Įkraunama...
Įkraunama...

Kijevo kotletai

smile.gif+2010 06 16, 07:02-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 06 16, 07:02)
Aciu 4u.gif
http://giedrius-v.li....com/17388.html pagal sita, bet as vistienos prieskoniais mesyte is vakaro susitryniau ir mano mesyte buvo be kaulo, visvien gerai gavosi thumbup.gif


Ir as vakar dariau juos ir paga lsita receptuka, sio vyriskio receptai tiesiog nuostabus !!!
Tik man labai sunku buvo ivynioti ir apvolioti, gavosi skanus, tik isvaizda nelabai man kokia tongue.gif matesi mano kotletukuose nelygimui, kaip jus taip lygiai padarot ta kotleta kai pcipelina? smile.gif blush2.gif
P.S. To vyriskio yra laba igeras cebureku receptas !!! Isbandyta ir patvirtinta ! biggrin.gif thumbup.gif Tik uzvadines jis BUREKAI wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AGarbanele @ 2010 06 18, 11:37)
Ir as vakar dariau juos ir paga lsita receptuka, sio vyriskio receptai tiesiog nuostabus !!!
Tik man labai sunku buvo ivynioti ir apvolioti, gavosi skanus, tik isvaizda nelabai man kokia tongue.gif matesi mano kotletukuose nelygimui, kaip jus taip lygiai padarot ta kotleta kai pcipelina? smile.gif blush2.gif
P.S. To vyriskio yra laba igeras cebureku receptas !!! Isbandyta ir patvirtinta ! biggrin.gif thumbup.gif Tik uzvadines jis BUREKAI wink.gif

Kad nezinau, man jokiu nelygumu nebuvo, tiesiog padariau kaip cepelinuka, pavarciau tarp delnu ir tiek blush2.gif

Butinai isbandysiu ceburekus kada thumbup.gif
Atsakyti
as irgi pasoviau i orkaite savo kotletukus.nezinau,kas man ten gausis.apkepiau ant keptuves,paskui i orkaite,nes neiskepe taip.o gruzdintuves neturiu.idomu,kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 24, 19:20)
as irgi pasoviau i orkaite savo kotletukus.nezinau,kas man ten gausis.apkepiau ant keptuves,paskui i orkaite,nes neiskepe taip.o gruzdintuves neturiu.idomu,kas gausis  g.gif

nebutina ta gruzdintuve mirksiukas.gif As imu nedideli puoda,kur telpa 2 kotletukai,ir aliejaus nedaug reikia ,imetu i "pusiau" ïkaitusi alieju ,ir kepu ant vidutines ugnies,nespeja sudegt dziuveseliai ir puikiausiai iskepa ir sviestukas istirpsta
Atsakyti
smile.gif+2010 06 18, 22:21-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 06 18, 22:21)
Kad nezinau, man jokiu nelygumu nebuvo, tiesiog padariau kaip cepelinuka, pavarciau tarp delnu ir tiek blush2.gif

Butinai isbandysiu ceburekus kada thumbup.gif

bigsmile.gif čeburėkus tikrai rekomenduoju pagal giedriaus recept,nerealūs gaunasi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
cia tie mano supaprastinti kijevukai,kepti orkaiteje.tik surio dar dejau,tai jie jau gal visai ne kijevai g.gif user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
mano anakart bandyti "kijevai" is maltos mesos buvo superiniai. i sviesta dar dejau tepamo surelio su zolytem, tj jis kartu su sviestuku paskui isbego prapjovus. ir is krutineles gavosi 6 kijevai (gal kad ta krutinele gigantiska tokia buvo- namino visciuko), tokie normalus, uzteko ir mums su vyru pavalgyt, ir kaimynus pavaisisnt, ir dar i darba isidet thumbup.gif

bandysiu kita kart is kapotos mesos, gal kada palaipsniui pereisiu ir prie tikru kijevu lotuliukas.gif
Atsakyti
Kievo kaip ir astros kepsniai nedaromi is maltos mesos, kadangi jau yra geru kievo receptu pasidalinsiu kepsnio astra receptuku: smile.gif
Pagal si recepta nesudetingai gali pasidaryti Astros (kotletus) kepsnius

Reikalingi produktai:
4 vištienos krūtinėlių 200 gr grietinėlės 3 virtų kiaušinių 1 st. mirkytų razinų druskos pipirų maltų lauro lapų muskato riešuto 1 žalio kiaušinio smulkių ir stambių džiūvėsių.

Ant medinės lentelės reikia peilių smulkiai kapoti krūtinėles ir pastoviai laistyti grietinėle. Vištiena sugers visą grietinėlę į save. Baigiantkapoti krūtinėles, sudėti virtus kiaušinius, razinas ir prieskonius. Kai viskas bus susmulkinta, iš skystokos masės ant tos pačios medinės lentelės reikia formuotio netaisyklingo trikampio formos 1-1.5 cm storio kepsnius,pridengt maistine plėvele ir padėt į šaldytuvą kokiai valandai, kad sustingtų. Nebijokit jei atrodys, kad masė skystoka - vištiena tikrai sugers visą grietinėlę į save. Kai kepsniai jau bus sustingę, juos reikia paniruoti džiūvėsiuose: 1 sluoksnis -iš smulkių džiūvėsių, 2 sluoksnis -iš stambių džiūvėsių (kaip drožlės arba šiaudeliai). Jeigu neturit stambių džiūvėsėlių - bus gerai ir dviguba paniruotė iš smulkių džiūvėsių. Kepam įkaitintam aliejuje keptuvėje iš abiejų pusių - kol gražiai apskrus. Ugnis netūrėtų būti labai kaitri, nes kitaip kepsniai greit apskrus bet vidus liks neiškepęs

Linkiu sekmes ir skanaus smile.gif

Atsakyti