Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(yerena @ 2013 10 04, 09:37)

Prabanga  bigsmile.gif 

Ui, aš ne pinigine prasme prabangą turėjau galvoje schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 04, 08:24)
  Reiks Yerenos prašyt, kad kasdien kokį patiekaliuką iš savo meniu įmestų.. arba knygą parašytų..  wub.gif

Kasdien blink.gif ?Tai ką per šventes valgyt tada?Nu jau ne,man ir kartą savaitėj tokių bus gana...
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 10 04, 08:34)
Oi, ir vėl tie skrandžiai. Bet ar viską būtina valgyt. Tegul akys valgo  biggrin.gif

Ne viską būtina valgyt...kai ką galima ir išgert biggrin.gif Net pavydu Gaudvilės klausyt blush2.gif Paskaito,pamato,paklauso ir soti.Man tai viską dar ir burnon įsidėt reikia,paragaut...Sakiau,kad neturiu fantazijos verysad.gif
QUOTE(diuni @ 2013 10 04, 13:16)
g.gif manau , kad žali gerai valgyti...bet gi visų tikrai nesugraušim žaliam pavidale...

Jei man juos reiktų vien žalius valgyt,tai tikrai tik dekoratyvinius auginčiau irnesakyk.gif Kokius tiurbanus ar grybukus. Pasisekė Rytorasai...O va Yerenos receptus vis pabandydama,gal ir susidorosiu su derlium ax.gif

Mergės,atnešė man kaimynka tokių dekoratyvinių dygliuotų melionų Kiwano.Ant pokelio visa poezija prirašyta apie jų skonį.Bet ar tikrai jie valgomi,nes nepanašu iš išvaizdos schmoll.gif
Atsakyti
Manrods, bėda yra tame, kad nevartoja mėsos ar labai labai mažai vartojama. Kai esi sotus, rimtai užtenka vien skaitymo, nereikia lėkti į virtuvę ir ieškoti, kuo kirminą nuraminti. Rimtai, gyvenimas - ne vien valgymas ir auginimas tik to, ką galima sukramtyt 4u.gif
Atsakyti
ax.gif dar labai gerai sultis spausti...irgi žalias produktas , bet nereik kramtyt biggrin.gif ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Venta9 @ 2013 10 03, 21:50)
kokiu krumeliu pirkai? gal ir nebuvo dar visi suvaziave kam istoli. kai pjausi jpb parasyk, noresiyu kokia riekele.


ok. nes tas bananas rūpužiokas toks nemažas...... Dviems šeimininkėsm jo net ir per daug būna doh.gif nesinori gi paskui kiekvieną dieną gaminti tik moliūgus.....
o pirkau tai agrastą bespyglį, sausmedį, bespyglę gervuogę (nes gavau paprastas spygliuotas tai norėsiu palyginti kas geriau).
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 10 04, 11:58)
g.gif  blush2.gif o ar galima pakeisti kriaušes tose salotose kuom kitu ax.gif

Galite nedėti, galite pabandyti su vynuogėm. Tai tik receptas, tai ne technologinė kortelė betonavimo darbams, kur nesilaikant eigos ir sudėtinių dalių efektas liūdnokas.

QUOTE(adija5 @ 2013 10 04, 15:30)
Mergės,atnešė man kaimynka tokių dekoratyvinių dygliuotų melionų Kiwano.Ant pokelio visa poezija prirašyta apie jų skonį.Bet ar tikrai jie valgomi,nes nepanašu iš išvaizdos  schmoll.gif

Jie valgomi, tik mūsų klimato juostoje skonis neįspūdingas. Bet jei yra šildomas šiltnamis- galima sulaukti tikrojo skonio.

Kam aktualu dėl moliūgų- šiandien mačiau Kalvarijų turguje vieną Justynka moliūgą ir Muscade de Provence kokių 20 vnt (kainų neklausinėjau).

Mugėje prie Mokytojų namų nieko gero moliūgų atžvilgiu- vienas kioskelis su sėklomis ir tai tas iš Kalvarijų turgaus.
Atsakyti

Sveikos, gal kas galit patarti, kodėl kepant moliūgų pyragą man jis neiškilo doh.gif , bet vaikas tai labai skaniai ir susmegusį valgė, man taip pat skonis malonus, tik išvaizda nelabai smile.gif
Kepiau su Butternut moliūgu g.gif
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2013 10 04, 16:58)
Sveikos, gal kas galit patarti, kodėl kepant moliūgų pyragą man jis neiškilo doh.gif

Gal:

tešla per sunki Jūsų įdėtam kildikliui?
jo galiojimas baigės?
į per karštą orkaitę įdėjote?
receptas nepatikimas/nepatikrintas?
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 10 04, 13:16)
g.gif manau , kad žali gerai valgyti...bet gi visų tikrai nesugraušim žaliam pavidale...todėl tokie puikūs receptai tiesiog būtini čia wub.gif


ne, ne, taigi sakau, kad tuos, kurie skanūs labai naudinga žalius valgyti ir tai tikrai nėra vien skrandžio prikišimas... mirksiukas.gif


QUOTE(adija5 @ 2013 10 04, 15:30)
Jei man juos reiktų vien žalius valgyt,tai tikrai tik dekoratyvinius auginčiau  irnesakyk.gif Kokius tiurbanus ar grybukus. Pasisekė Rytorasai...O va Yerenos receptus vis pabandydama,gal ir susidorosiu su derlium  ax.gif


nu gi nerašiau, kad reikia vien tik žalius valgyti... schmoll.gif Tikrai ne visi skanūs. Va, kad ir šiandien išsiviriau aukso spalvos kreminės moliūgų sriubos, kurios skonį puikiai subalansavo kiaulienos kepsnys... lotuliukas.gif tongue.gif


yerena, friends.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 04 spalio 2013 - 17:14
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 04, 18:11)
ne, ne, taigi sakau, kad tuos, kurie skanūs labai naudinga žalius valgyti ir tai tikrai nėra vien skrandžio prikišimas...  mirksiukas.gif

Moliūgas gan krakmolinga ir turinti cukraus daržovė, bent jau jos turėtų vengti tie, kas serga pvz. kandidoze. O reta kuri pagalvoja apie gaunamų nitratų kiekį, ypač kai paplitęs yra auginimo būdas ant komposto krūvos...
Daugiau nesiplėsiu šia tema- visos turim galvas ant pečių ir savo nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 04, 18:20)
Moliūgas gan krakmolinga ir turinti cukraus daržovė, bent jau jos turėtų vengti tie, kas serga pvz. kandidoze. O reta kuri pagalvoja apie gaunamų nitratų kiekį, ypač kai paplitęs yra auginimo būdas ant komposto krūvos...
Daugiau nesiplėsiu šia tema- visos turim galvas ant pečių ir savo nuomonę  4u.gif


taip, tiesa. O iškepus/išvirus kur tas cukrus, ar nitratai dingsta? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 04, 18:30)
taip, tiesa. O iškepus/išvirus kur tas cukrus, ar nitratai dingsta?  g.gif  biggrin.gif

Nitratai gi tirpūs vandeny ir su juo patenka į daržoves. Dėl cukraus atsiradimo/dingimo nieko pasakyti negaliu. Bet kad mityboje reikia vengti krakmolo- tai faktas mirksiukas.gif
Atsakyti