Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2013 09 25, 16:33)
Man geriau violetinė. Bet ar tu žinai, kad ta violetinė - labai pavasario spalva? biggrin.gif Man, pavasarinei bobai, tokios oranžinės niekas nenumatė, aš su ja atrodyčiau kaip juodojo maro reklama, o tokia violetinė - highly recommended lotuliukas.gif

Būtų ji vasaros - būtų tokia dulkėta, padūmavus.

Žinai ką, tu verčiau mėgink su smėlio spalva ir kakavine. Taip bus tikriau smile.gif

pritariu drinks_cheers.gif

Aha lengva pasakyt kakavinė ar smėlinė. Aš va kur radau sau tinkančia negaliu nei prie kakavinės, nei prie smėlinės priskirt, moka kažkokia lotuliukas.gif
dedu bendras springams:
user posted image

paskui... man rots visos tos skarelės aina1979 tiktų blush2.gif
user posted image


Papildyta:
user posted image
dar... pasibandyt šitą paletę aina1979 siūlyčiau, bo jau ko ko, o vasaros nematau nei vienam lašelį, įskaitant, kad mano monitorius viską šaltina ax.gif dar dėl kokio light autumn varianto gal pagalvočiau, bet vasara jokiu būdu schmoll.gif
Papildyta:
mano rusvos... nu tai čia kokia? šilta/šalta? vasaros ar ne?
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 09 26, 09:51)
pritariu drinks_cheers.gif

Aha lengva pasakyt kakavinė ar smėlinė. Aš va kur radau sau tinkančia negaliu nei prie kakavinės, nei prie smėlinės priskirt, moka kažkokia lotuliukas.gif
dedu bendras springams:
user posted image

paskui... man rots visos tos skarelės aina1979 tiktų blush2.gif
http://3.bp.blogspot...0/fsall1000.jpg[/img]
Papildyta:
http://4.bp.blogspot...ight spring.jpg[/img]
dar... pasibandyt šitą paletę aina1979 siūlyčiau, bo jau ko ko, o vasaros nematau nei vienam lašelį, įskaitant, kad mano monitorius viską šaltina ax.gif dar dėl kokio light autumn varianto gal pagalvočiau, bet vasara jokiu būdu schmoll.gif
Papildyta:
mano rusvos... nu tai čia kokia? šilta/šalta? vasaros ar ne?

Na tai kaip suprantu, nėr čia ko man kankintis ir nekišt nosies į šaltus tipus. 000189.gif Diekavoju, mergelikės :aciuks:Ir greičiausiai kad tinted light spring man artimiausias.Nes light kartais kaip ir per bliedna, o warm'as kaip ir per daug sodru.Tik va gaila , kad apie tą tinted mažai informacijos randu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 26 rugsėjo 2013 - 11:55
QUOTE(aina1979 @ 2013 09 26, 10:22)
Ir greičiausiai kad tinted light spring man artimiausias.Nes light kartais kaip ir per bliedna, o warm'as kaip ir per daug sodru.

Koks dar tinted?! Chrieninted! Light spring esi, muahahaa, pagaliau aš ne viena. Tu gal manai, kad aš be antakių ir be blakstienų? Dūdki! Su viskuo, o vis tiek light. Ir tu ne kitokia hah.gif

O kas tas tinted, tiesą pasakius? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 09 26, 10:30)
Koks dar tinted?! Chrieninted! Light spring esi, muahahaa, pagaliau aš ne viena. Tu gal manai, kad aš be antakių ir be blakstienų? Dūdki! Su viskuo, o vis tiek light. Ir tu ne kitokia hah.gif

O kas tas tinted, tiesą pasakius? biggrin.gif

friends.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2013 09 26, 10:51)

mano rusvos... nu tai čia kokia? šilta/šalta? vasaros ar ne?

čia gal tokia pat spalva g.gif turiu tokį aprašymą, kad tinka vasarai ir pavasariui, nes rudeniui ir žiemai nerekomenduoja

user posted image

Цвет американской горы
Или розово-бежевый оттенок. Он близок к оттенку натурального тела. Он будоражит фантазию. Если вы хотите привлечь внимание мужчин, этот оттенок будет кстати.
От цвета американской горы стоит отказаться представителям цветотипа «осень», так как в нем их лицо будет отдавать нездоровой краснотой. Не стоит выбирать вещи этого цвета и цветотипу «зима». Для них этот оттенок слишком бледный.
Розово-бежевый цвет сморится выгоднее на загорелой коже.
Розово-бежевый сочетается с такими оттенками, как бледно-розовый, лиловый, темно-лиловый, кисельный, рыжий, бледно-оранжевый, цветом охры, болотно-зеленым, цветом полыни, серо-синим, кобальтовым, серо-голубым, нейтрально-бежевым, цветом кофе с молоком, светло-бежевым, серо-коричневым и темно-коричневым цветами.
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2013 09 26, 10:49)
Цвет американской горы

Ot čia tai pavadinimas biggrin.gif
Aš irgi sukursiu kokią spalvą ir sugalvosiu jai pavadinimą. Pvz. mano paltas ne juodas, juoda man netinka, ar tau atrodo juodas, daltonikas tu?! Tu ką, nematai, kad čia Tailando Karališko Prūdo Gelmės spalva! biggrin.gif O man vandens spalvos tinka! biggrin.gif

(nesu tikra, kad Tailande yra karališkas prūdas, bet jei yra, tai jis turėtų būti gilus, o gelmė turėtų būti nešviesi biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 09 26, 13:07)
Ot čia tai pavadinimas biggrin.gif
Aš irgi sukursiu kokią spalvą ir sugalvosiu jai pavadinimą. Pvz. mano paltas ne juodas, juoda man netinka, ar tau atrodo juodas, daltonikas tu?! Tu ką, nematai, kad čia Tailando Karališko Prūdo Gelmės spalva! biggrin.gif O man vandens spalvos tinka! biggrin.gif

(nesu tikra, kad Tailande yra karališkas prūdas, bet jei yra, tai jis turėtų būti gilus, o  gelmė turėtų būti nešviesi biggrin.gif)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif na tavo fantazijai tai nėra ribų lotuliukas.gif Jei nori nuotaiką pakelt, tai paskaičius tavo komentarus iš kart pasitaiso biggrin.gif Tą pavadinimą matomai sugalvojo tokios pačios fantazijos asmuo kaip ir tu, kolegė kaip sakant lotuliukas.gif
Atsakyti
rusiškai nesupratu, bet ta ruda rose brown vadina ir vasarom būna ji
neturiu nieko tokios spalvos ir net matavus nesu, bet labai jau įdomu kaip jinai žiūrėtųsi g.gif
Atsakyti
Dilukai, "Цвет американской горы" - tai "Amerikietiško kalno spalva" smile.gif

skamba beveik kaip Noa tailandietiškas prūdas
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2013 09 26, 15:29)
rusiškai nesupratu, bet ta ruda rose brown vadina ir vasarom būna ji
neturiu nieko tokios spalvos ir net matavus nesu, bet labai jau įdomu kaip jinai žiūrėtųsi g.gif

vertimas iš rusų kalbos 4u.gif

Spalva Amerikos kalno
Arba rausvos-smėlio spalvos atspalvis. Tai artimas natūraliam atspalvio kūno. Jis jaudina vaizduotę. Jei norite pritraukti vyrų dėmesį, šis atspalvis praversti.
Nuo kalnų spalvos geriau atsisakyti atstovus spalvinio tipo"Ruduo", nes tai suteiks jiems nesveiko raudonai veidą. Nesirinkite šios spalvos daiktų ir spalviniam tipui "žiemą." Jiems tai atspalvis pernelyg blankios.
Rausvai smėlio spalvos tinkama labiau prie įdegusios odos.
Pink-smėlio kartu su tokių atspalvių kaip šviesiai rožinė, violetinė, tamsiai raudonos, Kiselnyi (nežinau kokia spalva???), raudonos, šviesiai oranžinės spalvos, ochra, pelkė žalios spalvos sage, pilkai mėlynos spalvos, kobalto, mėlyna-pilka, neutrali smėlio , kavos spalvos su pienu, smėlio spalvos, pilkai rudos ir tamsiai rudos spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2013 09 26, 15:25)
vertimas iš rusų kalbos 4u.gif

Spalva Amerikos kalno
Arba rausvos-smėlio spalvos atspalvis. Tai artimas natūraliam atspalvio kūno. Jis jaudina vaizduotę. Jei norite pritraukti vyrų dėmesį, šis atspalvis praversti.
Nuo kalnų spalvos geriau atsisakyti  atstovus spalvinio tipo"Ruduo", nes tai suteiks jiems nesveiko raudonai veidą. Nesirinkite šios spalvos daiktų ir spalviniam tipui "žiemą." Jiems tai atspalvis pernelyg blankios.
Rausvai smėlio spalvos tinkama labiau prie įdegusios odos.
Pink-smėlio kartu su tokių atspalvių kaip šviesiai rožinė, violetinė, tamsiai raudonos, Kiselnyi (nežinau kokia spalva???), raudonos, šviesiai oranžinės spalvos, ochra, pelkė žalios spalvos sage, pilkai mėlynos spalvos, kobalto, mėlyna-pilka, neutrali smėlio , kavos spalvos su pienu, smėlio spalvos, pilkai rudos ir tamsiai rudos spalvos.

Kiselnyj man atrodo - kisieliaus biggrin.gif
Bet koks pas juos tas kisielius turėtas omeny, tai krienas žino biggrin.gif
Atsakyti
noreciau,kad man nustatytumet spalvini tipa biggrin.gif (plaukai dazyti,naturalus ties saknimis,pilki kazkokie)
http://www.part.lt/p...1f99bdf7758.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calmness: 26 rugsėjo 2013 - 16:00