Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Eina sau koks desertukas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz grazu zodeli 4u.gif ,pradesiu antra tokia siuvinet,tai ilgam su darbeliais pradingsiu lotuliukas.gif

QUOTE(Ciocė @ 2013 10 04, 13:06)
Ech...  wub.gif  Nuostabus laumžirgiukas.

O aš savo 'Desertu' mėgaujuosi.
Procesiukas:

g.gif Suvalgius toki derini,kazi kas su zarnynu butu g.gif lotuliukas.gif
bet proseciukas ir bendras vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 10 04, 15:45)
g.gif Suvalgius toki derini,kazi kas su zarnynu butu  g.gif  lotuliukas.gif

tai čia dar tik trečdalis biggrin.gif dar ten daug įvairių gėrybių tongue.gif

Ačiū mergikės 4u.gif
Atsakyti
Kiek grožybių ir skanumynų wub.gif
Aš kaip visada prie ne mažiau kaip 3 prapuolus, va ir ketvirtam schemą atsispausdinau doh.gif
Namie atsirado man konkurentas- sėdi mano vyresnėlis ir Angry bird siuvinėja biggrin.gif (bumbėja, kam čia jiems reikia, durna mokytoja, bet kai padariau schemikę- nebeatsitraukia biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2013 10 04, 18:02)
Kiek grožybių ir skanumynų  wub.gif
Aš kaip visada prie ne mažiau kaip 3 prapuolus, va ir ketvirtam schemą atsispausdinau  doh.gif
Namie atsirado man konkurentas- sėdi mano vyresnėlis ir Angry bird siuvinėja  biggrin.gif  (bumbėja, kam čia jiems reikia, durna mokytoja, bet kai padariau schemikę- nebeatsitraukia  biggrin.gif  )

blink.gif Kokia gudra,vyru armija apsimokyt nori,Sobieska !!!, rasiux- mum nosi nusluostyt ir padus parodyt nori lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 spalio 2013 - 18:48
cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 10 04, 19:46)
blink.gif  Kokia gudra,vyru armija apsimokyt nori,Sobieska !!!, rasiux- mum nosi nusluostyt ir padus parodyt nori lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Blyn, einu marčią iš lovos verst, adatą į rankas ikalsiu, nugis reikia frontą laikyt smile.gif
Aš dabar po pirties,švarios mintys...misliju, kaip savo siuvinuką jums pristatyt, nu jis toks bus nekondicinis, bet gan įdomus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 10 04, 23:10)
Blyn, einu marčią iš lovos verst, adatą į rankas ikalsiu,  nugis reikia frontą laikyt smile.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O aš prie dokumentų sėdžiu, jau greit visų Lietuvos bibliotekų fondus žinosiu. Jei ne jūsų visų darbai visai užsilenkčiau. verysad.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2013 10 04, 23:10)
Blyn, einu marčią iš lovos verst, adatą į rankas ikalsiu,  nugis reikia frontą laikyt smile.gif
Aš dabar po pirties,švarios mintys...misliju, kaip savo siuvinuką jums pristatyt, nu jis toks bus nekondicinis, bet gan įdomus rolleyes.gif

As savo chebros neprikalbinu,jau visko prizadejau,nepasiraso nors tu ka,gausiu pati parom varyt g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Desertas bus super wub.gif
Įdomu galutinis variantas ax.gif
QUOTE(sobieska @ 2013 10 04, 22:10)
misliju, kaip savo siuvinuką jums pristatyt, nu jis toks bus nekondicinis, bet gan įdomus rolleyes.gif

Ir vėl visas 'pritrėkši' lotuliukas.gif
Laukiu nesulaukiu 4u.gif

O aš laukiu medžiagytės ir siūliukų iš darbštuolės kitam darbeliui.
Kai nėr ką siuvinėt, tai atrodo - kad apskritai nieko nenoriu veikt, taip vakar pasijutau. Gerai, kad ciūciką turiu - tai su juo išėjau į lauką 'pamediduot' lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liama: 05 spalio 2013 - 06:54
QUOTE(Ciocė @ 2013 10 04, 14:06)
O aš savo 'Desertu' mėgaujuosi.
Procesiukas:


Turėtų smagiai siuvinėtis ši grožybė smile.gif

Sobieska, laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
desertas bus wub.gif jau dabar seile istiso essen.gif
Atsakyti