Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

taigis, dovaną atsiėmiau Akropolio skyriuje. Gavau tą pušų kremą, kavos kremo jau nebeturėjo, o drėkiklio nė siūlė. Dave dar 50 proc. vienam produktui, nusipirkau kazkokius naujus kvepalus jų. Mergaitė sąžiningai pasakė, kad jei noriu kavos kremo galiu laukti arba iki 5nio, kol papildys jiems arba galiu eiti į Mickevičiaus g. parduotuvėlę, bet pagalvojau,kad ai, tiek jau to. Pliusas jai už tai, žiūrėsim,kaip naujieji pirkiniai
Atsakyti
na va kokia gera temute thumbup.gif Gavau sms kad ateiciau dovano pasiimt, bet salone ju konsultante pareiske kad dovana gausiu itik tokiu atveju jei pirksiu ka nors..tai isejau apsisukus smile.gif reiks i kita salona uzeit, paziuret ka papasakos smile.gif is ju produkcijos turiu tik ranku krema, bet ir man ir dukrai jis laidotuvem smirda, o dar ta aliumine pakuote...pora kart panaudojus jau atrode kad visa susiglamzius, nusitrynus...idomu butu pamegint koki kita produkta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 27 spalio 2015 - 15:05
QUOTE(juratema @ 2015 10 27, 17:02)
na va kokia gera temute  thumbup.gif Gavau sms kad ateiciau dovano pasiimt, bet salone ju konsultante pareiske kad dovana gausiu itik tokiu atveju jei pirksiu ka nors..tai isejau apsisukus smile.gif reiks i kita salona uzeit, paziuret ka papasakos  smile.gif is ju produkcijos turiu tik ranku krema, bet ir man ir dukrai jis laidotuvem smirda, o dar ta aliumine pakuote...pora kart panaudojus jau atrode kad visa susiglamzius, nusitrynus...idomu butu pamegint koki kita produkta

Jei žinutėj neparašyta, kad reikia pirkti, jog gautum dovaną, nueikit į kitą salelę arba parašykit skundą ViVi.
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2015 10 27, 16:02)
na va kokia gera temute  thumbup.gif Gavau sms kad ateiciau dovano pasiimt, bet salone ju konsultante pareiske kad dovana gausiu itik tokiu atveju jei pirksiu ka nors..tai isejau apsisukus smile.gif reiks i kita salona uzeit, paziuret ka papasakos  smile.gif is ju produkcijos turiu tik ranku krema, bet ir man ir dukrai jis laidotuvem smirda, o dar ta aliumine pakuote...pora kart panaudojus jau atrode kad visa susiglamzius, nusitrynus...idomu butu pamegint koki kita produkta


Na pirkti tikrai nieko nereikejo, kur cia taip pareiske?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2015 10 28, 11:43)
Na pirkti tikrai nieko nereikejo, kur cia taip pareiske?smile.gif

Alytuj
Atsakyti
na va, viskas sauniai baigesi, nuejau i kita salona, pasiemiau dovanele, leido pasirinkt is ranku kremo, pusu kremo ir losjono. Pasirinkau pusu krema, ir dar apsipirkau su puikia nuolaida thumbup.gif labai miekos merginos, puikiai pakonsultavo. Pakuote irgi labai patiko, matosi kad bus patogi naudot thumbup.gif vienu zodziu dziaugiuosi, ir manau kad teks dar ne karta apsilankyt
Atsakyti
na va, dovana pušų kremas išbandyta- esminio skirtumo nuo ranku kojų kremo neatradau, net kvapas toks pat. Tas naujas kvapas :
http://www.vivi.lt/l...aikiui-naujiena gal ir skanus, bet laiko tao kaip čia pasakiu g.gif esu turejus ių atarą http://www.vivi.lt/l...display/lullaby, tai laikėsi nerealiai, kvpas buvo stiprus. Tas naujas kvapas tikrai taip nelaiko, na gal dėl to,kad silpnesnis, ne toks aštrus, bet to išsilaikymo kvapo nėra. Šito produkto tikrai nekartočiau
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2015 10 20, 09:01)
Bandžiau aš tą "politiką", nes įdegio kremas pakeitė spalvą ir tapo nemalonaus kvapo, pardavėjos tik nusišaipė, ale normalus tas kvapas ir su kremu viskas gerai, o kokybiškų prekių nekeičia.


aš tai galvoju, kad kartais mes keliam per didelius reikalavimus, nes tai lietuviška produkcija. Bet nepamirškim, kad ji natūrali ir gali keisti tiek spalvą tiek kvapą ir t.t. Gal dar plius ir jūsų uosle pasikeitė, pvz aš dievinau vienus kvepalus dabar vėl pauoščiau po metų, mane jie erzina.
O šiaip savo akim esu mačius, kaip klientė gal net po 4 mėnesių ar daugiau be čekio be nieko aiškino kaip jai veido kremo kvapas ir t.t. nepatiko kažkas tokio, o kur jums keistų kažką po tiek laiko ir dar be čekio be nieko? Juk kosmetika toks dalykas, kad ir nuo laikymo priklauso jei tas kremas stovėjo kur nors ant saulės, prie radiatoriaus ar netgi vonioje kur pastoviai šilta ir drėgna gali pakisti jo būsena, kvapas , kosistencija ar pan.
Nežinau šiaip VIVI gana nuolaidi ir tikrai keičia produktus, kur niekas nekeistų.
Pvz, mano draugė turėjo šilko kremą pasitepė vieną kartą antrą kartą tiesiog netiko jos veidui gal šilkas gal dar kas po savaitės nunešė pakeitė į kitą panašų kremą ir jokių problemų.
Aišku sunku pasakyk kaip ten kas jūsų atveju tiksliai tik aš taip abstrakčiai pasvarsčiau gal produktui tiesiog užkėlėt per didelį reikalavimą .. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija_las_vegas @ 2015 11 01, 01:36)
aš tai galvoju, kad kartais mes keliam per didelius reikalavimus, nes tai lietuviška produkcija. Bet nepamirškim, kad ji natūrali ir gali keisti tiek spalvą tiek kvapą ir t.t. Gal dar plius ir jūsų uosle pasikeitė, pvz aš dievinau vienus kvepalus dabar vėl pauoščiau po metų, mane jie erzina.
O šiaip savo akim esu mačius, kaip klientė gal net po 4 mėnesių ar daugiau be čekio be nieko aiškino kaip jai veido kremo kvapas ir t.t. nepatiko kažkas tokio, o kur jums keistų kažką po tiek laiko ir dar be čekio be nieko? Juk kosmetika toks dalykas, kad ir nuo laikymo priklauso jei tas kremas stovėjo kur nors ant saulės, prie radiatoriaus ar netgi vonioje kur pastoviai šilta ir drėgna gali pakisti jo būsena, kvapas , kosistencija ar pan. 
Nežinau šiaip VIVI gana nuolaidi ir tikrai keičia produktus, kur niekas nekeistų.
Pvz, mano draugė turėjo šilko kremą pasitepė vieną kartą antrą kartą tiesiog netiko jos veidui gal šilkas gal dar kas po savaitės nunešė pakeitė į kitą panašų kremą ir jokių problemų.
Aišku sunku pasakyk kaip ten kas jūsų atveju tiksliai tik aš taip abstrakčiai pasvarsčiau gal produktui tiesiog užkėlėt per didelį reikalavimą .. smile.gif

Kažkaip kiti kremai, stovintys net daugiau nei metus, toj pačioj spintoj, kur sausa ir nėra nei karščio, nei tiesioginės saulės šviesos vis dar maloniai kvepia, o galiojimo laikas toks pats. Kitą kartą meluosiu, kad sualergizavo. Turėkit galvoj, kad Vivi kosmetika nėra iš tų natūralių, kurias reikia sunaudot per kelis mėnesius ir būtina laikyt šaldytuve. Čia gal labiau pardavėjų chamiškumas kaltas, nes prieš eidama į parduotuvę rašiau į el. paštą ir buvo pasakyta, kad bus perspėtos pardavėjos ir pakeista prekė, ko nesulaukiau. Testerio palyginimui kaip tyčia nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2015 11 01, 10:45)
Kažkaip kiti kremai, stovintys net daugiau nei metus, toj pačioj spintoj, kur sausa ir nėra nei karščio, nei tiesioginės saulės šviesos vis dar maloniai kvepia, o galiojimo laikas toks pats. Kitą kartą meluosiu, kad sualergizavo. Turėkit galvoj, kad Vivi kosmetika nėra iš tų natūralių, kurias reikia sunaudot per kelis mėnesius ir būtina laikyt šaldytuve. Čia gal labiau pardavėjų chamiškumas kaltas, nes prieš eidama į parduotuvę rašiau į el. paštą ir buvo pasakyta, kad bus perspėtos pardavėjos ir pakeista prekė, ko nesulaukiau. Testerio palyginimui kaip tyčia nebuvo...

Tai, kad ji natūrali, stovi dėl to, kad gamina naujosiomis technologijomis šiaip vien sudėtį galima išnagrinėt, bet drąsiai gali keisti tiek spalvą tiek kvapą tiek viską, kiti kremai gali ir dešimt metų stovėt tokie pat, kadangi užkonservuoti chemija smile.gif aš nežinau kur laikėte ir kiek laiko, tik sakau, kad kartais natūralūs produktai keičiasi ir nieko čia tame keisto nėra smile.gif gal ir sugedo tas jūsų kremas aš tai nežinau,bet jei jis pakeitė kvapą ir spalvą tai nereiškia, kad blogas, tiesiog galbūt pasikeitė ir jo išvaizda ir tiek smile.gif Nemanau,kad specialiai jo jums nekeitė smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
ar kas bande duso zeles ir kuno losionus is Vivi?
ar verti demesio?
anskciau atsimenu lyg ir turejo zemuogine duso zele, dabar ziuriu ju psl tik greipfrutu belike..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majukas_: 19 lapkričio 2015 - 15:29
QUOTE(Majukas_ @ 2015 11 19, 16:29)
Sveiki,
ar kas bande duso zeles ir kuno losionus is Vivi?
ar verti demesio?
anskciau atsimenu lyg ir turejo zemuogine duso zele, dabar ziuriu ju psl tik greipfrutu belike..

Turi naują duškę su bambuku, faktiškai bekvapė ir seną gerą greipfrutų kvapo. Greipfrutinė kol kas dar nesublogėjusi, o losjonų kaip ir nebelabai išlikę, tik tie, kur įdegiui ir tie patys kaip čia pasakius ta jų kokybė- kvapas, spalva ir konsistencija po atidarymo per kelias savaites pasikeičia, nerekomenduočiau tų losjonų. Okitokių kol kas nėra, senųjų nebeliko
Atsakyti