Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

QUOTE(nataliuncik @ 2013 09 26, 18:33)
Sėdžiu su "Koriko duktė"
Skaičiau biggrin.gif Dabar "Sodo tyla" padėjau,nes šndn pabaigiau "Užmušti drakoną" ax.gif
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 26, 18:46)
tu man parašyk adresiuką, atsiųsiu vieną pabandymui mirksiukas.gif
schmoll.gif kažkaip... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 26 rugsėjo 2013 - 19:06
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 26, 19:46)
pažįstu iš knygų skyrelio biggrin.gif bet pas mane neskaitamėnesiai doh.gif
eeeee......o kaip su numetimu rolleyes.gif  blush2.gif

sekmingai pasiskirste ant pilvo ir sedimosios biggrin.gif nezinau net kiek sveriu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2013 09 26, 19:02)
Liliux, cia kurios vidurines direktorius? gal buvusios antros?Ziedas?

Minijos , ne Ziedas smile.gif. Suprantu, kad pas mus rūpintis savo vaiku yra nenorma g.gif ir pasakyti, kad netinka, kai dirbama bet kaip irgi nenorma doh.gif .

Ačiū, už palaikymą.
Nėr kada skaityti ir neaišku kada dabar bus doh.gif . Reiks pasilaikyt "kambarį" ir kt. vėlesniam laikui.

Stikliuk, ką siunčiatės?

Atsakyti
QUOTE(liliux4 @ 2013 09 26, 19:18)
Prilipdžiau nick'ui pravardę ax.gif Bet tikrai nesijūsinsiu nei su viena tongue.gif
Atsakyti
sveikos
atsivelku ir as nors trumpam i namucius... sian nuo pat ryto nuotaika nuline....Dave sarasa mokyklu pasidomejimui dvyniam...siulo vis del to spec mokykla ( ypac vienam)...aisku nieko naujo man,bet kazkaip labai jau sirdi suspaude.....
Atsakyti
girdėjot, green cafe kapsulės gerai svorį metta. kur jų pirkt galima?
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 09 26, 22:40)
Dave sarasa mokyklu pasidomejimui dvyniam...siulo vis del to spec mokykla ( ypac vienam)...aisku nieko naujo man,bet kazkaip labai jau sirdi suspaude.....

O gal ta spec mokykla nėra toks jau blogis? Ar nėra galimybės, kad vėliau, kiek pažengę, galės mokytis bendroje?
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 09 26, 23:33)
girdėjot, green cafe kapsulės gerai svorį metta. kur jų pirkt galima?

Nebūk juokinga - leidi pinigus maistui, o paskui dar kapsulėm, kad kristų svoris tongue.gif . Geriau valgyk tik pusę maisto, o likusius pinigus išleisk pramogoms ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2013 09 26, 23:17)
***
Nebūk juokinga - leidi pinigus maistui, o paskui dar kapsulėm, kad kristų svoris tongue.gif . Geriau valgyk tik pusę maisto, o likusius pinigus išleisk pramogoms ax.gif .

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

niekaip nesuprantu, kur jus randat laiko skaityti, nu pasiemiau knyga i lova ir nuluzau ax.gif ANGIMAKT tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2013 09 26, 23:40)
sveikos
atsivelku ir as nors trumpam i namucius... sian nuo pat ryto nuotaika nuline....Dave sarasa mokyklu pasidomejimui dvyniam...siulo vis del to spec mokykla ( ypac vienam)...aisku nieko naujo man,bet kazkaip labai jau sirdi suspaude.....

Cia kaip ir as.. Norejau vaikui logopedo,bet lyg per anksti buvo ir maza beda.. Dabar kai patys patikrino,paskyre vaikui.. Susipergyvenau.. blush2.gif
Atsakyti
Nu ir man pasakykit - ISKURGAUTILAIKOSKAITYMUI??????????????? Neatsimenu kada skaiciau mastau.gif Tik sarasa darausi, kartais nusiperku - sandeliuoju, jau MB juokiasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 09 26, 19:46)
eeeee......o kaip su numetimu rolleyes.gif  blush2.gif

Normaliai irnesakyk.gif Per 1.5m nukrito, ypac po trecios, kai paskui visus lakstyt reikejo tongue.gif As stabiliai su visais trim nestumais +22 kg ax.gif Aisku kiekvienas paliko po kokius 3 bis.gif
Papildyta:
QUOTE(*Gina @ 2013 09 27, 07:22)
Cia kaip ir as.. Norejau vaikui logopedo,bet lyg per anksti buvo ir maza beda.. Dabar kai patys patikrino,paskyre vaikui.. Susipergyvenau..  blush2.gif

A ko? Viskas bus gerai 4u.gif
Mes pas logopeda nuo 6 men vaiksciojom ax.gif
Papildyta:
QUOTE(_una_ @ 2013 09 27, 00:17)
Nebūk juokinga - leidi pinigus maistui, o paskui dar kapsulėm, kad kristų svoris tongue.gif . Geriau valgyk tik pusę maisto, o likusius pinigus išleisk pramogoms ax.gif .

Super thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mentas @ 2013 09 26, 22:40)
...aisku nieko naujo man,bet kazkaip labai jau sirdi suspaude.....

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 09 26, 23:33)
girdėjot, green cafe kapsulės gerai svorį metta. kur jų pirkt galima?
ypač užgeriant saldžia kavą ir užkandant tortų/pyragų biggrin.gif o jei rimtai, nebuk reklamos auka, geriau žiūrėk ką dedi į burną, gerk daugiau vandens ( o kas rytą išspaustas citrinų sultys sumaišyti su gan šiltu vandeniu (bendrai turi būt ~38') ir išgertas ant tuščio skrandžio (nebijok, rūgštingumas nepadidės, skrandis neskaudės, tam ir reikia gert su karštesniu vandeniu), pagerinsi ne tik savo bendrą savijautą, bet ir išvalysi ir sustiprinsi organizmą. O tada taisyklinga mityba, sportas ir būtinai seksas bigsmile.gif


QUOTE(poeme @ 2013 09 27, 07:56)
Nu ir man pasakykit - ISKURGAUTILAIKOSKAITYMUI??????????????? Neatsimenu kada skaiciau  mastau.gif Tik sarasa darausi, kartais nusiperku - sandeliuoju, jau MB juokiasi  doh.gif
suguldau visus ir skaitau, anksčiau atsikeliu kad paskaityt..kur tik laisva minutėle atsiranda, visada skaitau, nes TW nepripažįstu, tik kas internetas dar kiek laiko atima doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 27 rugsėjo 2013 - 08:06
QUOTE(_una_ @ 2013 09 27, 00:17)

Nebūk juokinga - leidi pinigus maistui, o paskui dar kapsulėm, kad kristų svoris tongue.gif . Geriau valgyk tik pusę maisto, o likusius pinigus išleisk pramogoms ax.gif .


nu ir taikliai parašei bigsmile.gif paklausysiu tavęs, nes ir piginų namie nerasta. viską važinėjimai suryja....
QUOTE(nataliuncik @ 2013 09 27, 09:06)
ypač užgeriant saldžia kavą ir užkandant tortų/pyragų  biggrin.gif o jei rimtai, nebuk reklamos auka, geriau žiūrėk ką dedi į burną, gerk daugiau vandens ( o kas rytą išspaustas citrinų sultys sumaišyti su gan šiltu vandeniu (bendrai turi būt  ~38') ir išgertas ant tuščio skrandžio (nebijok, rūgštingumas nepadidės, skrandis neskaudės, tam ir reikia gert su karštesniu vandeniu), pagerinsi ne tik savo bendrą savijautą, bet ir išvalysi  ir sustiprinsi organizmą. O tada taisyklinga mityba, sportas ir būtinai seksas  bigsmile.gif


klausykit , pradėjau eiti į aerobiką, niekad nelankius gyvenime. na neskaitant okyklos laikų. ir man po aktyvesnės treniruotės spaudimas sukilo. trys dienas mušiojau. kaži su tapimas su kitais reikalais, ar nuo aerobikos gali būt? nežinau ko paklaust, o jūs tai viską žinot ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryto@Rasa: 27 rugsėjo 2013 - 08:11