmos serijos patiko, gal dėl to, ka iš UM Behliulį vis dar mylėjau biggrin.gif
Bet va, nuo kokios 8 serijos pasidarė ne taip įdomu, o paskui net varydavo į neviltį, nu nes tik spėdavo Kuzey atsitiesti ir vėl jam nelaimės. Kažkaip nemalonu net žiūrėt būdavo. Be to, iš pradžių nepatiko ir Kuzey. Vis galvodavau ar jis problemų sprendimą mato tik mušdamasis?

Dėl Džemre, tai ji man neimpodavo, gal kiek erzindavo, kad ją gražuole vadindavo, nes nė velnio ji man ne gražuolė biggrin.gif Bet va vėliau, kažkaip didelė pagarba jai atsirado. Tiek ryžto, drąsos, pasiaukojimo pas ją. Atrodo mažutė, gležnutė, bet gindavo Kuzey nagais ir dantimis. O jos meilė jam beribė smile.gif Kiek ji jam gražių žodžių pasakys, aišku ir jis jai biggrin.gif

Va man irgi serialo pirma dalis kazkaip idomesne buvo. Patiko man visa seimos santykiu problematika. Man apskritai serialas labiau patiko ne del meiles istorijos, o del tevu ir vaiku, broliu, artimuju santykiu parodymo. smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie meilę tai ko gero reiktų pirma žiūrėt Kuzėjų o tada Uždraustą meilę. Kodėl? Todėl, kad Kuziejui Džemre ne gražuolė, ale kokia didelė širdis ir meilė, ir abipusė meilė kad ir per kančias. Bihter man žymiai gražesnė, bet pasiaukojimu vardan meilės ir meilės didumu tikrai nenusileidžia Džemre. Tik kaip žinom ta jos meilė nesulaukė tinkamo atsako. Kažin ar Džemre būtų užtekę jėgų mylėt Kuziejų ir paleist jį tarkim su.... Zeinep, Nors ji ir ne podukra, o pačiai toliau vaidint laimingą santuoką su Barišu.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 26, 19:33)
Va man irgi serialo pirma dalis kazkaip idomesne buvo. Patiko man visa seimos santykiu problematika. Man apskritai serialas labiau patiko ne del meiles istorijos, o del tevu ir vaiku, broliu, artimuju santykiu parodymo. smile.gif


O man patiko ir tas ir tas. T.y. realiai daugiau negu puse serialo buvo apie artimųjų santykius. Paskui tik viskas maždaug nurimo ir nusistovėjo, tada prasidėjo meilės reikalai (aišku Džemre persekiojo Kuzey dar neįpusėjus serialo biggrin.gif ).

Man dar patiko vienas dalykas, kad praktiškai į kiekvieną personažą serialo kūrėjai leido pažvelgti kitu kampu. Gaila man buvo ir Kuzey Guney mamos vienu tarpu, gaila Barišo buvo, gaila ir Banu ir t.t. Ta prasme, kiekvienas iš jų turėjo savo vidinių demonų, bet kiekvienas iš jų buvo taip pat gyvenimo ne kartą pamokyti, kai kurie labai vieniši. Ypač kartais į Barišą gailą buvo žiūrėti. Beje, baigiau žiūrėti 70 seriją, tai dar ne viską žinau, kaip ten bus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ewaldina @ 2014 06 26, 19:59)
Kalbant apie meilę tai ko gero reiktų pirma žiūrėt Kuzėjų o tada Uždraustą meilę. Kodėl? Todėl, kad Kuziejui Džemre ne gražuolė, ale kokia didelė širdis ir meilė, ir abipusė meilė kad ir per kančias. Bihter man žymiai gražesnė, bet pasiaukojimu vardan meilės ir meilės didumu tikrai nenusileidžia Džemre. Tik kaip žinom ta jos meilė nesulaukė tinkamo atsako. Kažin ar Džemre būtų užtekę jėgų mylėt Kuziejų ir paleist jį tarkim su.... Zeinep, Nors ji ir ne podukra, o pačiai toliau vaidint laimingą santuoką su Barišu.



Kieno meilė buvo stipresnė, manau, nevertina lyginti. Čia dar daug kas priklauso ir nuo žmogaus charakterio.

Jei Bihter būtų buvusi šiek tiek švelnesnė, pastoviai neprikaišiojusi Behliuliui jo bailumo, jei būtų buvusi ne tokia išdidi ir pripažinusi, kad negali be jo (ne tada, kai jau kelio atgal nebuvo), gal viskas būtų pasibaigę kitaip. Jei Behliulis nebūtų buvęs bailys, vėlgi-viskas būtų buvę kitaip.

Džemre tikrai kantriai ir ilgai kovojo dėl Kuzey, bet va kitokiomis priemonėmis nei Bihter. Kuzey bailys nebuvo, bet jei ne Džemre, jis tikrai nebūtų perlipęs to "Guney barjero".

Bet kas kurį labiau mylėjo... neaišku. Manau, meilė buvo tikra pas abi poras, tik va žmonės buvo skirtingi.
Atsakyti
QUOTE(fidija @ 2014 06 26, 23:21)

Bet kas kurį labiau mylėjo... neaišku. Manau, meilė buvo tikra pas abi poras, tik va žmonės buvo skirtingi.

dar reiktų pridėt abiejų motinas, tikras priešingybes, Giulten visada (išskyrus tą vietą kai ištekino už Barišo) dukrą globojo, palaikė. Bihter buvo be galo vieniša o motina, ne tai kad palaikė, o smugdė. Ir visos kitos aplinkybės buvo labai nedėkingos Bihter. Džemre nereikėjo savos šeimos ardyt dėl Kuziejaus. O ir bhliulio - Kuziejaus charakteriai visiškai priešingi. Taip kad tokia stipri meilė turi tik dvi pabaigas - labai gerą arba labai blogą, viduriuko čia nėr biggrin.gif
Atsakyti
Na, mano galva, siuos du serialus lyginti beprasmiska. Perdaug skirtingi herojai. Pats Kivanc sake, kad pasirinko Kuzey noredamas pabegti nuo Behliulio ivaizdzio. Lengva myleti toki vyra kaip Kuziejus, su tokiais principais ir atsakomybe. Tam vejo pamusalui skystakiausiui Behliuliui iki jo kaip kiaulei iki debesu. Ji lengva isismyleti, bet sunku myleti doh.gif Na, ir Bihter su Dzemre labai skirtingos. Vientik ka reiskia santykiai su mama, ir jos palaikymas visame kame. Na, ir visos kitos aplinkybes.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 27, 10:49)
Na, mano galva, siuos du serialus lyginti beprasmiska.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as kazkaip kaip isijungiu i seriala visus kitus pamirstu smile.gif Man net nekilo mintis lyginti smile.gif Jau seniai UM pamirstas ir Ezelis, ir Meile ir bausme, dabar Fatmagul paziuriu lietuviskai nes rusiskai jau perziuretas ir kuzeju ziuriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 06 10, 14:10)
Hmmmm, dar gyva, bet užsikrėtei Kuziejaus liga? Mes čia irgi "perskaitėm" Kuziejų, ir dabar mėgaujamės iš naujo kai tik įgarsinimas pasirodo  ax.gif

ooo, geras, jau ir igarsinimas yra ? smile.gif bet man buvo gera proga turku kalba prisiminti. wub.gif
bet jau neziuresiu, nes cemre vis tiek nervina ir ta meile ju neitikina, tik kad istorija su broliu labai idomi. geras filmas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aylin: 06 liepos 2014 - 21:12