Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(adija5 @ 2013 10 03, 23:07)
Jetau,Jetau,kaip aš prastai maitinuosi... mastau.gif verysad.gif

Gerai,jau,gerai 


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir aš taip pagalvojau.. Reiks Yerenos prašyt, kad kasdien kokį patiekaliuką iš savo meniu įmestų.. arba knygą parašytų.. wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ale kaip tu moki nuotaiką pakelt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 spalio 2013 - 07:25
kai šiltoms salotoms kepinat moliūgų gabalėlius, ar jie apskrunda, ar minkšti gaunasi? ar nuo moliūgo priklauso?
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 03, 22:21)
Bėda tada, kai vienai šeimai reikia tokį milžiną valgyti, bet kai yra keletas draugų, norinčiųjų- moliūgo kiekio užtenka pietums.

lotuliukas.gif Oi, ir vėl tie skrandžiai. Bet ar viską būtina valgyt. Tegul akys valgo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 03, 22:29)
Tai reiškia,kad Table King atkrinta iš graužiamųjų sąrašo.Nenorėčiau dantus išsisukiot,jau ne pieniniai gi,neatsiauginsiu  g.gif


tikrai verta auginti, ar bent jau paragauti... wub.gif
Man didžiuulis pliusas- kad moliūgas skanus ir termiškai neapdorotas. Kam gadinti gerą maistą virimu, kepimu, cukrumi, pelėsiais... lotuliukas.gif Čia kuo mandriau, tuo geriau, ane?... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 04 spalio 2013 - 07:48
QUOTE(Paladė @ 2013 10 04, 08:31)
kai šiltoms salotoms kepinat moliūgų gabalėlius, ar jie apskrunda, ar minkšti gaunasi? ar nuo moliūgo priklauso?


Aš kepiau keptuveje - neapskrudinau , bet buvo minkšti , skonis kaip bulvės ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2013 10 04, 08:51)
Aš kepiau keptuveje - neapskrudinau , bet buvo minkšti , skonis kaip bulvės ...


aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 22:14)
Bet kol kas tai man krakmolingesni patiekaluose patinka  ax.gif

Man irgi tokie kol kas patinka.

QUOTE(saintlina @ 2013 10 03, 11:02)
o kas auginot Muskade de Provence - ar tikrai jis toks skanus ir saldus, desertui labai tinkamas?
Labai norėjau paragaut, ale kad nesudygo nei vienas pas mane  blink.gif



Man irgi nė vienas nesudygo, o labai labai norėjau.
Kažkaip šiemet man moliūgai aplamai prastai dygo g.gif
QUOTE(Ex @ 2013 10 03, 11:18)
ohohooo.. blink.gif benski kažkieno apetitas g.gif  bandau atspėt - laikot mažiausiai 5 karves bigsmile.gif

Neturim nė vienos, bet moliūgai labai valgomi. Tiesa aš nedarau tokių prabangių patiekalų, kaip yerena blush2.gif

QUOTE(yerena @ 2013 10 03, 15:05)

Supjaustytą (-us) kubeliais Butternut moliūgą (-us) (aš jam odelės nelupu  blush2.gif ) suberti į kepimo indą ar skardą, apšlakstyti aliejumi ir paskaninti džiovintais čiobreliais. Kepti orkaitėje iki minkštumo. Šiltus kubelius sudėti į lėkštę (vieną didelę ar kiekvienam asmeniškai), apibarstyti trupintu pelėsiniu sūriu. Jei reikia- paskaninti druska ir pipirais. Papildomai įdedu karamelizuotų kriaušių ir dar apibarstau paskrudintais aštriais migdolais (skrudinu kartu orkaitėje su moliūgu gabaliukais, tik atskiruose induose).

Jatau,, net apsiselėjau blush2.gif
Jums knygą ne tik apie moliūgų auginimą ir veislės reikia rašyti, bet ir apie jų panaudojimą su tokiais receptais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 10 04, 08:31)
kai šiltoms salotoms kepinat moliūgų gabalėlius, ar jie apskrunda, ar minkšti gaunasi? ar nuo moliūgo priklauso?

Aš indą pridengiu alum. foliją, kad gabaliukai liktų sultingi. Jei mėgstate apskrudintus- nedenkite arba kepimo metu porą kartų permaišykite turinį.
Gabaliukai aliejuje neturi plaukioti, jo tereikia, kad neišsausėtų kepimo metu.

QUOTE(rytorasa @ 2013 10 04, 08:46)
Kam gadinti gerą maistą virimu, kepimu, cukrumi, pelėsiais... 

Nes tik termiškai apdorojus padidėja mums reikalingų medžiagų kiekis kai kuriose daržovėse, nes tik su riebalais pasisavina tam tikri vitaminai. O graužti tik tam, kad graužti ir užpildyti skrandį...

QUOTE(NERA @ 2013 10 04, 09:32)
Neturim nė vienos, bet moliūgai labai valgomi. Tiesa aš nedarau tokių prabangių patiekalų, kaip yerena  blush2.gif

Prabanga bigsmile.gif čiobrelis iš pievos, moliūgas iš daržo, kriaušė nuo medžio, riešutai namuose tikrai yra (galite pakeisti ir kokiais lazdyno ar graikiškais riešutais), tereikia sūrį nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 04, 10:37)
Nes tik termiškai apdorojus padidėja mums reikalingų medžiagų kiekis kai kuriose daržovėse, nes tik su riebalais pasisavina tam tikri vitaminai. O graužti tik tam, kad graužti ir užpildyti skrandį...


kodėl tik tam.. g.gif manot, kad termiškai neapdorota daržovė neturi vitaminų, mikroelementų, fermentų, kurie suyra prie 42 laipsnių temperatūros? Aš nesakau, kad viską reikia valgyti žalią, tik va, jeigu daržovė skani neapdorota, tai kam ją virti/kepti. O kokias naudingas medžiagas suteikia pelėsinis sūris? Kiek žinau, jį vartojant išsivysto žarnyno disbiozė...

Atsakyti
g.gif blush2.gif o ar galima pakeisti kriaušes tose salotose kuom kitu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 10 04, 11:58)
g.gif  blush2.gif o ar galima pakeisti kriaušes tose salotose kuom kitu ax.gif


vyšniomis smile.gif
tomis, kur kokteiliams skirtos, su kotukais bet be kauliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 04, 10:55)
kodėl tik tam..  g.gif manot, kad termiškai neapdorota daržovė neturi vitaminų, mikroelementų, fermentų, kurie suyra prie 42 laipsnių temperatūros? Aš nesakau, kad viską reikia valgyti žalią, tik va, jeigu daržovė skani neapdorota, tai kam ją virti/kepti.  O kokias naudingas medžiagas suteikia pelėsinis sūris? Kiek žinau, jį vartojant išsivysto žarnyno disbiozė...

g.gif manau , kad žali gerai valgyti...bet gi visų tikrai nesugraušim žaliam pavidale...todėl tokie puikūs receptai tiesiog būtini čia wub.gif
Atsakyti