Įkraunama...
Įkraunama...

Pietų Korėja arba 3 savaitės svajonės

Fantastikši vaizdai, puikus pasakojimas thumbup.gif Užkrečiantis grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vas@rė @ 2014 07 07, 13:05)
Fantastikši vaizdai, puikus pasakojimas  thumbup.gif  Užkrečiantis grožis  wub.gif


Jo Korėja tokia puiki šalis, aš pati jau du kartus nuvariusi buvau.
Atsakyti
Grįžau thumbup.gif

Esu išvargusi, laiminga ir liūdna tuo pačiu metu.
Kelių dienų bėgyje planuoju pratęsti reportažą jeigu kam nors įdomu?

Manau rašysiu į tą pačią temą, kad viskas nepasimestų smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agata0710 @ 2014 08 13, 00:06)
Grįžau  thumbup.gif

Esu išvargusi, laiminga ir liūdna tuo pačiu metu.
Kelių dienų bėgyje planuoju pratęsti reportažą jeigu kam nors įdomu?

Manau rašysiu į tą pačią temą, kad viskas nepasimestų  smile.gif




Pasakok, lauksiu. Aš vis dar gyvenu šios šalies prisiminimais.

Bet jau suplanuota sekanti kelionė - Taivanas. Finnair'as pasirašė sutartį su Catway pacific- tai kokių egzotiškų kelionių dabar siūlo. Tas pats Taivanas kainuoja vos ne 2000 Lt pigiau nei iki šiol rasdavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 13 rugpjūčio 2014 - 09:23
6 savaitės svajonių šalyje

Šiemet ir vėl sugrįžau į Korėją, tik šį kartą joje praleidau dvigubai daugiau laiko - 6 savaites.
2 Pirmasias savaites dirbau savanoriškoje tarptautinėje darbo stovykloje, o likusį mėnesį keliavau ir tiesiog praleidau mieste.

Bet apie viską nuo pradžių...

Taip greitai sugrįžti į Korėją net nesvajojau, tačiau pasitaikius progai, iš karto ją pasinaudojau.

Galiu pasakyti tik tiek, jog Korėja yra ta šalis, kurią arba įsimyli, arba nekenti. Aš esu pirmasis atvejis, todėl dabar grįžus namo yra tikrai be galo liūdna verysad.gif


Taigi, pirmosios mano dvi savaitės yra labiau ne kelionė, bet darbas, tad net nežinau, kiek čia ko verta pasakoti, nes savo laiką praleidome nedideliame, armijos bazėmis populiariame mieste Nonsan, jaukioje oazėje pavadinimus "SangSangMadang".

Korėjiečių kalboje SangSang reiškia "įsivaizduoti", o Madang - "Vieta",
Taigi SangSangMadang iš esmės reiškia Įsivaizduojamą, pasakų vietą, kuri iš tiesų neegzistuoja.
Realiai, tai mes joje taip ir jautėmės. Tikrai graži, jauki vieta.

Štai kaip atrodė mūsų kiemas smile.gif
user posted image

user posted image


Vakare
user posted image


Peizažai aplinkui
user posted image


Po to truputėlį papasakosiu ir apie pačią stovyklą, reikia po truputį įsivažiuoti į ritmą wink.gif
Atsakyti
Sveika sugrįžus 4u.gif Aš vis pagalvodavau, kaip sekasi, ir taip laukiau naujienų biggrin.gif Na, tai dabar prašom kloti viską iš eilės ax.gif
Nuotraukų nerodo verysad.gif
Atsakyti
Vaje, persiprašau, apleidau temą verysad.gif

Esu labai užsiemusi pastaruoju metu, ryte iš namų išvažiuoju, vakare grįžtu ir vienintelis dalykas ko noriu, tai - griūt lovon.
Aprims darbai truputį, tęsiu pasakojimą visų pajėgumu.

Ar nuotraukų nerodo vis dar?
Įkelsiu dar, jeigu kažkam senąsias rodys, tai kartosis truputį.

Tai nuotraukėlės paerzinimui o pasakojimą pradėsiu kiek vėliau, gal kitą ar dar kitą savaitę wink.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Rodo bigsmile.gif
gražu, bet lauksiu reportažo biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Aš labai atsiprašau, kad taip ilgai neįkėliau reportažo.
Paskutiniu metu turėjau labai mažai laiko ir šiaip gįždavau namo be galo išvargusi ir tiesiog neprisiversdavau prisėsti...

Taiigi, šiandien pradedu reportažą iš antros kelionės į Pietų Korėją 2014 metų vasarą smile.gif


Jeigu skaitėte temos pradžią, 2013 metais po šią šalį aš tik keliavau, tačiau šiemet vykau į darbo stovyklą.
Keliavau per kompaniją "Deineta", labai džiaugiuosi ir mąstau, kad galbūt šiemet reikia važiuoti kur nors arčiau, europoje. Nes patirtis neįkainojama thumbup.gif

Stovykloje buvau aš, du ispanai, dvi rusės, vietnamietė, 3 merginos iš taivano ir korėjiečiai.
Kadangi visi savanoriai buvome panašaus amžiaus, stovykla panašėjo ne į darbą, bet į pramogų stovyklą. Turint gerą kolektyvą niekada neliūdna.
Nors rusaitės kartais peržengdavo ribas...na, bet visur visko pasitaiko smile.gif


Pirmą stovyklos savaitę mūsų užduotis buvo nuvalyti ir perdažyti autoserviso sieną ir autobuso stotelę.

Štai keletas kadrų iš darbo ir tų dienų smile.gif

Čia atvykome, ir mus pasitiko pasveikinimai mūsų kalbomis - deja, google translate Welcome išvertė kaip "Laukiamas". Bet pasijuokėm skaniai biggrin.gif
user posted image


Darbus pradėjome nuo nulio - tiek siena, tiek stotelės atrodė baisiai...
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Bet po kelių dienų jau matėsi ryškūs mūsų darbo rezultatai:
user posted image

user posted image






Papildyta:
Turėjome ir "dizainerę" kuri mums padėjo darbuose:)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Taip pat, baigiant darbus, palikome savo šalių vėliavas stotelėje, kaip prisiminimą vietiniams gyventojams. (kurie, beje, buvo labai draugiški ir geri mums. visada atnešdavo gėrimų, ateidavo pasikalbėti, padedavo)

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Štai kaip atrodė galutinis rezultatas smile.gif
user posted image


O baigę darbus galėjome pailsėti, ir atsipūsti....
user posted image


...Ir pavalgyti skanaus maisto
user posted image

user posted image


Valgyti gaminomės sau patys.
Buvo paskirtytos komandos skirtingoms dienoms ir gaminome paeiliui.
Produktai visi buvo supirkti ir už juos mokėti nereikėjo smile.gif




Atsiprašau, kad kol kas nelabai turistinis reportažas.
Tiesiog stovykloje praleidau visas 2 savaites, tai išbraukti ją iš kelionės nebūtų labai logiška smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau viską vienu atsikvėpimu, labai įdomu thumbup.gif

Mane tik neseniai Korėja sudomino, anksčiau išvis nieko apie Azijos šalis nežinojau ir labai nesidomėjau, nors draugų iš Azijos, ypatingai Taiwano ir Tailando, daug turiu. Praeitų metų spalį netyčiom užtikau viki.com puslapį ieškodama vieno indiško filmo ir kažkaip netyčia korėjietišką dramą paspaudžiau. Pradėjusi žiūrėti labai susižavėjau humoru ir aktorių vaidyba (žiūrėjau Marriage, not Dating). Nuo to laiko jau kelias dramas pažiūrėjau ir šiaip įdomu, kaip tolimoje šalyje gyvenimas verda.
Agata, drąsi mergina esi, tiek toli viena keliauti. thumbup.gif

P.S. Ai, vieną pamąstymą turiu dėl maudymosi su drabužiais. Kiek žinau, korėjiečiai labai nori būti balti kaip sūriai, slepiasi nuo saulės, tai gal iš dalies jie ir maudosi dėl to su drabužiais? Kad ne tiek nudegtų? Kiek čia tiesos nežinau, tik pamąstymas čia mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libelle88 @ 2015 04 08, 14:18)
P.S. Ai, vieną pamąstymą turiu dėl maudymosi su drabužiais. Kiek žinau, korėjiečiai labai nori būti balti kaip sūriai, slepiasi nuo saulės, tai gal iš dalies jie ir maudosi dėl to su drabužiais? Kad ne tiek nudegtų? Kiek čia tiesos nežinau, tik pamąstymas čia mano biggrin.gif


Vaje, visau užmečiau temą (gyniausi bakalaurą o ir atrodė, kad niekam neįdomu) tai nepastebėjau komentaro smile.gif
Ačiū~

Dėl rūbų tai galiu atsakyti, kad marškinėliai ir šortais nepadeda neįdegti. Tam jie naudoja skrybeles ir skėčius, o maudosi su drabužiais būtent dėl to, kad nedrąsu ir pan. Nors tikrai daugėja ir daugėja merginų su bikiniais, tačiau dauguma vistiek "too shy".
Tai ne kartą iš pačių korėjiečių girdėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agata0710 @ 2015 07 16, 21:27)

Dėl rūbų tai galiu atsakyti, kad marškinėliai ir šortais nepadeda neįdegti. Tam jie naudoja skrybeles ir skėčius, o maudosi su drabužiais būtent dėl to, kad nedrąsu ir pan. Nors tikrai daugėja ir daugėja merginų su bikiniais, tačiau dauguma vistiek "too shy".
Tai ne kartą iš pačių korėjiečių girdėjau  smile.gif


Jaučiu čia daug kur Azijoj taip, aš neseniai buvau Taivane, buvom geoterminėse maudyklėse. Su bikiniu buvo tik viena panelė (o žmonių ten marios eina), bet tokia balta, kad net keista pasrodė ir buvo labai trumpai. Matyt, kad neįdegtų. O tarp vyresnių žmonių- tai gana daug nudegusių, matyt ateina laikas- kai žmonės nustoja kreipti dėmesį į tai.
Atsakyti