Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(yerena @ 2013 09 27, 13:43)
Jie būna geltoni toj vietoj, kur lietėsi su žemės peviršiumi. Maniškiai buvo "pastrigę" pačiuose moliūgų krūmuose, jie iš visų pusių beveik juodi. Buvo.


aha, šitą pastebėjau, kad geltoni ten, kur lietėsi su žeme.

Mano apetitas moliūgams auga, auga... doh.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 27 rugsėjo 2013 - 12:51
QUOTE(rytorasa @ 2013 09 27, 12:50)
aha, šitą pastebėjau, kad geltoni ten, kur lietėsi su žeme.
Mano apetitas moliūgams auga, auga... 

Manieji pradėjo oranžinėti jau nuskinti, galvoju, ko jis čia purvinas darosi, o paskui žiūrau prie kotelio žiedas darosi.
Mano irgi auga apetitas , bet ne tiek dėl valgymo(čia pakankamai geras) , o dėl pažinimo, auginimo.
Atsakyti
Yerena, pyragas elementarus, aprasytas Sm kulinarineje temoje "Moliugas"

Moliūgų pyragas
 500g moliūgo (puikiai tinka ir cukinija) 2 kiaušiniai stiklinė cukraus (geriau rudas, bet tiks ir įprastas) pusė stiklinės aliejaus (kad gražesnis pyragas būtų, dedu su karotinu aliejų) 3 stiklinės miltų, kepimo miltelių, 200g džiovintų vaisių (razinų,abrikosų) riešutų papuošimui Moliūgą sutarkuoti ne per smulkiausią tarką, pilti cukrų, aliejų, mušti kiaušinius ir išmaišyti. Įberti miltus, kepimo mieltelius, vėl išmaišyti. tada jau kas liko: džiovinti vaisiai. Tešla gaunasi tirštoka. Pilti ją į formą ir papuošti . Aš apibarsytau kokoso drožlėmis, prismaigstau lazdyno riešutukų ir į orkaitą. Kepti 200 laipsnių karštyje apie 40-50 min: kol paruduos gražiai. 
Atsakyti
Atnešu moliūgo salotu recepta :

Gaminsiu vakare , girdejau rekomendacijas kad labai skanu ....

Pakepini moliūgo gabaliukus, kubeliais supjaustytus ant trupučio aliejaus, tada kubeliais supjaustyta varskes suri supili ir kmynų saujelę. Padruskini, papirini truputuka ir valgai karštus. Moliūgo gabaliukų maždaug dvigubai-trigubai daugiau nei sūrio.
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 09 27, 14:31)
Yerena, pyragas elementarus, aprasytas Sm kulinarineje temoje "Moliugas"

Recepto nebandžiau, bet man šitas labiau panašus į duonelę. Moliūgų pyragas- tai trapios teštlos pagrindas (kartais ir šonai) ir įdaras moliūginis. Viskas kepta orkaitėje. Labai skanūs yra cheesecake'ai moliūginiai, kas mėgsta varškę (aš vietoj varškės naudoju naminę mascarpone arba rikotą).
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 09 27, 12:31)
adija5- pjūkleliu moliūgų kotelius kuo arčiau virkščių, NIEKADA nelaužkite ar nebandykite sukti, kad nulūžtų.

Ai,aš jau paskui dariau gudriau biggrin.gif Su sekatorium iš abiejų koto šonų su virkščiom nukirpau,ir jau kai sutempėm šiltnamin,parodžiau Mb kur brūžint ar karpyt storuosius:ax:Mažiukai tai tikrai su labai trapiais kotais-su sekatorium geriau čirkštelt nei su peiliu pjaut...
QUOTE(amarrile @ 2013 09 27, 12:51)
Neteko girdeti atsiliepimų apie Justinka moliūgus.

Labai derlingas moliūgas ir labai panašus į Urichi.Tiesą pasakius,aš jų neatskiriu kur kuris. Sriuba puiki gaunasi ir skūros lupt nereikia,ačiū dievui ax.gif
QUOTE(yerena @ 2013 09 27, 13:07)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Delicata netinka su pikantiškais prieskoniais, ji pati saldoka.

Nu va,ir žinok kas su kuo tinka doh.gif Kas iš to,kad sandėliavimo taisyklės aiškios,jei nežinai,kur tą moliūgą tinkamai panaudot-saldžiai,sūriai gamint,ar kaimyno kiaulėm nešt doh.gif Vis užsirašinėju po truputuką,bet naujokams vėl kils tie patys klausimai...
Atsakyti
Yerena, man visai patiko pyragas kaip gavosi, toks sakyciau moliuginis biskvitas biggrin.gif as daug cinamono idejau, su pienu labai skanu, liko ketvirtukas pyrago ax.gif

Adija sandeliavimas ir pritaikymas virtuveje- du skirtingi dalykai, man labai truko info ka kada galima vagyti, o kuriuos geriau pasandeliuoti iki Nauju. Tad skyriau tam laiko, ir gavosi gana išsamus sarašiukas.
Jei manai kad reikalingas sarasas su moliugu pritaikymu maistui( o as manau kad tikrai gerai tureti ir toki) tai prašom, rinkit medziaga ir padarom ir toki sarasa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 09 27, 17:09)
Labai derlingas moliūgas ir labai panašus į Urichi.Tiesą pasakius,aš jų neatskiriu kur kuris. Sriuba puiki gaunasi ir skūros lupt nereikia,ačiū dievui  ax.gif
Nu va,ir žinok kas su kuo tinka...

Skirtumas gi akivaizdus- Amazonka apačia, kur buvo žiedas- žalia, būna dar žali dryželiai link kotelio, o Hokkaido- visas ryškiai oranžinis, net raudonas.
Dėl kiekvieno moliūgo panaudojimo- elementari taisyklė- iškepkite, išvirkite ir paragaukite žalią to paties moliūgo gabaliuką. Viskas, toliau reikalinga tik fantazija. Pvz. visus vištienos kotletus gaminu citrininius, aš visada valgau kepsnį su saldžiu šermukšnių padažu. Klausimas- o valgytų taip Jūsų vyras, draugas ar sūnus? Iš visos mano aplinkos nei vienas vyriškis to nepraktikuoja. Tas pats ir čia- kas tinka vienam, netinka kitam. Bent jau saldesnes veisles nevertėtų gaminti pikantiškomis...
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 09 27, 15:43)
Recepto nebandžiau, bet man šitas labiau panašus į duonelę. Moliūgų pyragas- tai trapios teštlos pagrindas (kartais ir šonai) ir įdaras moliūginis. Viskas kepta orkaitėje. Labai skanūs yra cheesecake'ai moliūginiai, kas mėgsta varškę (aš vietoj varškės naudoju naminę mascarpone arba rikotą).

Gal galite placiau... Kaip tai daroma g.gif
Atsakyti
4u.gif yerena, dėkui už vištienos receptą...ir man įdomus tas pyragas su įdaru blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 09 28, 12:46)
r man įdomus tas pyragas su įdaru blush2.gif

http://www.15min.lt/...ugu-pyragas-229
http://twinsesjm.wee...su-okoladu.html
http://virtuve.seima...kin-cheesecake/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 28 rugsėjo 2013 - 14:18
Neuzilgo kepsiu siuos keksiukus tongue.gif
Gal Yerena ir sukritikos, kad ne desertinis moliubas, bet naudosiu Ushiki Kuri, nes vieninteli turiu jau subrendusi, parsivezta pries 3 savaites cool.gif
Atsakyti