Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 09 27, 09:10)
klausykit , pradėjau eiti į aerobiką, niekad nelankius gyvenime. na neskaitant okyklos laikų. ir man po aktyvesnės treniruotės spaudimas sukilo. trys dienas mušiojau. kaži su tapimas su kitais reikalais, ar nuo aerobikos gali būt? nežinau ko paklaust, o jūs tai viską žinot ax.gif  smile.gif
gali, mes nejaunėjam ir vietoj šokinėjimu aerobikoj patarčiau rinktis joga/pilatės/kalanetika, jie sustiprins tavo raumenis, atsiras daug energijos, susitvarkys sveikata...
Atsakyti
aerobika yra blogis.
pritariu Natliuncikui, geriau rinktis kažką kitą.
Atsakyti
sveikos
visa nakti nemiegojau del kazkokio sudo... doh.gif matyt teks pas gyd rasytis....

una na gal ir ne blogis ta spec mokyka,bet jausmu tai nekeicia kazkaip....
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 09 26, 18:59)
Nu nebuvo būtina vienai visą temą prirašyt  biggrin.gif Kaip tu?Kaip tavo didelė šeima i maža boružytė? wub.gif

Klausi, kaip mano šeimynėlė gyvena. Nelabai noriu viešai rašyti, bet dabar jau pradedu suprasti, kodėl pasakose pamotės vaizduojamos piktos. Kažkaip nepamenu nei vienos geros. g.gif Tačiau man įdomu, ar yra tokių pasakų apie patėvius. Kokie jie būna, - geri ar tik blogi, kaip pamotės? Ar tiesiog jie visada geri ir ne veltui liaudies išmintis byloja, kad tėvas ne tas, kuris padarė, o tas kuris užaugino. rolleyes.gif O kadangi mikroklimatas šeimoje labai priklauso nuo moters nuotaikų, nuo to, ar ji laiminga, linksma, švelni, tai įsivaizduok, kaip jie vargšai gyvena su tokia pikčiurna. Vieną kartą užpykau ant vieno šeimos nario (nebūtinai tas narys yra vyras) ir sukietinau širdį, ir nebegaliu visiškai atsileisti, vis išlenda ir išlenda pyktis, kad ir nuo smulkmenos kokios. Tai įsivaizduokit kaip jie vargšai vargsta dabar su manim tokia pikčiurna. unsure.gif
Kaip išmokt atleisti? bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SkruzdėTauškalė: 27 rugsėjo 2013 - 09:18
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2013 09 27, 10:14)
Nelabai noriu viešai rašyti, bet dabar jau pradedu suprasti, kodėl pasakose pamotės vaizduojamos piktos. Kažkaip nepamenu nei vienos geros. g.gif Tačiau man įdomu, ar yra tokių pasakų apie patėvius. Kokie jie būna, - geri ar tik blogi, kaip pamotės? Ar tiesiog jie visada geri ir ne veltui liaudies išmintis byloja, kad tėvas ne tas, kuris padarė, o tas kuris užaugino. rolleyes.gif

as turiu tokia patirti,kad tiktai ne tas tevas kuris padare,o tas kuris uzaugino ax.gif ir vadina teciu,o ne vardu ar pateviu ax.gif ir ta meile vaikui be galo didele,kaip savo kraujo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2013 09 27, 09:10)
nežinau ko paklaust, o jūs tai viską žinot ax.gif  smile.gif

Nu super ploja.gif ploja.gif ploja.gif
O tai kaip tu i ta aerobika nuejai su mumis nepasitarus? umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 27 rugsėjo 2013 - 09:27
vilmuciukas5, tai va būtent, kad vyrai būna geri patėviai. Dėl to aš nebijau. Tačiau dėl savęs bijau, kodėl aš tokia pikta, kas man darosi? Gal, sakau, hormonai dar veikia, o gal visada tokia bjauri buvau... g.gif Kur rasti savyje meilės ir atleidimo? Širdyje, galvoje? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2013 09 27, 10:26)
Kur rasti savyje meilės ir atleidimo? Širdyje, galvoje? wub.gif

Nu pati parasei atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Dėl aerobikos prisidedu prie to, kad nieko gero iš jos... 4u.gif daug geriau vaikščiojimas, važinėjimas dviračiu, lipimas laiptais, arba tiesiog parinkta treniruoklių programa...
man asmeniškai pilates pernelyg ramu, tas pats ir kalanetika, ir joga blush2.gif lyg sportuoji, bet pasportavusi nepasijaučiu g.gif ...


SkruzdėTauškalė, ieškai tinkamoje vietoje - širdyje ir galvoje wub.gif harmonai tikrai dar veikia... bet nurims ir jie 4u.gif
begalo pikta buvau kai laukiausi ir po gimdymo dar ilgą laiką doh.gif bet praėjo...Ačiū Dievui wub.gif
teigiamos mintys pritraukia teigiamas mintis ir veiksmus thumbup.gif ir pačiai lengviau ir linksmiau...
meilė labai daug gali wub.gif

Geriu kavytė rytinę... saulutė ritinėjas... sveikatos aprimusios, tai ir dūšioj smagiau bigsmile.gif wub.gif

Papildyta:
QUOTE(vilmuciukas5 @ 2013 09 27, 10:19)
as turiu tokia patirti,kad tiktai ne tas tevas kuris padare,o tas kuris uzaugino ax.gif ir vadina teciu,o ne vardu ar pateviu ax.gif ir ta meile vaikui be galo didele,kaip savo kraujo wub.gif

wub.gif šaunu thumbup.gif


kokia akciją radau bigsmile.gif vakuminiams maišams
Atsakyti
o pas mane su hormonais irgi kažkokia betvarkė doh.gif šiandien kad supavydėjau savo vyro... išvežė jis vaikus ir negrįžta ilgai (o pas mane darbininkai už tvoros laukia). skambinu - atsiliepia, bet kažkaip pašnibždom. ir man jau galvoj velniai lizdą sukasi - nu blyn, išvežė vaikus atseit, o pats jau kažkur nulindo doh.gif sakau - kur esi. parduotuvėj. kodėl taip ilgai? tuoj gryšiu. TAI KODĖL TAIP ILGAI? nu tuoj tuoj, parvažiuoju.
žodžiu, tas 5 minutes kūriau planus, kaip aš jam karšiu kailį - nu blyyyyn, bet per mūsų 10 metų kartu pirmą kartą tokios mintys. spėjau ir apsiverkt, ir iš savęs pasijuokt, ir papykt, ir pasinervint. grįžta - su šiltom bandelėm. o aš visa pasiutus. sakau - ko pašnibždom kalbėjai? tai kad pinigus mokėjau, su pečiu telefoną laikiau...
žinau, kas negerai. nežinau, kaip su tuo susitvarkyt. man vis dar joks seksualinis potraukis neatsiranda, niekaip niekaip. tai ir mintys į galvą lenda, kad ilgai jis su tokia kale, kuri nei pati ėda, nei kitam duoda, netemps doh.gif


pagaliau turim radiatorius thumbup.gif aišku, jie dar tiesiog ant sienos pakabinti ir niekur nepajungti, bet tą formalumą padarys jau pirmadienį clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriuška: 27 rugsėjo 2013 - 09:49
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2013 09 27, 10:26)
Gal, sakau, hormonai dar veikia, o gal visada tokia bjauri buvau... g.gif Kur rasti savyje meilės ir atleidimo? Širdyje, galvoje? wub.gif
baik jau, gal hormonai irgi kiek savo duoda, bet daugiausia tu esi pervargusi kaip fiziškai taip ir emociškai...tau reikia sukviest visus į "posėdį" ir kartu apsvarstyt kas kuom gali tau padėt, perimt tavo darbą, nes tu ne mulas, kuris turi viską tempt ant savo pečiu nuo ankstyvo ryto iki vėlumos, ir likt prie to pačio dar baltai ir pūkuotai ax.gif


QUOTE(Karinuks @ 2013 09 27, 10:38)

man asmeniškai pilates pernelyg ramu, tas pats ir kalanetika, ir joga  blush2.gif  lyg sportuoji, bet pasportavusi nepasijaučiu  g.gif ... 

reiškia blogai darei, o treneris netaisė mirksiukas.gif nes jau po dvejų sav. kalanetikos matosi rezultatai ax.gif Tai raumenų tempimo ir statinių “impulsinių” judesių treniruotės, kur tu naudoji tik savo jėgas ir svorį. Tu gi ne raumenis augini, o ramiai, nepervargdama tvarkai savo kūną, sielą ir sveikatą 4u.gif


QUOTE(tindiriuška @ 2013 09 27, 10:47)
žinau, kas negerai. nežinau, kaip su tuo susitvarkyt. man vis dar joks seksualinis potraukis neatsiranda, niekaip niekaip. tai ir mintys į galvą lenda, kad ilgai jis su tokia kale, kuri nei pati ėda, nei kitam duoda, netemps  doh.gif
pagaliau turim radiatorius  thumbup.gif aišku, jie dar tiesiog ant sienos pakabinti ir niekur nepajungti, bet tą formalumą padarys jau pirmadienį  clap.gif
o jus su vyrų pabandykit tik dviese išvaryt kur nors, tokį ekstrimą sau padaryt, pvzd. gamtoje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2013 09 27, 08:56)
A ko? Viskas bus gerai  4u.gif
Mes pas logopeda nuo 6 men vaiksciojom  ax.gif

Nezinau del ko.. Dabar kaip ir lengvas kalbos sutrikimas.. O kalba susijusi su mastymu,itakoja.. Gyvenime man svarbiausia,kad vaikas butu sveikas ir laimingas..
Naturalus pergyvenimas eina..Nes jau nuo mazu dienu vaikai testuojami,vertinami,lygiuojami ir pan.. Dar tik darzelis..Mokykloje sunku ir be jokiu sutrikimu,o jei ciut kas ne taip,tai pacios puikiai zinom.. Nuo to priklausys vaiko savijauta..is savijautos sveikata ir laime ane.. g.gif Nu va taip va ir skaldau is degtuko malku vezima doh.gif
Jus savo noru pasisiulet turbut? ax.gif Mes masaziukus lankem,nemokami iki metuku,ko gi ne..Logopedo norejau,bet sako lankote darzeli,kaip ir negalima,nereikia jei nebutina.O ar reikia,tai tik siemet darziuke tevertino,nors aukletojai sakiau jau nuo 2m kai vaikas buvo.Ai..
Atsakyti