Įkraunama...
Įkraunama...

VUL Santariškių Akušerijos ir ginekologijos sk.

QUOTE(Pelkiu ragana @ 2013 10 15, 16:44)
Pries dvi sav. man Cezari Santariskese dare. Po operacijos sunkiai isivaizduot galiu, kad gali ant krutines padet, nes ten sirma pakabinta, plius ant veido kauke ir siaip visokie laidai. Parode man vaikeli kai tik iseme, dar visas gleivetas buvo, tada dar karta atnese i operacine kai jau ji  truputi aptvarke , o mane tuo metu dar tvarke. Tada leido pabuciuot, is siaip prie zanduku pasiglaustyt. O paskui nuveze i naujagimiu skyriu. Vyras ten galejo ateit ir ziuret, nes as ji gavau po paros, kada jau judet galejau. Galima ir anskciau vaikai pasiimt, bet tada reikia kad vyras palatoje pastoviai butu, o kadangi maniskis negalejo, tai as paemiau po paros.
Siaip ligonine man labai patiko.

Klausiu, nes žinau, kad VGN'e jei nėra ekstra atvejis, yra taip daroma - dedamas vaikiukas ant krūtinės. Ir esu mačiusi, kad užusieniuose taikoma tokai praktika - gal labai norint, galima sudaryti sąlygas..
Atsakyti
Gimdziau praeita savaite Santariskese.Mokamu palatu su tokiais komvejeriais neimanoma rasti. Visos kitos jaukios, dvivietes, erdvios. Gimdyklos modernios.Truksta tik informacijos del vaiko prieziuros po gimdymo.Maistas kaip ligoninej.Personalo klausimu, tai kaip kur papulsi, yra nuostabiu zmoniu, padedanciu, taciau dauguma dirba savo darba ir kai kurie rodo charakteri ne ten kur reiketu. Tikrai po davojo gimdymo ten nebegimdyciau niekada bet gal cia buvo tik mano tokia sekme. Svarbu dukryte sveika ir daugiau kitkas pasimirs.
Atsakyti
gimdžiau Santariškėse spalio pirmomis dienomis. Galiu tik pasidžiaugti gydytojų ir viso personalo profesionalumu ir geranoriškumu. Niekas nei vieną kartą nesudarė prielaidų pagalvoti, kad reikėtų ką nors "patepti", "atsidėkoti", ar pan. Man buvo atlikta skubi cezario pjūvio operacija, - vaikutį parodė ir davė pabučiuoti prieš išnešant į naujagimių skyrių, vyras laukė koridoriuje, ten ir pamatė ir gavo minutytę pasidžiaugti mažuliu. Pati operacija truko kiek mažiau nei valandą, po to parvežė į palatą. Po spinalinės nejautros negalima keltis 12 val., o rekomenduojama pagulėti kokį 18-20 val. (padeda išvengti galvos skausmo, kurį kai kurioms sukelia spinalinė nejautra). Po operacijos mažiuką išveža į naujagimių skyrių, jei pačios (ar vyras) jo neiieškos, jo jums neskubės atvežti (jūs gi gulite ir negalite juo savarankiškai pasirūpinti). Aš labai norėjau pradėti maitinti, tai vyras atvežė jį su visa lovyte praėjus 4 val. po operacijos, ir.. jau nebeatidaviau. Iš pradžių juo padėjo pasirūpinti vyras, po to - palatos kaimynė pakeitė sauskelnę, pora kartų seselės padėjo.

Šiaip kaip kažkas rašė - galioja principas: jei reikia pagalbos, - paprašyk. Jei nesiseka maitinti, ar mažiukas vis verkia, ar pačiai ką skauda, - sesutės (budinti akušerė) ateina ir parodo kaip ką reikėtų daryti, pataria, ar tiesiog nuramina. Aš skyriuje buvau apie 3,5 paros, tai nors personalas ir keitėsi, - abejingų ar nemalonių sutikti neteko.

jei tektų gimdyti dar kartą - neabejodama ir vėl čia gimdyčiau.
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2013 10 15, 22:21)
Klausiu, nes žinau, kad VGN'e jei nėra ekstra atvejis, yra taip daroma - dedamas vaikiukas ant krūtinės. Ir esu mačiusi, kad užusieniuose taikoma tokai praktika - gal labai norint, galima sudaryti sąlygas..

Nesudarys to Santariškės..galit labai nusivilti, jei tokius lūkesčius turėsit..
Man po papr. gimdymo atskyrė (kol užgimė placenta, mane siuvo) ir pamiršo paduot po visko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 10 17, 21:09)
Nesudarys to Santariškės..galit labai nusivilti, jei tokius lūkesčius turėsit..
Man po papr. gimdymo atskyrė (kol užgimė placenta, mane siuvo) ir pamiršo paduot po visko doh.gif


cia tokia iprasta praktika? Vaiko neduoda? blink.gif O kada duoda ir kur ji laiko kol neduoda??? blink.gif Du kartus KMUK gimdziau, is karto po APGAR vertinimo vaika atiduoda tau, tik nusluostyta. Tu ji laikai ant krutines o tave tvarko: mane abu kartus siuvo. Kada visos proceduros su tavim baigtos- palieka su vaiku, prigesina sviesas, priklausomai nuo kruvio ta diena (ar labai gimdyklos reikia) apie 1 val guli su vaiku, maitini, jei reikia pagalbos- sesute pamokina, jei ne- tiesiog esi viena su vaiku. Paskui ateina aprengt ir veza i palata KARTU su vaiku. Santaruose taip galima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 19 spalio 2013 - 08:11
QUOTE(Mergiona @ 2013 10 19, 09:06)
cia tokia iprasta praktika? Vaiko neduoda?  blink.gif O kada duoda ir kur ji laiko kol neduoda???  blink.gif Du kartus KMUK gimdziau, is karto po APGAR vertinimo vaika atiduoda tau, tik nusluostyta. Tu ji laikai ant krutines o tave tvarko: mane abu kartus siuvo. Kada visos proceduros su tavim baigtos- palieka su vaiku, prigesina sviesas, priklausomai nuo kruvio ta diena (ar labai gimdyklos reikia) apie 1 val guli su vaiku, maitini, jei reikia pagalbos- sesute pamokina, jei ne- tiesiog esi viena su vaiku. Paskui ateina aprengt ir veza i palata KARTU su vaiku. Santaruose taip galima?

Gulėjo ant stalelio į pleduką susukta ir verkė. Vyrą beje, kol siuvo, irgi išvarė lauk..kai jis grįžo, tai jo paprašiau paduot vaikelį, nes nieks daugiau vaiko nepadavė. Kai gimė tik, tai buvo trumpam ant pilvo uždėję, kokiom 5 min., o po to paėmė..
Nuoskauda iki šiol, nes pirmus du vaikus davė nuo pirmos akimirkos ir nepaėmė..
Bet aš įtariu kodėl paėmė - siuvo nenuskausminus. Kai paprašiau nuskausmint, tai pasakė, kad nuskausmino, bet "toje vietoje" neveikia nuskausminimas. Ai, lyg pirmąkart būčiau siuvama ir nežinočiau, neišmanyčiau nieko..
Po gimdymo buvo euforija, bet dabar lenda nusivylimas vis labiau..ir supratau ką reiškė vyro žodžiai "gailiuosi, kad nesusitarėm su gyd.".

Gulėjom gimdykloj apie 2 val., žindžiau, po to atėjo apžiūrėt vaiką gyd., po to sesutė atėjo aprengt vaikelį, padėjo man susitvarkyt kt. akušerė (ar pan.), o tasa išvežė į palatą.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 10 19, 21:37)
Gulėjo ant stalelio į pleduką susukta ir verkė. Vyrą beje, kol siuvo, irgi išvarė lauk..kai jis grįžo, tai jo paprašiau paduot vaikelį, nes nieks daugiau vaiko nepadavė. Kai gimė tik, tai buvo trumpam ant pilvo uždėję, kokiom 5 min., o po to paėmė..
Nuoskauda iki šiol, nes pirmus du vaikus davė nuo pirmos akimirkos ir nepaėmė..
Bet aš įtariu kodėl paėmė - siuvo nenuskausminus. Kai paprašiau nuskausmint, tai pasakė, kad nuskausmino, bet "toje vietoje" neveikia nuskausminimas. Ai, lyg pirmąkart būčiau siuvama ir nežinočiau, neišmanyčiau nieko..
Po gimdymo buvo euforija, bet dabar lenda nusivylimas vis labiau..ir supratau ką reiškė vyro žodžiai "gailiuosi, kad nesusitarėm su gyd.".

Gulėjom gimdykloj apie 2 val., žindžiau, po to atėjo apžiūrėt vaiką gyd., po to sesutė atėjo aprengt vaikelį, padėjo man susitvarkyt kt. akušerė (ar pan.), o tasa išvežė į palatą.


Ech, kaip pažįstama, dėl tos praeinančios euforijos ir ateinančio supratimo, kad galėjo būti kažkas ir kitaip... doh.gif 4u.gif
Aš gimdžiau VGN, turiu jiems daug priekaištų... Siuvo irgi be nuskausminimo (pasakė, kad jei skaudės, galės suleisti, bet taip ir nesuleido, o skaudėjo baisiau už gimdymą), bet BENT JAU vaikas viso siuvimo metu buvo man ant krūtines, ir vyro "neišvarė" nė trumpam viso gimdymo metu i po jo. Į VGN daugiau neketinu važiuoti dėl savų priežasčių, bet kur važiuoti - neįsivaizduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 10 17, 20:09)
Nesudarys to Santariškės..galit labai nusivilti, jei tokius lūkesčius turėsit..
Man po papr. gimdymo atskyrė (kol užgimė placenta, mane siuvo) ir pamiršo paduot po visko doh.gif

Lūkesčių tai jau, oi kaip nebeturiu, turėjau mažytę viltį... unsure.gif Bet iš atsiliepimų suprantu, kad jei vyrui vaikelį pavyks iš karto pasiimti, tai bus labai pasisekę. ..
belieka gailėtis, kad su mano visom indikacijom tegaliu tik Santariškėse būti operuojama.
Atsakyti
Mamytes, gal kas atsakysit. Kaip buna, kaip apsisprendziama planinima CP butent Santariskese? Zinau, kad gauni siuntima konsultacijai is savo ginekologes. O tada kazkaip registruotis tai konsultacijai? Ir jau nuvaziavus, kai apziuri ir skiria laika planiniam cp, ar galima rinktis, pas ka? Ta prasme, bent kazkokia informacija ar suteikia, kas kuriom dienom budes/operuos planines?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 10 21, 12:41)

Jeigu vyras turės galimybę jums padėti ir būti šalia - paimkite vaikutį iš karto ax.gif Man taip gaila būdavo cezarinukų. Eidavau į tą skyrių, patologijų (ir cezarinukus ten nuveža) - verkia tie vaikeliai ir nieks per daug dėmesio nekreipia. Na taip, jie prižiūrėti, pavalgydinti laiku ir t.t. Man esant buvo atėjusių lankyti tėčių, tai sesutės vis klausdavo "gal paimsit?". Bet toli gražu ne kiekvienas tėtis imdavo..vieni pažiūrėdavo ir išeidavo doh.gif Na, galbūt negalėjo būti su mama kartu visąlaik..tikiuosi unsure.gif
Aš irgi galėjau tik santariškėse gimdyti, be didelio pasirinkimo..tik po to sužinojau, kad galėjau ir kitur, tik būtų reikėję atsisakymą vykti į Santariškes pasirašyt ir būtų mane priemę gimdyti pvz. AK. Bet tas psichologinis aspektas irgi daug groja..baisu taip apsispręsti blush2.gif

Tai jau kadangi viskas" planuotai", tai jau per galvą versimės, kad galėtų būti ir padėti. Tik kaži kokia praktika, jei dėl didelio srauto nėra galimybės tų mokamų palatų gaut, tai vyrui galimybė likti kaip ir dingsta?
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2013 10 21, 16:46)
Tai jau kadangi viskas" planuotai", tai jau per galvą versimės, kad galėtų būti ir padėti. Tik kaži kokia praktika, jei dėl didelio srauto nėra galimybės tų mokamų palatų gaut, tai vyrui galimybė likti kaip ir dingsta?


Man Santariskese dare cezari ir mes buvome gave mokama palata, tai vyras iskarto kai mane atveze i palata pasieme ir maziuka is naujagimiu skyriaus ir atsinese i palata. Mane i palata po operacijos atveze mazdaug po 1,5 val. Kas del mokamu palatu tai jei jau zinote data kada bus daroma operacija tai galite isanksto rezervuoti mokama palata. Siaip as tai viskuo likau labai patenkinta ir kita karta gimdyciau irgi Santariskese.
Atsakyti
QUOTE(Gabijoli @ 2013 10 21, 17:11)
Man Santariskese dare cezari ir mes buvome gave mokama palata, tai vyras iskarto kai mane atveze i palata pasieme ir maziuka is naujagimiu skyriaus ir atsinese i palata. Mane i palata po operacijos atveze mazdaug po 1,5 val. Kas del mokamu palatu tai jei jau zinote data kada bus daroma operacija tai galite isanksto rezervuoti mokama palata. Siaip as tai viskuo likau labai patenkinta ir kita karta gimdyciau irgi Santariskese.

O, kad galima rezervuotis, nežinojau, dėkui už info. Mano, t.y. cezario atveju, manau gyvybiškai svarbus tas vaikelio pasiėmimas iš karto ir buvimas kartu visąlaik, vien dėl žindymo, nekalbant apie visa kita.
Atsakyti