Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(sangux @ 2013 10 02, 21:06)

kokia puiki orchideja wub.gif
Atsakyti
Gražus darbelis wub.gif
Bet mano nuomone, čia ne orchidėja - orchidėjos kuokelių neturi tongue.gif
Atsakyti
Labai šaunūs Jūsų visų darbeliai smile.gif
aš pradėjus penkmečio darbą, tai tik tyliai seku jus smile.gif
aš kaip sena davatka ateinu jums pliotku atnešt, a jums normaliai atrodo šis darbelis vaikutis
bajeris tame, kad už šią schemą moteris mokėjo pinigus - vaikas, pagal paveikslėlį, turi 6 pirštus - o vis tiek visos klausia, kas darė tokią puikią schemą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2013 10 03, 11:40)
Gražus darbelis  wub.gif
Bet mano nuomone, čia ne orchidėja - orchidėjos kuokelių neturi  tongue.gif



Nu vat ir man čia daugiau į eleborą panašus (tik, kad margo pas mus lyg ir nemačiau g.gif g.gif ) biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE(mila* @ 2013 10 03, 11:45)
Labai šaunūs Jūsų visų darbeliai smile.gif
aš pradėjus penkmečio darbą, tai tik tyliai seku jus smile.gif
aš kaip sena davatka ateinu jums pliotku atnešt, a jums normaliai atrodo šis darbelis vaikutis
bajeris tame, kad už šią schemą moteris mokėjo pinigus - vaikas, pagal paveikslėlį, turi 6 pirštus - o vis tiek visos klausia, kas darė tokią puikią schemą doh.gif


Nu ir juokinga jūs moteriškė (čia jumoristinė gaidelė, jei ką) biggrin.gif gal siuvinukas darytas pagal originalą. Dabar jei mutuotos galūnės 6 pirštas gerai funkcionuoja nesiūloma amputuoti (siūloma jei atlieka nereikalingos ataugos funkciją) schmoll.gif schmoll.gif O gal jis paskelbtas šventuoju g.gif g.gif g.gif http://blogs.heraldo...ina.-Rafael.jpg
va šventasis irgi 6 turėjo (todėl ir toks pav. pavadinimas. mirksiukas.gif mirksiukas.gif Čia šeip nukrypimas, nes tarptautinis audita artėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O jei rimtai pritariu jums 100 proc. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 03 spalio 2013 - 11:06
QUOTE(mila* @ 2013 10 03, 12:45)

bajeris tame, kad už šią schemą moteris mokėjo pinigus - vaikas, pagal paveikslėlį, turi 6 pirštus - o vis tiek visos klausia, kas darė tokią puikią schemą doh.gif

bet ir veido nepakoregavo ,rodos jo kakta geltonais dažiais aptepliotas .Aš tada rėminčiau iki plaštakos ,nes tikrai juokas .kas įsižiūrės ir tai pastebės ,ir dar pretenzijas pareikščiau ,visgi tai už pinigus daryta .
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 10 03, 12:23)
bet ir veido nepakoregavo ,rodos jo kakta geltonais dažiais aptepliotas .Aš tada rėminčiau iki plaštakos ,nes tikrai juokas .kas įsižiūrės ir tai pastebės ,ir dar pretenzijas pareikščiau ,visgi tai už pinigus daryta .

Ziurejau fb ir stebejaus kokios visus apzlibusios doh.gif nuo siuvinejimo turbut g.gif kolkas tyliu,nieko nerasau,bet nezinau ar ilgai istylesiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mila* @ 2013 10 03, 11:45)
aš kaip sena davatka ateinu jums pliotku atnešt, a jums normaliai atrodo šis darbelis vaikutis

as tai jau nebematau prasmes kalbet apie nuotraukines schemas, buvo ir bus tokiu, kurios jas dievina, kokios kokybes jos bebutu. O kitos, kurios bando paprotinti, bus apsauktos nieko neismananciom... Ten gi nuo arkliuko taip atrodo... lotuliukas.gif doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
bet tą schemą darė ta, kuri tai tikrai sugeba... čia gal apsižioplino netyčia... juk jos kurtas schemas kaip pavyzdžius kišdavom visoms, kas siuvinėdavo "nuplikytus" žmones...
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 10 03, 14:21)
bet tą schemą darė ta, kuri tai tikrai sugeba... čia gal apsižioplino netyčia... juk jos kurtas schemas kaip pavyzdžius kišdavom visoms, kas siuvinėdavo "nuplikytus" žmones...

Na skirtumas nuo kitu tikrai matosi, cia ir veido bruozus jau galima iziureti. Tik gal suskubejo ir liko dar lepsusu
Atsakyti
tesiant E.Engirger serija ir mes pasiruose remintis ax.gif

user posted image

doh.gif daba pamaciau,kad isskalbus,susitraukus linui,vienoj vietoj siulas atsilaisvino,susibangavimas gavos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 03 spalio 2013 - 14:23
mmmmmm merginos kokie du paskutiniai darbeliai gražus wub.gif wub.gif



Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 10 03, 15:20)
doh.gif daba pamaciau,kad isskalbus,susitraukus linui,vienoj vietoj siulas atsilaisvino,susibangavimas gavos  blush2.gif

g.gif kaip keista, dar ir taip pasitaiko...pati būtum nepasakiusi, tai būč ir nemačiusi...gražu wub.gif
viskas man kas Veronique susiję yra gražu...po savaitgalio ir aš su vienu "engingeriuku" pasirodysiu rolleyes.gif
Atsakyti