QUOTE(nainana @ 2013 10 24, 10:16)
Sveiki,
jungiuosi pas jus, nes tikiuosi pagalbos...vakar vakare išgirdau siaubingą žinią...mamai kepenų vėžys 3 stadija...tiek ir težinau...dar pasakė, kad tikrai nesigydys...niekad nebuvo pas mus labai gražūs santykiai, bet visvien ši žinia labai paveikė....žinau, kad reiktų nuvažiuoti pašnekėti, bet net nžn ką sakyti
jo, zinios apie sia liga tikrai pakerta kojas ir gerai supurto
mano mama, suzinojusi diagnoze, buvo visai nekokios nuotaikos. ai ka as cia rasau, tos busenos tikrai nuotaikos nebuvimo nepavadinsi. buvo visiskas pasimetimas, apatija, liudesys, atsiribojimas nuo aplinkiniu. i bandymus, kaip nors paivairinti jos laika, atsakymas buvo vienas: man nereikia, atstokit ir pan.
siaip ne taip su viena jos drauge praplovem smegenis. pasakojom kitu zmoniu istorijas, kaip va kiti serga jau daug metu, gydosi ir gyvena. ta pati per ta pati kalbedavom. padejo bedu turgaus ziurejimas. ten gi rodo visokias liudnas istorijas. tai mama man pasakodavo, kad va mate kaip kazkas serga, gydosi, atkrenta, vel gydosi. tokiu budu ji pajuto, kad ne ji viena su tokia liga.
reiktu jums su mama pasikalbeti. gal yra zmogus, kuriuo ji labai pasitiki, vertina. butu galima paprasyti, kad tas zmogus perkalbetu. ir aisku, reiktu detaliau issiaiskinti, kodel ji nenori gydytis.
vakar mamai dare echoskopija, tai kasa, kepenys svarus, auglys nepadidejes lyginant su liepos pab. duomenimis.
lapkr. 12 d. darys KT, bus praeje 3 men nuo svitinimo.
beje, kalbant apie megace, onkologe sake, kad jie gali israsyti tik kas 3 men. bet va seimos gydytojai gali ir dazniau.