Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas.

Sveikos mergaites. Reik jusu nuomones. Nusilakavau nagucius su geliniu laku ir pabandziau daile su spalvotu geliu sakykit kodel po daile liko oro tarpas o su laku viskas tvarkoi. Taip gaunasi kad pykstasi?
Atsakyti
QUOTE(LOLITA-X @ 2013 10 13, 13:57)
Sveikos mergaites. Reik jusu nuomones. Nusilakavau nagucius su geliniu laku ir pabandziau daile su spalvotu geliu sakykit kodel po daile liko oro tarpas o su laku viskas tvarkoi. Taip gaunasi kad pykstasi?

o pries piesiant psiausei lako pavirsiu?Siaip su smulkia daile turi but viskas okei,viena kas gali nutikti,tai trukineti poto tas dizainas,nes lakas lankstus minkstas,o gelis kietas.Arba neisdziuvo gerai gelis gal? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 13 spalio 2013 - 13:27
QUOTE(kukuraku @ 2013 10 13, 09:28)


Grazu, ypac pirmas variantas thumbup.gif  Blizguciai grazus,cia uzdejai ant lako blizgiukus?

Ant nedziovinto lako ir poto I lempa ...

QUOTE(lilget @ 2013 10 13, 12:29)
Zmona, labai grazus juodai raudonas derinys, tik juodi galiukai neuzlakuoti sviecia  blush2.gif  ir sorry uz priekabuma sau esu ziauriai neatlaidi tad man visur biski kliuna nagu forma, truksta tikslumo iki tobulumo  mirksiukas.gif
O lakavimai daugiau labai graziai , kruopsciai atlikti pasimokint is Jusu reiketu  wub.gif

Oi ner ko pykti .. zinau ksd svieciasi ... keikiuosi su ta hg juoda spalva pastoviai lakuojant ... tojs brudas o ne spalva ... visada bega nuo odeliu ir galu ... net ir fiksuojant kekviena naga , bet taip nesinori antros pirkti kol sita neisnaudota ... as ir nesakau kad cia tobula smile.gif dar tik mokausi stengiuosi ir praktikuojuosi .... tik pries pusantro menesio I salona isejau dirbti ..
Atsakyti
Zmona sioj srity visa gyvenima reiks mokytis , man paciai tai isvis blush2.gif aaaa jei cia beda del nubegimo tai joooo doh.gif susidurus ir as bjaurastis doh.gif
Atsakyti
Mano treciasis darbelis, nieko ipatingo,labai norejau kazka idomaus padaryti, bet neleido.. baisiai tik blizgalu norejo.
Spalva Bella's Vampire 3 sluoksniai
Vegas nights su Ebayjaus blizgalais

user posted image
Atsakyti
panos kokia juoda rekomenduotumet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2013 10 13, 20:21)
panos kokia juoda rekomenduotumet?  g.gif

Is savo varpines nebent Senses rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2013 10 13, 20:21)
panos kokia juoda rekomenduotumet?  g.gif

Na cia daug apie juoda ir balta diskutavom. Viena is lyderiu juoda Senses 900 (tik Lietuvoj), na jinai tikra juoda, bet skysta, kol nauja doh.gif As be 3 sluoksniu neissisuku, o tiksliau 4 ax.gif Ir labai sudinas man dangtelis, uz kurio laikyti nepatogu labai mirksiukas.gif
Dar mergaites rase apie Lechat juoda. Bet jis is kietsniu. As asmeniskai juodos neturejau, bet turejau zalsva ir melsva, trukinejo minkstesni naguciai verysad.gif

Mergaites, as nematau nuotrauku 1 ir 2 puslapio musu albumelyje :Geliniai lakai realiai 2.
Ar jus matot?
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 10 13, 19:39)
Ar jus matot?

Nematau ir as.
Isbandziau galu gale Progel Magic Spell - skystoka, bet labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 10 13, 13:25)
o pries piesiant psiausei lako pavirsiu?Siaip su smulkia daile turi but viskas okei,viena kas gali nutikti,tai trukineti poto tas dizainas,nes lakas lankstus minkstas,o gelis kietas.Arba neisdziuvo gerai gelis gal? g.gif

Ne nesiausiau nes jau primirsau kaip taisiklingai dirbti, reik ant drauges isbandyti. Dar klausimelis standartiniam pracuziskam koki pagrinda imat ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOLITA-X: 13 spalio 2013 - 20:01
QUOTE(Jolkuce @ 2013 10 13, 20:38)
Is savo varpines nebent Senses rekomenduoju smile.gif

netinka senses sad.gif o lechat kuris numeriukas juodos? o kaip su HG ir IBD juodom? arba shellac?
Atsakyti
mergaites,o kaip jus atliekat daile su ilgalaikiu laku?
Atsakyti