Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2013 09 25, 17:33)
Man geriau violetinė. Bet ar tu žinai, kad ta violetinė - labai pavasario spalva? biggrin.gif Man, pavasarinei bobai, tokios oranžinės niekas nenumatė, aš su ja atrodyčiau kaip juodojo maro reklama, o tokia violetinė - highly recommended lotuliukas.gif

Būtų ji vasaros - būtų tokia dulkėta, padūmavus.

Žinai ką, tu verčiau mėgink su smėlio spalva ir kakavine. Taip bus tikriau smile.gif

doh.gif doh.gif doh.gif Nu įmetu kakavos ir camel.
My Webpage
Atsakyti
is visu keturiu spalvu patiko tik kakavos
Atsakyti
Palauk žinovų, bet man tai pavasaris smile.gif Akys kokios ryškios. Tik ko susiraukus kaip devynios pėtnyčios, tokia graži motera umn.gif

Chi chi, visi save fotografuodami, susiraukia. Aš savo foto pasižiūrėjau, kur save fotografavau - atrodo, kad mane užgulę visos pasaulio nelaimės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 09 25, 18:18)
Palauk žinovų, bet man tai pavasaris smile.gif Akys kokios ryškios. Tik ko susiraukus kaip devynios pėtnyčios, tokia graži motera umn.gif

Chi chi, visi save fotografuodami, susiraukia. Aš savo foto pasižiūrėjau, kur save fotografavau - atrodo, kad mane užgulę visos pasaulio nelaimės biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Maniškis sakė:Nu nejau tu tokias baisias foto dėsi? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2013 09 25, 18:21)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Maniškis sakė:Nu nejau tu tokias baisias foto dėsi? hihihi.gif

Sakyk - specialiai, kad bobos mano grožio neužpavydėtų, paskui priburs specialiai iš oavydo beleko biggrin.gif

Nors man tai su ta violetine - pasakiškai.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 09 25, 18:22)
Sakyk - specialiai, kad bobos mano grožio neužpavydėtų, paskui priburs specialiai iš oavydo beleko biggrin.gif

Nors man tai su ta violetine - pasakiškai.

aciuks.gif Aciū.Ir kaip suprantu ta violetinė, tai pavasario
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kuri susiduret, ar 300lt uz spalvinio tipo nustatyma yra normalu, per mazai ar per daug? g.gif (cia vilniuje).
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 09 25, 20:22)
Sveikos merginos,

gal kuri susiduret, ar 300lt uz spalvinio tipo nustatyma yra  normalu, per mazai ar per daug? g.gif (cia vilniuje).

manau kad normalu, Klaipėdoje taip pat kainuoja 300 lt be paletės
http://www.kirpykla....ainorastis.html
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2013 09 25, 19:22)
Sveikos merginos,

gal kuri susiduret, ar 300lt uz spalvinio tipo nustatyma yra  normalu, per mazai ar per daug? g.gif (cia vilniuje).

Kažkuri iš merginų minėjo, kad Vilniuje be paletės, galima pasidaryti už 70 lt.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 09 25, 15:22)
Sakyk - specialiai, kad bobos mano grožio neužpavydėtų, paskui priburs specialiai iš oavydo beleko biggrin.gif

Nors man tai su ta violetine - pasakiškai.

pritariu - su būtent ta šia violetine - super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 09 25, 21:14)
pritariu - su būtent ta šia violetine - super  thumbup.gif

Ačiū. drinks_cheers.gif Tai pirma violetinė, kuri man tinka.
Atsakyti
Man irgi gražiausiai su violetine 4u.gif
Atsakyti