Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų derinukai

QUOTE(vilmuteeee @ 2013 10 04, 10:18)
Vakarykštis maniškio  smile.gif

Labai dailus wub.gif derinukas,labai patiko,viskas graziai thumbup.gif suderinta...Kiek matau jau antroje temuteje is eiles karaliauja melyna spalva... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 10 04, 10:13)
na turiu tokią baimę blush2.gif gal netaip parašiau, tiesiog nenoriu kad išvis be mano žinios šeimos narių foto niekas nenaudotų ax.gif
drinks_cheers.gif  biggrin.gif

Na, aš jau įveikiau šitą baimę, nors ir sunkiai... Mat be mano žinios mano dukra jau ir fotografo paslaugas reklamavo... doh.gif Kiti žmonės pasakė... doh.gif Ir šiaip visi nuo kudikystės siūlė modeliuką man iš dukros daryt, tai va, jau poroj projektų sudalyvavom, išdrasėjom rodytis smile.gif Bet vis dar FB nerodau savo vaikų nuotraukų, bet gaila, kad atsiranda kas viešina ir be mūsų sutikimo... iš bendrų švenčių pvz. ar dar iš kur nors... net darželis ir tai prašo leisti bendras vaikų foto iš renginių interneto puslapyje publikuoti... toks jau matyt tas info-amžius... unsure.gif
Ir iš viso slidus reikalas su tuo viešinimu, aš pati esu kažkada trumpai pabuvus modeliu, tai vėliau su mano foto kažkas pažinčių puslapyje sau ieškojos draugų doh.gif

p.s. mielas vaikutis ir derinukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2013 10 04, 20:13)
Ir šiaip visi nuo kudikystės siūlė modeliuką man iš dukros daryt, tai va, jau poroj projektų sudalyvavom, išdrasėjom rodytis smile.gif


Na ji tikrai nerealiai grazi, kas blogo 4u.gif
Man irgi bent keli zmones sake kad gali modeliukais buti, bet kazkaip...neturiu nei laiko, nei noro, nors siap, faina visai smile.gif Va erikiuxxx vaikas koks modelis patapo ax.gif
Jau cia net nebesirodo biggrin.gif
Atsakyti
Kad nebutu tik diskusijos ...siek tiek ryskiu spalvu... smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 10 04, 18:11)
Susidariau, o ka? lotuliukas.gif
O kas sake kad blogai lotuliukas.gif Ir komentarai uztai jusu neeiliniai, niekam va marskinia nekliuna, tik jums lotuliukas.gif

Derinukas fainas, kaip sakant, be jokiu issiiskokimu biggrin.gif


Man marškiniai neužkliuvo,kur be striukės,man patiko... tik parašiau savo nuomonę apie išlindusius iš po striukės jų galus,kad jokio žavesio man jie nesukelia...gal tada rengčiau paltuką...tai gi,tai-tik mano nuomonė ir komentuoju,ką matau, kam patinka,tai prašau-žavėkitės bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif o ko šokinėt ... lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Varinija ačiukas 4u.gif taip taip mėlynukas bachuriukas lotuliukas.gif pirkau tuos batukus rudeniui,nes mėlyno turim daugiausia tam sezonui...man atrodo visai gerai... mirksiukas.gif
Jūsų ryški mergaičiukė wub.gif labai pavydu,kad galite džiaugtis ne tik mėlynais tonais,bet ir ružavumu wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuteeee: 04 spalio 2013 - 19:56
QUOTE(vilmuteeee @ 2013 10 04, 20:52)
Man marškiniai neužkliuvo,kur be striukės, man patiko... tik parašiau savo nuomonę apie išlindusius iš po striukės jų galus,kad jokio žavesio man jie nesukelia...gal tada rengčiau paltuką...tai gi,tai-tik mano nuomonė ir komentuoju,ką matau, kam patinka,tai prašau-žavėkitės  bigsmile.gif

Ačiū  4u.gif   o ko  šokinėt ... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Varinija   ačiukas  4u.gif   taip taip mėlynukas bachuriukas  lotuliukas.gif  pirkau tuos batukus rudeniui,nes mėlyno turim daugiausia tam sezonui...man atrodo visai gerai... mirksiukas.gif


A tai nieko, nepergyvenu kazkaip kad Jums nesukelia zavesio bigsmile.gif lotuliukas.gif
Man irgi ne viskas sukelia zavesio biggrin.gif

Jo, o ko sokinet, teisingai lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
Varnija, man fainas ir grazus jusu derinukas 4u.gif
Tik, vel atrodo, kad saldot dukra biggrin.gif Kad ir kaip netiku sitokie komentarai kai kuriems, bet man visad keista atrodo, tokiu oru, tokie derinukai, lauke ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 04 spalio 2013 - 20:10
QUOTE(pukepuke @ 2013 10 04, 21:07)
Papildyta:
Varnija, man fainas ir grazus jusu derinukas 4u.gif
Tik, vel atrodo, kad saldot dukra biggrin.gif Kad ir kaip netiku sitokie komentarai kai kuriems, bet man visad keista atrodo, tokiu oru, tokie derinukai, lauke ax.gif

smile.gif Dekoju 4u.gif
Prisilaikau nuomones,kad vaikus reikia rengti vienu sluoksniu maziau,nei pati rengiuosi... bigsmile.gif Tikrai nesala,merino vilna sildo...ir begalinis judrumas... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmuteeee @ 2013 10 04, 20:52)
Varinija  ačiukas  4u.gif  taip taip mėlynukas bachuriukas  lotuliukas.gif  pirkau tuos batukus rudeniui,nes mėlyno turim daugiausia tam sezonui...man atrodo visai gerai... mirksiukas.gif
Jūsų ryški mergaičiukė  wub.gif  labai pavydu,kad galite džiaugtis ne tik mėlynais tonais,bet ir  ružavumu  wub.gif  mirksiukas.gif

tinka tinka Jusu bernuzeliui melyna... mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif Jau atsikandau tos ruzavos... lotuliukas.gif Ketvirto sunelio noreciau... tongue.gif
Atsakyti
Varinija, labai ryškus ir suderintas tas su kramtoma guma thumbup.gif Visą derininuką galima pavadinti 'Bubble gum' - skaniai labai atrodot wub.gif

vilmuteeee, savam stiliuke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2013 10 04, 21:17)
Varinija, labai ryškus ir suderintas tas su kramtoma guma thumbup.gif Visą derininuką galima pavadinti 'Bubble gum' - skaniai labai atrodot wub.gif

DEKOJU 4u.gif
Kai mazoji prase nupirkti marskinelius su drambliuku,tai pasake:,,Labai noriu,nes prie broliu tiksiu...".Hm,kazin ka jinai turejo omenyje? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 04 spalio 2013 - 20:20
QUOTE(Varinija @ 2013 10 04, 21:15)
smile.gif Dekoju 4u.gif
Prisilaikau nuomones,kad vaikus reikia rengti vienu sluoksniu maziau,nei pati rengiuosi... bigsmile.gif Tikrai nesala,merino vilna sildo...ir begalinis judrumas... biggrin.gif


As gal pagal savo vaikus sprendziu, kad maniskiams tikrai salta butu ax.gif Mes jau su storokom striukem i darziuka einam smile.gif Nzn ar reikia vienu sluoksniu maziau, bent maniskiams tikrai nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 04 spalio 2013 - 20:28
QUOTE(Varinija @ 2013 10 04, 20:49)
Kad nebutu tik diskusijos ...siek tiek ryskiu spalvu... smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

stiliova jusu merga biggrin.gif 10 bALU
Atsakyti
QUOTE(aleksandra221 @ 2013 10 04, 21:21)
stiliova jusu merga  biggrin.gif  10 bALU

aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti