Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos paaugliams

jeigu paaugliai rimtesni ( kaip as blush2.gif ) turetu patikt knygos is seriju '' beveik suauge '' ir '' n - 14 '' 4u.gif
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau NARKOMANAS ax.gif labai gera, bjauri, šlykšti ir pamokanti knyga...jaunimėliui pats tas būtų...tikrai nelabai malonu buvo skaityti apie pūliuojantį ir pūvantį gyvo žmogaus kūną unsure.gif autoriaus neatsimenu, bet tikrai patarčiau susirasti ją ir duoti paskaityti mirksiukas.gif
beje tai senesnė knyga, dėl to gali būti sunkesnis jos ieškojimas
Papildyta:
Jei neklįstu, tai ta knyga tikslaiu vadinasi Aš buvau narkomanas: romanas / G.Champagne. –Vilnius: Alma litera, 1998.
Atsakyti
lyg ir nebuvo paminėtas Sue Townsed (dėl pavardės rašybos nežinau)
"Adriano Moulo dienorštis"
ir visai įdomu to paties Adriano Molu dienoraščiai kaip suaugusio, tik čia jau ne paaugliams
Atsakyti
N-14 (labai geros knygos, ir visai ne apie tai, apie ką būna filmai N-14) Ypač rekomenduočiau: (čia iš tos pačios serijos)
Tim Bowler
Apokalipsė

Hanna Jansen
Pavogta vasara

Tim Bowler
Žvaigždės ieškotojas

Nei vienas pavadinimas neatitinka knygos turinio paskutinėje skaitydama iš vis nesupratau prie ko tos žvaigždės. blink.gif Bet užtikrinu knygų įdomumą. Na čia aišku dar nuo žmogaus priklauso, gali pasirodyt "kvaila". Čia daugiau paaugliam gal 12-16m. Kitos tos serijos knygos gal daugiau mergaitėms. O šiaip jei vaikui maždaug dvylika galit paimt, tarkim Cornelia Funke Vagių karalių (rodė kažkada per lnk filmą.) Dar Lois Sachar (atleiskit už klaidas pavardėse blush2.gif ). Duobės, Berniukas mergaičių tualete, dabar man atrodo antra duobių dalis atsirado, bat šiaip tai čia tokia "neserijinė" knyga. Šiaip jei norit išrinkt knygų mergaitei, tai klauskit dar daugiau galiu info pateikt ax.gif . Nes šitos tai mano bene mėgstamiausios. thumbup.gif
Atsakyti
hm, siūlyčiau iš "Beveik Suaugę" serijos kelias knygeles:} pati skaičiau, patiko:

Heather Hanson "Pabėgimas"
Anne-Sophie Brasme "Aš Kvėpuuoju"
Mervin Burgess "Eiprilės Meilė"
ior "Atskalūno laiškus", deja, nepamenu pavadinimo:} kitos Melvin Burgess knygos bevertės, tikrai nesikliaukit "Heroino" fenomenu;/
Atsakyti
Man kadaise didžiausią įspūdį paliko V. Železnikovo ,,Baidyklė" (turėtų būti bibliotekoje mirksiukas.gif ), V. Račicko ,,Zuika padūkėlis" ir kitos jo knygos. thumbup.gif
O šiuolaikinis jaunimas labai vertina J. R. R. Tolkieno knygas (,,Hobitas", ,,Žiedų valdovas") - žinau, nes man ne vienas mokinys rekomendavo būtinai perkaityti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goingdown @ 2007 09 18, 16:36)
kitos Melvin Burgess knygos bevertės, tikrai nesikliaukit "Heroino" fenomenu;/

Na Melvin Burges "Mėjos angelas" taip pat labai graži ir įdomi. ax.gif
Atsakyti
makso Frajaus gerėjams, jeigu nieko nepainioju, tai yra trečia dalis
http://www.niekorimt...ai/knygos/k027/

o šita gal ketvirta
http://www.niekorimt...ai/knygos/k037/

jaunoms panelėms labai įspūdinga ši knyga, tik aprašymu internete pasitikėti labai neverta, jis man kiek per saldus, o kiek varčiau, tai tokios iliustracijos subtilios, su ironija šiek tiek ir šiaip, tekstas labai smagus
bet čia daugiau tokia paaugusiųjų vartymo knyga, sakyčiau smile.gif
http://www.niekorimt...s-vaikams/k043/

o šiaip, jeigu viskas bus gerai, tai LT atsiranda vienas labai stiprus vaikų-paauglių prozininkas - Gendrutis Morkūnas, tikrai "su laiku" pakeis bebaigiantį nusivažiuoti Račicką
pirma knyga jo buvo tyto albos išleista "vasar su katšuniu"
dabar po kokios savaitės knygynuose bus nauja, jau ne tyto albos, bet vaikams 8-12 metų sakyčiau "Nepaprasta grįžimo istorija"
Papildyta:
QUOTE(goingdown @ 2007 09 18, 15:36)
hm, siūlyčiau iš "Beveik Suaugę" serijos kelias knygeles:} pati skaičiau, patiko:

Heather Hanson "Pabėgimas"
Anne-Sophie Brasme "Aš Kvėpuuoju"
Mervin Burgess "Eiprilės Meilė"
ior "Atskalūno laiškus", deja, nepamenu pavadinimo:} kitos Melvin Burgess knygos bevertės, tikrai nesikliaukit "Heroino" fenomenu;/


"Eiprilės meilė| graži man knyga pasirodė, berods, dar buvo ir už geriausią vertimą paaugliams apdovanota
Atsakyti
Labai geros nuotykinės knygos yra Anthony Horowitz "Audrašauklis" ir "Puanblanas" thumbup.gif Mano vaikas prarijo akimirksniu mirksiukas.gif
Atsakyti
aš siūlau Nancy Farmer "Skorpiono rūmai" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2007 09 13, 06:34)
N-14 (labai geros knygos, ir visai ne apie tai, apie ką būna filmai N-14) Ypač rekomenduočiau: (čia iš tos pačios serijos)
Tim Bowler
Žvaigždės ieškotojas
Nei vienas pavadinimas neatitinka knygos turinio paskutinėje skaitydama iš vis nesupratau prie ko tos žvaigždės. blink.gif  Bet užtikrinu knygų įdomumą. Na čia aišku dar nuo žmogaus priklauso, gali pasirodyt "kvaila". Čia daugiau paaugliam gal 12-16m. Kitos tos serijos knygos gal daugiau mergaitėms. O šiaip jei vaikui maždaug dvylika galit paimt, tarkim Cornelia Funke Vagių karalių (rodė kažkada per lnk filmą.) Dar Lois Sachar (atleiskit už klaidas pavardėse blush2.gif ). Duobės, Berniukas mergaičių tualete, dabar man atrodo antra duobių dalis atsirado, bat šiaip tai čia tokia "neserijinė" knyga. Šiaip jei norit išrinkt knygų mergaitei, tai klauskit dar daugiau galiu info pateikt  ax.gif . Nes šitos tai mano bene mėgstamiausios.  thumbup.gif

Galiu paprieštarauti blush2.gif Šios knygos pavadinimas netgi labai susijęs. nepamenu veikėjo vardo, nes knygą skaičiau prieš kokius 4 metus, tik pamenu, jog jo tėvas miręs, prieš tai mirtį piešdavo tą žvaigždę. o po tėvo mirties ją sapnuoja sūnus, knygos pagr. veikėjas mirksiukas.gif Knyga nereali drinks_cheers.gif Tikrai verta dėmesio. Apimtis didelė, o suvalgiau per dieną wub.gif

QUOTE(goingdown @ 2007 09 18, 15:36)
hm, siūlyčiau iš "Beveik Suaugę" serijos kelias knygeles:} pati skaičiau, patiko:
Heather Hanson "Pabėgimas"
Anne-Sophie Brasme "Aš Kvėpuuoju"
Mervin Burgess "Eiprilės Meilė"
ior "Atskalūno laiškus", deja, nepamenu pavadinimo:} kitos Melvin Burgess knygos bevertės, tikrai nesikliaukit "Heroino" fenomenu;/

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Visos labai labai nerealios.
Pabėgimą skaičiau 2 kartus. Pirmą kartą nepamačiau nieko ypatingo, bet po poros metų knyga sužavėjo ir paliko įspūdį. matyt reikėjo subręsti.

Na kaipgi paaugliai be Rugiuose prie bedugnes, Heroino ar to paties Poterio.
Dar faina "Kas tu Alibrangdi"(iš N-14 serijos wink.gif).
Ir Martynas Pigas labai faina. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 14 kovo 2008 - 23:23
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 07 11, 23:29)
Aš paauglė būdama irgi skaičiau Dž. Selindžerio "Rugiuose prie bedugnės". Tada man labai patiko šita knyga. Dabar turiu ir kompiuterinį jos variantą  4u.gif

Iš panašios serijos dar "Prisukamas apelsinas". tik jau nuo kokių 15metų skaityt, nes mažesni tiesiog nesupras idėjos ir sarkazmo, su kuriuo knyga parašyta.

Na geros tos kai kuriuos ir N-14 serijos ar "Beveik suaugę". Lengvai jos skaitosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Rose: 09 balandžio 2009 - 21:10