Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(matuke @ 2013 10 01, 17:08)
Yerena, koki saldziausia moliuga teko ragauti?

Sweet Meat

QUOTE(Avijacija @ 2013 10 01, 18:13)
...Na dar šią savaitę smalsu bais pabandyti moliūgo pyragą. O kokį naudoti moliūgą jam?

Crown Prince, Sweet Meat, Baby Bear ar Small Sugar. Butternut tiktų. Galima ir iš JPB gamintis.

QUOTE(adija5 @ 2013 10 01, 20:41)
O gal ir prisikryžmino...Mano vieni Mr.Fothergills Uchiki Kuri ir kažkodėl Hubbard type prirašyta,kiti Semo tuo pačiu paveiksliuku jau  Hokkaido Orange  g.gif Ir Justynka tokie patys pasiploję,tik didesni nei anie,bet skonis man viens prie vieno.

Uchiki Kuri ir yra iš Hubbard'ų šeimos (lašo forma, tik Hubbard'ai turi kitą galiuką irgi ištemptą), miniatiūrinė jų kopija. O kitame pakelyje Hokkaido Orange- kai kur rašo oranžinis, kai kur raudonas, būna ir mėlynas. Taip, Justynka yra klonas, hibridinis, iš kurio sėklų nekrapštysite mirksiukas.gif Dar yra Solor- tai patobulinta Hokkaido versija su prailgintu sandėliavimo laiku, nors iš tiesų skirtumo nepastebėjau. Eilinis reklaminis triukas cool.gif Apskritai dėl šio tipo moliūgų sėklų nesuku galvos- jei įmanoma pigiau negu LT įsigyti- siunčiuos. Lenkijoje pakelis (8-10 sėklų) Justynka H sėklų parduotuvėje kainuoja ~1.5 zl.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 01, 18:16)
netikiu  schmoll.gif  Nebent bulbos pas tavi sodriai oranžinės spalvos..

Kalbu apie konsistencija tongue.gif
Nors mano troskiny ir bulves gelsvesnes pasidare

Aviacija, is tavo isvardintu moliugu pyragui rinkciausi Bananini mirksiukas.gif

NERA, as seklas pirkau sodininku pard. Kur netoli Hales, Sodu g. Pakuote buvo ne lietuviu fasuotoju. Seklu pakelyje nemazai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
šia savaitę žemkėj paroda, lėksiu žiūrėt gal kokių sėklų užmatysiu smile.gif Kaunietės žinos kas ta žemkė.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 01, 23:06)
Hokkaido Orange- kai kur rašo oranžinis, kai kur raudonas, būna ir mėlynas. Taip, Justynka yra klonas, hibridinis, iš kurio sėklų nekrapštysite  mirksiukas.gif

Et,nesudygo pas mani šiemet tie Stella blue Hokkaido verysad.gif Nei viena iš penkių sėtų...O jie irgi su skūra valgomi?Bet ant pokučio pavaizduota forma tai neprimena Uchiki g.gif

Aš nei vienų nekrapštysiu ax.gif Nėra ten pas mani jokių super retų ir brangių.O kadangi visi kartu augo,tai bus apsikryžminę ir visai kitaip apsisantykiavę ...Paskui išaugs kitąmet nei velnias,nei gegutė g.gif
QUOTE(Avijacija @ 2013 10 02, 08:26)
šia savaitę žemkėj paroda, lėksiu žiūrėt gal kokių sėklų užmatysiu smile.gif Kaunietės žinos kas ta žemkė.

Ir ne kaunietės žino bebe.gif Ah,nostalgija,mano pirmasis universitetas,tada dar akademija... oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 11:18)
Et,nesudygo pas mani šiemet tie Stella blue Hokkaido  verysad.gif Nei viena iš penkių sėtų...O jie irgi su skūra valgomi?Bet ant pokučio pavaizduota forma tai neprimena Uchiki  g.gif

Man šiemet nesudygo Red Kuri iš Nojaus sėklų pakelio- nei vieno daigo iš 12 sėklų gun_bandana.gif Mėlyni būna mažesni, plokštesni, bet su ištemptu kūneliu link kotelio, irgi valgomi su odele. Į paveiksliukus siūlau nekreipti dėmesio- svarbi yra veislė.

O dėl parodos- rudeninė verta dėmesio ar vis tik laukti pavasario? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 02 spalio 2013 - 10:43
Kam ko reikia, skiriasi abi parodos labai.

MB arbaleto prisireikė cool.gif

Saintlina, arbūzų mamaitę 4u.gif 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 10 02, 10:47)
MB arbaleto prisireikė  cool.gif


tie vyrai.. blink.gif doh.gif
O pas jumis ir tokių dalykų žemės ūkio parodose galima rasti? blink.gif

Arbūzų mamaitė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pokštininkė biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 10:18)
Ir ne kaunietės žino  bebe.gif Ah,nostalgija,mano pirmasis universitetas,tada dar akademija...  oro_buckis.gif


ir aš tokį žinau new_russian.gif
Aha, tai tamsta užtat tokia gudri žemės ūky bigsmile.gif
Atsakyti
aha, miško ūkis ir medžioklė rudens parodoj yra pagrindiniai akcentai. Tai kiekvieną rudenį lekiam automatinių lankų ir arbaletų žiūrėt. Tik šiemet apsisprendė įsigyt ( ale tyliu, kad tokių dalykų seniausiai galima buvo eilinėj ginklų parduotuvėj nusipirkt, maniau pamirš gal kaip nors lotuliukas.gif )

Ha, va kam dar labai gerai moliūgai sueitų - būtų superiniai taikiniai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 10 02, 12:06)

Ha, va kam dar labai gerai moliūgai sueitų - būtų superiniai taikiniai  biggrin.gif



Nu neee, čia jau per lengva - geriau tegu slyvas nuo medžio numušinėja.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 02, 11:39)
Man šiemet nesudygo Red Kuri iš Nojaus sėklų pakelio- nei vieno daigo iš 12 sėklų  gun_bandana.gif

Nojaus sėklom tai aš nelabai džiaugiuosi.Bet mano atsisiųstos Chicago hubbard irgi pasiš...Ir aplamai,labai prastas moliūgų daigumas buvo šiemet pas mani g.gif Gal reiks jas kitąmet padaigint,nes šiemet patingėjau,tai tiesiai į indukus kišau blush2.gif
QUOTE(saintlina @ 2013 10 02, 12:04)
tie vyrai..  blink.gif  doh.gif

Aha, tai tamsta užtat tokia  gudri žemės ūky  bigsmile.gif

Nu,jo irnesakyk.gif Kaži kas ta trečia... g.gif Gaudvilę dedukciniu metodu jau buvau atmetus,nes maniškis tai tiek,kad apie arbūzus šokinėtų,kailio nepajėgtų išverst.Ale,kai apie arbaletus parašė... mastau.gif

Nejuokink,tokio kito bambuko žemės ūky dar paieškot reikia.Ir aplamai,tai aš ekonomikos fakultete studijavau.Ir tai ne studijavau,o studentavau,vyrą pasigavau ir vaikų prisidariau liezuvis.gif Studijavau aš jau savam prote VGTU karsta.gif
Atsakyti
Ponios čia graužia tai tą, tai kitą. Dabar suprantu kodėl jos ponios ir kodėl graužia.
Esant laisvai vietai orkaitėje (kepami burokėliai) , nutariau pakepti, nedanokusį, nedaaugusį ir jauniausią BURGESS BUTTERCUP. Taip sakant patikrinti skonį. Jis ką tik įkištas. O žalio skonis tai nustebino. Traškus ir tikrai jaučiamas riešutėlis. Koks tada bus prinokusio ir pastovėjusio skonis... Na nesitikėjau, kad tokio gėrio priaugo.
O gal gal kas žinote, kada prie Banginio Vilniuje bus rudeninė mugė? [SIZE=1]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amba41: 02 spalio 2013 - 12:48
QUOTE(adija5 @ 2013 10 02, 13:36)
Nu,jo  irnesakyk.gif Kaži kas ta trečia... g.gif Gaudvilę dedukciniu metodu jau buvau atmetus,nes maniškis tai tiek,kad apie arbūzus šokinėtų,kailio nepajėgtų išverst.Ale,kai apie arbaletus parašė...  mastau.gif

Apie ką tu čia, nieko nesupratau lotuliukas.gif Ai, maniškio bendradarbiai laisvalaikiu žemės ūkiu užsiima, tai daug visokios info namo parneša. Išklausau be komentarų, nes... Na neturiu, ką pasakyt. Vyrai visada geriau žino lotuliukas.gif Tiesa, džiaugiuos, kad nesikiša į mezgiminius reikalus, visa laimė, kad pas jį ten nei viens nepasigyrė dar ir tokiu pomėgiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(amba41 @ 2013 10 02, 13:46)
O gal gal kas žinote, kada prie Banginio Vilniuje bus rudeninė mugė? [SIZE=1]

Jei tasai Banginis Lukšio gatvėj, tai šį savaitgalį bus -> 2013-10-05/06
Atsakyti