Įkraunama...
Įkraunama...

VUL Santariškių Akušerijos ir ginekologijos sk.

Sakykite prašau, ar mažuosius lankytojus ileidžia ? T.y ar šešiametis galės aplankyt?
Atsakyti
Gimdyt Santariskese dar neteko, bet kiek teko girdet ir skaityt, tai neileidzia.

QUOTE(Chianty @ 2013 10 23, 13:12)
Sakykite prašau, ar mažuosius lankytojus ileidžia ? T.y ar šešiametis galės aplankyt?

Atsakyti
QUOTE(missg @ 2013 10 23, 14:28)
Gimdyt Santariskese dar neteko, bet kiek teko girdet ir skaityt, tai neileidzia.


jei busite mokamoj palatoj tai lankyti maziukai gali, o jei paprastoj tai ne (cia del kitos palatoj esancios gimdyves)

Atsakyti
QUOTE(Gabijoli @ 2013 10 23, 15:11)
jei busite mokamoj palatoj tai lankyti maziukai gali, o jei paprastoj tai ne (cia del kitos palatoj esancios gimdyves)

Na,kadangi gimdysiu be vyro, ir nematau poreikio jam likti nakti, tad neimsiu mokamos palatos. O kas kitai gimdyvei? Na, man idomu, juk gimines bei pachmielingus vyrus ileidzia. Kai buvau ten apsiziuret, tai nieks nei ziurejo kas ateina, nei kas iseina. Manau, jei kas kelia pastotu gal koks 20lt pagelbetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chianty @ 2013 10 23, 17:25)
Na,kadangi gimdysiu be vyro, ir nematau poreikio jam likti nakti, tad neimsiu mokamos palatos. O kas kitai gimdyvei? Na, man idomu, juk gimines bei pachmielingus vyrus ileidzia. Kai buvau ten apsiziuret, tai nieks nei ziurejo kas ateina, nei kas iseina. Manau, jei kas kelia pastotu gal koks 20lt pagelbetu biggrin.gif


Na gal ir praeisit, nes ten istikruju mazai kas vaiksto koridoriuose biggrin.gif
o kad neleidzia vaiku tai sake paskaitoje. Kaip istikruju nezinau.
Atsakyti
Kai buvau su kt. mamyte, tai už atsivestus vaikus (5 ir 11 metų) vyras gavo pylos. Liepė išeit. Vaikai buvo sveiki, nusiplovė rankutes ir vyras jų batukus baschilais ligoninės apavė (nupirkęs aparate). Lankyt nebeleido..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2013 10 24, 14:20)
Kai buvau su kt. mamyte, tai už atsivestus vaikus (5 ir 11 metų) vyras gavo pylos. Liepė išeit. Vaikai buvo sveiki, nusiplovė rankutes ir vyras jų batukus baschilais ligoninės apavė (nupirkęs aparate). Lankyt nebeleido..

Blogai, tada net rizikuot nesinori vestis. Kaip vaikis jausis isvarytas.
Aciu uz ats.
Atsakyti
QUOTE(Chianty @ 2013 10 23, 13:12)
Sakykite prašau, ar mažuosius lankytojus ileidžia ? T.y ar šešiametis galės aplankyt?


As gulejau dvivieteje palatoje su kita mamyte, mano 6 ir 4 metu vaikai ne karta buvo ateje aplankyti manes ir niekas nieko jiems nesake. Tik pries tai manes ir vyro buvo labai rimtai ispeti, kad negalima lakstyti ir aplamai trukdyti kitiems, nes mano vaikai oj oj kokie komunikabilus doh.gif Kadangi man dare CP, leliuka atnese tik po paros, kol maziukas gulejo naujagimiu atskiroje palatoje, ten uzeit leido tik vyrui, vaikams ne, vaikai tuo metu buvo pas mane palatoje ir maige plansetke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelkiu ragana @ 2013 10 25, 09:35)
As gulejau dvivieteje palatoje su kita mamyte, mano 6 ir 4 metu vaikai ne karta buvo ateje aplankyti manes ir niekas nieko jiems nesake. Tik pries tai manes ir vyro  buvo labai rimtai ispeti, kad negalima lakstyti ir aplamai trukdyti kitiems, nes mano vaikai oj oj kokie komunikabilus doh.gif Kadangi man dare CP, leliuka atnese tik po paros, kol maziukas gulejo naujagimiu atskiroje palatoje, ten uzeit leido tik vyrui, vaikams ne, vaikai tuo metu buvo pas mane palatoje ir maige plansetke lotuliukas.gif

Aciu, nuraminai smile.gif kazka sumastysim.
Atsakyti
Elementaru, kad kita gimdyvė nenorės klausytis vaikų rėkaliojimo ar bėgiojimo (jei toks būtų). Todėl vien iš pagarbos kitam asmeniui galima vaikų nesivesti. Žinoma, jei kultūringai ir trumpam, kas kita. Blogiau turbūt, kai pradeda delegacijos eiti, vieni po kitų, lankynų
Atsakyti
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais dėl šios klinikos, nepaisant to, kad buvo nemažai neigiamų atsiliepimų, bet gimdžiau čia ir tikrai nesigailiu. Aišku gimdymas buvo komplekuotas, baigėsi cezariu, bet dėka gero gydytojo, kuriam labai dėkinga, Sigitas Daubaris, viskas buvo su laiminga pabaiga. Šiais personalas geras ir gimdymo palatoj ir po gimdymo, sakyčiau labai rūpestingas, nu gal nelabai patiko palatos gydytoja, bet kas liečia akušėrių ir vaikų prežiūros, tai paprašius visada padėdavo. Baisiai aš čia reklamiškai parašiau lotuliukas.gif , bet realiai taip ir buvo, kartais per gimdymą net atrodė per dažnai užeina atsiklausti ar viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot, kokia situacija siuo metu su mokamom palatom?
Atsakyti