Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

QUOTE(LiLeDoViLe @ 2014 03 23, 15:44)
Labas visoms  mirksiukas.gif

Daugiau apie natūralią kosmetiką ir VIVI produktus galima sužinoti rengiamuose seminaruose  thumbup.gif
Registracija nr. 8 šeši 11 24600 smile.gif

Rašiau email jiems, bet neatsako jau apie savaitę smile.gif
Gal daugiau info apie tuos seminarus?
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 24, 23:04)
Rašiau email jiems, bet neatsako jau apie savaitę  smile.gif
Gal daugiau info apie tuos seminarus?


Petitgrain, paskambinkite nurodytu numeriu - bus greičiau.
O susirinkusioms dar ir produkcijos mėginių duoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2014 03 24, 23:21)
Petitgrain, paskambinkite nurodytu numeriu - bus greičiau.
O susirinkusioms dar ir produkcijos mėginių duoda  4u.gif

Įdomu, ar rytoj nekais telefonas po šios jūsų frazės apie duodamus gaminius 4u.gif ačiū, pabandysiu, mane visai domintų produktų pristatymas.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 24, 23:59)
Įdomu, ar rytoj nekais telefonas po šios jūsų frazės apie duodamus gaminius  4u.gif  ačiū, pabandysiu, mane visai domintų produktų pristatymas.

kokiame mieste vyks seminarai?
Atsakyti

Kai tik atsidare pirmoji VIVI parduotuve Alytuje isigijau nemazai kosmetikos. Is pradziu turiu pripazinti buvau labai skeptiska, bet siuo metu naudoju tiktai ja.
Pirmas ir pats geriausias yra SOLIARIUMO KREMAS ( tuo metu gamyboje buvo tiktai apelsinu kvapo), siuo metu VIVI gamina ir mangu ir obuoliu. taigi kremas mano odai itin tipo ir patiko, is pradziu ji isbandziau tiesiog pajuryje ir tuoj pat pastebejau kad oda tapo svelniai ruda, tuomet po kiek laiko pradejau vaikscioti i soliaruma, ir pastebejau kad jis labai lengvai isigeria i oda, apelsinu kvapas yra ne astrus, ( kas man labai tiko) ir po soliariumo nebuvo nemalonaus kvapo ir svarbiausia rezultatas- nuostabus tolygus idegis. 100 BALU !
Antras produktas mano sarase yra Pelynu kremas. Daug kam nepatinka jo kvapas, o man jis kaip tik labai naturaliai kvepia, jis skirtas problematiskai ,rausti linkusiai, spuoguotai odai, per daugybe metu isbandziau ivairiausius produktus turiu pasakyti ,kad jis vienintelis akivaizdziai padejo, labai puikiai susigeria i veido oda, siek tiek sausina, bet tik del to,kad uzdziovina visus spuogus, kadangi mano veido odo pakankamai riebi, man jis PUIKUS.
Trecias mano megstamiausias produktas yra greifruktine duso zele, daug kas minejo kad ji pernelyg skysta, as manau kad ji kaip tik tirsta lyginant su kitomis. Puikus kvapas, svelnus pojutis prausiantis duse, ir man asmeniskai kas svarbiausia - gerai drekina kuno oda, lyg aksomine.
Ketvirtas mano megstamas produktas - ajurverdiniu zoleliu tonikas plaukams. as ji itrinu i plauku saknis ir siek tiek tolygiai braukdama zemyn su pirstais paskirstau po plaukus. malonus kvapas, mano plaukai labai sustriprejo ir kaip drauges pastebejo jie tapo zvilgantys.
taip pat naudoju juoda veido kauke veidui, ji taip pat itin naudinga toms kuriu veidas linkes rausti ,yra inkstiru ar spuogeliu, puikiai isvalo oda.
Turiu ir viena prabangiausiu VIVI produktu- atarus, Amber -svelnus gintaro kvapas, itin malonus ir gavau nemazai komplimentu kad nuostabiai kvepiu.
Dar naudoju avokadu krema , jis puikiai man tiko ziemos metu, nes drekino ir standino veido oda.
zinoma turiu dar galybe produktu,bet sitiek kol kas man labiausiai patiko.
p.s neseniai isigyjau dantu pastos su kalidentu ir anticeliulitini krema, kai pamatysiu koki poveiki butinai su jumis pasidalinsiu ispudziais.
Atsakyti
Gal turite atsiliepimų apie medetkų kremą arba rožių serumą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Macadamia: 26 kovo 2014 - 09:48
QUOTE(Macadamia @ 2014 03 26, 09:48)
Gal turite atsiliepimų apie medetkų kremą arba rožių serumą?

Rožių serumo mėginuką gavau pabandymui. Labai patiko, gerai susigėrė, malonus ir NEINTENSYVUS (kas būdinga rožėms) kvapas lotuliukas.gif
Atsakyti

Per parodą esu pirkusi juodą kaukę, man kaip riebiaodei ji visai patiko,valo neblogai, kvapas gal kiek intensyvus, bet neerzina, tik tos šalutinis poveikis,kad kurį laiką po panaudojimo oda truputį raudona būna, po poros valandų praeina, todėl tepuosi tik vakarais. Dar kremą kūnui su kokosų aliejum turiu, tas man tai be galo patinka, tokia lengva konsistencija, puikiai geriasi. Šveitiklis pėdoms irgi neblogas, nors tikrai galėtų būti ir aštresnis, su daugiau šveičiamųjų dalelių. Ir naujausias bandytas dalykas- intymios higienos prausklis, tiksliau putos. Dar tik kelio dienos turiu, todėl negaliu labai girti ar peikti, kvapo beveik nėra, reikia labai nedaug, todėl bus taupus, o dėl gaivos jausmo, tai nesu tikra, man gal Margarita su pieno batymais didesnį gaivumo pojūtį teikė.
o gal yra bandžiusių muilus? facebooke konkursas jiems laimėti buvo, bet jų puslapyje apie muilus jokios info nėra g.gif apie atarus taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2014 03 20, 16:53)
Isigijau per grupini SOLIARIUMO krema VIVI - siandien vaziuoju atsiimt  4u.gif  Bandysim, rasysim atsiliepimus  smile.gif


Hm, g.gif Ir zinot dabar galvoju, kad man nepatiko sitas mangu kvapo idegio kremas.. Sunkiai tepasi, isigerimas toks keistas, lupasi man jis, nors gal man cia del mano sausos odos? blush2.gif
Atsakyti
Man tai klausimas kyla - kaip susiję natūralūs produktai ir skatinimas gyventi sveikai bei soliariumas smile.gif Tačiau gal tokiu būdų bandoma priartėti labiau prie kiekvieno kliento.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 27, 23:03)
Man tai klausimas kyla - kaip susiję natūralūs produktai ir skatinimas gyventi sveikai bei soliariumas smile.gif Tačiau gal tokiu būdų bandoma priartėti labiau prie kiekvieno kliento.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2014 03 28, 00:03)
Man tai klausimas kyla - kaip susiję natūralūs produktai ir skatinimas gyventi sveikai bei soliariumas smile.gif Tačiau gal tokiu būdų bandoma priartėti labiau prie kiekvieno kliento.

drinks_cheers.gif , tačiau kas uždirba iš savo įvaizdžio, tas eis į soliariumą, tai bent jau turės galimybę nusipirkti natūralų kremą. Tačiau bent man tai jų galėtų jų vis nebūti.
Atsakyti