Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunio pradinukės, 45 tema

Labukas, ačiū PELIUKUI, kaip visada nuostabu ir miela. Apsitvarkiau su darbais, tai dabar galima daugiau dėmesio skirti sau.
Noriu paklausti kur TAMO rašote tas integruojamas visas prevencines temas, į darbas su klase ar klasės veikla? Kiek tų programų turėtų tiksliai būti? Man toks jausmas, kad kažką pamečiau.
Gal kuri turite Lauros R. dainos ,,Tuk tuk širdele" fonogramą, labai ta daina ,,užkabino", o dar turiu gražiai dainuojančią mergytę, būtų gražus numeris koncertui rolleyes.gif
Atsakyti
Arden, pašte tikrai kažkurios kolegės buvo atsiųstas labai įspūdingas filmukas apie priešistorinius laikus. Bet aš dabar niekaip nerandu, tai pati dar kartą atsiųsiu, jei nereikalingas, peliukas galės ištrinti biggrin.gif
Peliuk, ačiū už gražius šventinius namučius. Ir lenkiuosi prieš tavo operatyvumą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 03 spalio 2013 - 13:47
Čia kaip visada šilta ir jauku, 22peliuk22 4u.gif


QUOTE(simba3 @ 2013 10 02, 21:34)
Aciu, 22peliuk22.

O as su klausimu g.gif
Mano moteriskes isskaiciavo, kad siemet mes dirbsim 33 savaites, nors pagal ugdymo plana priklauso 32. Paziurejau ugdymo plana, taip, atostogos pas mus taip pat paskelbtos, plius dvi savaites papildomu (10 dienu), bet, skaiciuojant savaites , gaunasi, kad dirbsim savaite ilgiau.
Atostogis pas mus pagal ugdymo plana, plius savaite vasari ir savaite prie velyku prideta.
Girdejom, kad Kaune atostodgos ziemos baigiasi sausio  10 diena, o pas mus 3, tai kaip cia dabar suprast?? Kaip pas jus>???


Mūsų mokykloje Vilniuje mes po žiemos atostogų grįšim sausio 6 d.
Atsakyti
ačiū už gražius namučius.
žiūriu visos su savo klausimais.
turiu klasėje du mokinukus. Susipažinom su raidėmis o, ė, a, l...
žinokit baisoka, niekaip jų neskiria, painioja, spėlioja, pamiršta. Vienas iš jų speciukas, kitas ne. Jau net neramu darosi. Galvoju padaryti abėcėlę su paveiksliuku, kad atsirinktų kokia raidė, bet ar neįpras negalvot, neprisimint. O klasėje 26 mokiniai, negaliu prie jų vien tik sėdėt. Gal turit kas kokių minčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GEG: 03 spalio 2013 - 14:21
QUOTE(agė-melagė @ 2013 10 03, 14:44)
Arden, pašte tikrai kažkurios kolegės buvo atsiųstas labai įspūdingas filmukas apie priešistorinius laikus. Bet aš dabar niekaip nerandu, tai pati dar kartą atsiųsiu, jei nereikalingas, peliukas galės ištrinti biggrin.gif

ačiū, būtinai pasinaudosiu ax.gif

aš jau irgi neatidėliotinus darbus pabaigiau, dabar jau ramiai galėsiu dirbt toliau.
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2013 10 03, 14:55)
Gal kuri turite Lauros R. dainos ,,Tuk tuk širdele" fonogramą, labai ta daina ,,užkabino", o dar turiu gražiai dainuojančią mergytę, būtų gražus numeris koncertui rolleyes.gif

Ar nėra muzikiniame pašte?
Atsakyti
Sveikos, kokias veiklas planuojate rytoj?
Atsakyti
Šiandien gavau švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštą su klaidingai parašytu vardu( raidės praleistos(). Neturiu ką nei pasakyti... Jei mes suklystame, baisus košmaras, o čia lyg ir nieko...
Atsakyti
QUOTE(GEG @ 2013 10 03, 17:20)
ačiū už gražius namučius.
žiūriu visos su savo klausimais.
turiu klasėje du mokinukus. Susipažinom su raidėmis o, ė, a, l...
žinokit baisoka, niekaip jų neskiria, painioja, spėlioja, pamiršta. Vienas iš jų speciukas, kitas ne. Jau net neramu darosi. Galvoju padaryti abėcėlę su paveiksliuku, kad atsirinktų kokia raidė, bet ar neįpras  negalvot, neprisimint. O klasėje 26 mokiniai, negaliu prie jų vien tik sėdėt. Gal turit  kas kokių minčių.

Abėcėlę su paveiksliukais laikau klasėje du metus, tiek pimokams, tiek antrokams. manau, kad negalvoti dėl to neįpras, o juk ir kiek čia laiko tiems pirmokėliams tepraėjo, ne visi vienodai gabūs 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(arden @ 2013 10 02, 23:49)
kitai savaitei darysiu. Vasarą buvau dinozaurų parke Radailiuose, bandysiu iš savo foto sukurpt ką nors smile.gif

sveikos gyvos  4u.gif  ačiū peliukui už naujus namus  4u.gif

šiandien dariau tėvų susirinkimą, pagaliau apsimėčiau su neatidėliotinais darbais smile.gif

dėl susitikimo idėja  thumbup.gif  manau per mokinių atostogas būtų galima paderint.

o mes gyvai su Tili Mili susipažinom  smile.gif

susidūriau su problema: klasėj vaikai sėdi grupėmis. šiandien atėjo ūkvedė ir liepė perstatyt eilėm, nes pagal higienos normas taip negalima, ateis tikrintojai ir baus  doh.gif

man irgi čia dėl tų eilių neaišku, esu gavusi pastabų blush2.gif , betgi matom užsieny aiškiai, kad vaikai sėdi už stalų grupėmis, tai kaip čia dabar? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2013 10 03, 17:41)
Šiandien gavau švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštą

Sveikinimai user posted image !!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 03 spalio 2013 - 17:48
Labas vakarėlis,

mūsų mokykloje papildomas atostogas prijungė prie rudens atostogų. Tad turėdamos nemažai laiko, nutarėm su kolegėm, kad visai norėtume kur nors nuvykti į edukacinę kelionę užsienyje (na kur nuveža į mokyklas, gauni pažymėjimą...)
Tad labai praverstų jūsų pastebėjimai, nuomonė, pasiūlymai - kas, kur, kaip, kokia firma ir t.t... O gal kas taip pat žadat pakeliauti?
Padėkit apsispręsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2013 10 03, 17:06)
Sveikos, kokias veiklas planuojate rytoj?

Ačiū, peliuk. už šventinius namučius 4u.gif .
Mes rytoj su kolektyvu šiaušiam į Molėtų observatoriją. Pagal programą nusimato visai nieko vakarėlis smile.gif
Atsakyti