Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

dariau ir aš troškinį. Chebrytei labai patiko viskas, išskyrus moliūgą biggrin.gif Reiks gal bandyt sublenderiuot moliūgą, kad tik padažas būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 01, 17:36)
dariau ir aš troškinį. Chebrytei labai patiko viskas, išskyrus moliūgą biggrin.gif  Reiks gal bandyt sublenderiuot moliūgą, kad tik padažas būtų  g.gif


lotuliukas.gif

sutrinti- visai gera mintis... mirksiukas.gif Mano vyresnėlis labai sunkiai daržoves valgo. Tai aš verdu trintą moliūgų sriubą, kur dedu ir svogūnų, ir morkų, ir moliūgų. Valgo, kad net ausys linksta... biggrin.gif Aišku, aš nesakau, ko ten pridėta... topsecret.gif Jeigu visas turinys plaukiotų nesutrintas, nesukiščiau nė pro kur... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 01 spalio 2013 - 16:47
UK troskinyje as pati neatskyriau nuo bulves hihihi.gif
Nors maniskiai valgo beveik viska, esu tikra troskinukas dings per akimirksni cool.gif kazko uztruko mano vyrija g.gif
Atsakyti
na ir aš dariau pietukam jau troškinuką bet su table king. Na tiko manau. Vyras mačiau kelis kartus vis dėjosi...... matyt patiko. Ale išgirst iš jo pagyrimą....... schmoll.gif matyt galvoja kad pagyrimas žmoną gali išpaikinti doh.gif Man buvo skanu. Manau po kokios poros savaičių pakartosiu šį patiekalą.
Dabar gal bandysiu kokį bananą skerst ir kept su pikantiškais prieskoniukais. Nors sakė mama dar yra green hubartas vienas toks be kotelio, lygtai, tai pradės tuoj gest reiks sunaudot. Manau ir tas juk tiks su pikantiškais prieskoniukais. Na dar šią savaitę smalsu bais pabandyti moliūgo pyragą. O kokį naudoti moliūgą jam? hubartas ir table king atkrenta ane? delicata gal? Ar pink banana geriau? pasirinkimo bais didelio neturiu ax.gif nors praeitais metais naudojau tuos pašarinius ir nieko tiko viskam lotuliukas.gif dabar va išranki tokia pasidariau......
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 10 01, 17:02)
UK troskinyje as pati neatskyriau nuo bulves hihihi.gif


netikiu schmoll.gif Nebent bulbos pas tavi sodriai oranžinės spalvos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 spalio 2013 - 17:17
Man mirk gyvenk irgi tos ushiki kuri prisireikė doh.gif Sėklas kur pirkot? Gal kas turi perteklių ir vieną parduotų, nes beskaitant jūsų atsiliepimus seilės ant klavos bėga doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2013 10 01, 18:14)
Man mirk gyvenk irgi tos ushiki kuri prisireikė doh.gif  Sėklas kur pirkot? Gal kas turi perteklių ir vieną parduotų, nes beskaitant jūsų atsiliepimus seilės ant klavos bėga doh.gif  doh.gif


sėklą vieną ar moliūgą? Sėklų nebelikę, ale moliūgų tikrai turiu. Jei esi iš Vilniaus - rašyk mirksiukas.gif
Sėklas tai eilinėj parduotuvėj pirkau. Berods, netgi kaimo Aibėj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 spalio 2013 - 18:31
QUOTE(NERA @ 2013 10 01, 18:14)
Man mirk gyvenk irgi tos ushiki kuri prisireikė doh.gif  Sėklas kur pirkot?


Į jį labai panašus Justynka H (Sėkluvos sėklos). Ir sriubos super, ir troškiniai. Ir derėjo iš visų moliūgų geriausiai.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 01, 15:52)
Tai gal sėklų tiekėjas kaltas? Gal pirkote abidvi tos pačios firmos sėklas?  g.gif

O gal ir prisikryžmino...Mano vieni Mr.Fothergills Uchiki Kuri ir kažkodėl Hubbard type prirašyta,kiti Semo tuo pačiu paveiksliuku jau Hokkaido Orange g.gif Ir Justynka tokie patys pasiploję,tik didesni nei anie,bet skonis man viens prie vieno.
Nors dėl manęs tai jie gali būt ir kvadratiniai,vis tiek sėsiu visus ir kitąmet biggrin.gif
QUOTE(saintlina @ 2013 10 01, 17:36)
dariau ir aš troškinį. Chebrytei labai patiko viskas, išskyrus moliūgą  biggrin.gif 

Sunku tau su tais trim vyrais... Ir dar kokie išrankūs mastau.gif
Maniškiui tai skanu biggrin.gif Arba jau tiek smegenus pripudrinau,kokie tie moliūgai naudingi vyrams virš 40-ties,kad apie antrą jaunystę besvajodamas net skonio receptorius atjungė g.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 01, 19:41)
Sunku tau su tais trim vyrais... 
Maniškiui tai skanu  biggrin.gif kokie tie moliūgai naudingi vyrams virš 40-ties...


tai kad pas mane toks auklėjamasis darbas tik vienam trečdaliui vyrijos gal kiek įdomus būtų biggrin.gif Ir tai klausimas, nes tas trečdalis kažkaip pamiršta, kiek jam metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 01, 20:54)
Ir tai klausimas, nes tas trečdalis kažkaip pamiršta, kiek jam metų  biggrin.gif

g.gif g.gif O taviškis dabar namie?Mano išvažiavęs...Bo jau kyla įtarimas,kad abidvi su vienu ir tuo pačiu gyvenam... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 01, 20:07)
g.gif  g.gif O taviškis dabar namie?Mano išvažiavęs...Bo jau kyla įtarimas,kad abidvi su vienu ir tuo pačiu gyvenam...    mastau.gif


nea, ne namie. Išvykęs. Gal pas kokią trečią? lotuliukas.gif
Atsakyti