Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

QUOTE(Grainė @ 2013 10 09, 21:46)
Vat cia tai idomu ka reiskia ?  bigsmile.gif

Geras, net nepastebejau, PC pele stringa, vejus paspaude lotuliukas.gif

Serra, man kosmosas, neisivaizduoju kaip reiketu taip gyvent, kai visi lietuviskai kalbam, na, kazkiek bandau rusu iskiepyt, bent jau pagrinda. Tikiuosi,kad pramus ir lietuviu tavajam mirksiukas.gif

As dziaugiuosi, kad sunus ramesnis negu durka buvo tokio amziaus, nejo sugaut, zaidimai vos kelias akimirkas domino doh.gif Taip ir mokykloj susikaupimo truksta... Gal su sunum bus lengviau, tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 10 09, 22:11)


As dziaugiuosi, kad sunus ramesnis negu durka buvo tokio amziaus, nejo sugaut, zaidimai vos kelias akimirkas domino doh.gif Taip ir mokykloj susikaupimo truksta... Gal su sunum bus lengviau, tikiuosi ax.gif

Sveiki.
O pas mus atvirksciai,mazoji zymiai pasiutesne ne broils kad buvo biggrin.gif
Graine,kaip tavo Ainyte?El kokia ciotka su tuo chalatu wub.gif
Atsakyti
Sveikos

aš džiaugiuosi, kad maniškis kalba daugiau, nei, kad jo broliai būdami tokio amžiaus kalbėjo, bet žinau, kad tai visiškai nieko nereiškia. Nes kai augo gustas, tai jo bendraamžė kalbėjo kaip prisukta, o gustas tik 2 metukų būdamas prabilo, o dabar gustas geriau kalba nei ji, visus garsus taria, o ji ne.
Taip, kad smagu, kad jie balbatuoja taip anksti, tėvams juk džiaugsmas, tik tai nereiškia, jog kuo toliau, tuo geriau kalbės

Tiesa, tik noriu pasakyti, kad žiūrėkite ar turite su vaiku akių kontaktą, ar jis šaukiamas, kalbinamas žiūri jums į akis

Danui visiškas krachas su naujais maisto produktais verysad.gif , plet kaip aš pavargau, kaip gaila jo, kad negali net sušiktu gaidžio sausainiu pasimėgauti. O jei nustveria ką ir suvalgo - raitosi skausmuose kaip nežinau kas verysad.gif

O šiaip kaifuoju matydama, kaip jis mėgdžioja visus ir viską. Griūnu iš juoko, kai vaikšto su skuduru ir visus paviršius valo lotuliukas.gif , tada griūna ant kelių ir grindis šveičia.
Labai nervina, kad turiu užrišti spintelę, kur šiukšlių dėžė, nes meta viską, kas jam panašu į šiukšlę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kustuce: 10 spalio 2013 - 11:40
QUOTE(kustuce @ 2013 10 10, 12:36)


Danui visiškas krachas su naujais maisto produktais  verysad.gif , plet kaip aš pavargau, kaip gaila jo, kad negali net sušiktu gaidžio sausainiu pasimėgauti. O jei nustveria ką ir suvalgo - raitosi skausmuose kaip nežinau kas  verysad.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif Vis dar vargstat... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 10, 12:36)
Tiesa, tik noriu pasakyti, kad žiūrėkite ar turite su vaiku akių kontaktą, ar jis šaukiamas, kalbinamas žiūri jums į akis

Jei jau pradėjai, tai pabaik mintį iki galo, nes įtariu už jos slypi ne emocinė,medicininė problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 10 10, 13:06)
Jei jau pradėjai, tai pabaik mintį iki galo, nes įtariu už jos slypi ne emocinė,medicininė problema  g.gif

Viena gera pažįstama iki trijų metų galvojo, kad jos mergaitė sveika, susisgribo tik tada, kai šaukiama niekada neatsisukdavo, pradžioje galvojo, kad mergaitė kurčia, kai pradėjo minti poliklinikų slenksčius, išsiaiškino, kad mergaitei autizmas.
Pirmas autizmo požymis: akių kontakto nebuvimas. Sakė, per visą tą laiką niekada neužfiksavo to, jog mergaitė niekada nežiūri į akis
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 10, 12:36)
Danui visiškas krachas su naujais maisto produktais  verysad.gif , plet kaip aš pavargau, kaip gaila jo, kad negali net sušiktu gaidžio sausainiu pasimėgauti. O jei nustveria ką ir suvalgo - raitosi skausmuose kaip nežinau kas  verysad.gif

O šiaip kaifuoju matydama, kaip jis mėgdžioja visus ir viską. Griūnu iš juoko, kai vaikšto su skuduru ir visus paviršius valo  lotuliukas.gif , tada griūna ant kelių ir grindis šveičia.
Labai nervina, kad turiu užrišti spintelę, kur šiukšlių dėžė, nes meta viską, kas jam panašu į šiukšlę  doh.gif

Eina sau kaip gaila vaiko 4u.gif
Maniskis irgi kol kas svaros fanatikas, viska sluoja, plauna, ismeta ir i siuksliadeze, ir i skalbiniu deze (puse jos zaislais prikrauta vos tik atlaisvinu biggrin.gif ).

QUOTE(kustuce @ 2013 10 10, 14:01)
Viena gera pažįstama iki trijų metų galvojo, kad jos mergaitė sveika, susisgribo tik tada, kai šaukiama niekada neatsisukdavo, pradžioje galvojo, kad mergaitė kurčia, kai pradėjo minti poliklinikų slenksčius, išsiaiškino, kad mergaitei autizmas.
Pirmas autizmo požymis: akių kontakto nebuvimas. Sakė, per visą tą laiką niekada neužfiksavo to, jog mergaitė niekada nežiūri į akis

Nieko sau verysad.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alegria*: 10 spalio 2013 - 13:43
Kustuce, nu blyn kaip jums sunku sad.gif

Maniske tai atvirksciai, nemeta visko I siuksliu deze, o atvirksciai, viska traukia is jos doh.gif pas mane namie visi stalciai uzklijuoti, kitaip nepraeitumem, nes visur metytusi daiktai.

Vargstu su Ignes maitinimu sad.gif Ji valgo vos kelis produktus. Vis siulau nauju produktu ir patiekalu tai viskas atsiduria ant grindu. Tai kai normaliai nevalgo musu maisto, tai siulau papa, jo ji niekada neatsisako. Tai po visu stomatitu ir tempu ji pilnu tempu vel valgo papa. O as jau pavargau nuo to. Nes nakty beveik visa nakty buna isikandusi papa, as nepailsiu. Jei neduodi papo tokia isterija ja istinka, kad pravalas, poto visa valanda dar kukcioja. Bandau siulyti ir vandens ir visokiu gerimu ir soske, viska pasiuncia labai toli! Sianakt beveik neteko miegoti, nes visa nakty verksleno ir dauzesi I siena. Esu tikra, kad del dantu, nes ikisus papa I burna ji bande ji ciulpti, bet jai labai dantenas suskaudo ir isspjove tam kartui papa, bet po 5 min vel isikando ir ilgai nebepaleido.
Nezinau kaip sumazinti jai ta papa, nes pati jau be sveikatos visai, cia visa laiku sergu, vakar dar lb rimtas akies uzdegimas man prasidejo, tai antibiotikus lasinu I aki ir meldziuosi, kad mazes neuzkresciau sad.gif
Bukit geros pasidalinkit ka darytumet mano vietoj, nes naktim baigiu isproteti, bliaunu kiekviena nakty, nes jau pavargau ir nebezinau ka daryt sad.gif ar dar pakenteti ar sodinti mazge ant papo dietos ir tiketis, kad gal taip prades valgyti musu maista. Jau net namo beproto noriu, nes noriu pailseti nuo Ignes sad.gif
Atsakyti
kustuce,taip ir galvojau kad apie autizma ax.gif bet jis dazniausiai ir issryskeja apie 2-3 metus mirksiukas.gif
Mano Jonas ner bais megejes ziuret I akis,atrodo lyg ir ziuri ,bet geriau isiziurejus jis ziuri kazkur pro sona,na ir ne autistukas schmoll.gif as ir tokia nemegstu kai kas labai arti manes,su nepazystamaisiai akiu kontakto vengiu,o visi sitie braziliski pasisveikinimo buciavimaisi mane tiesiog erzina,draugai jau iprato kad as visas ranka paduodu pasisveikinant ir stengiuos islaikyt atstuma,zino mano vieta prie stalo gale kad nesitinciau alkunem blush2.gif
Ryt Jonas su darzeliu turi piknika,ka butu galima jam ideti? Jis nori arbuzo viso,o vakar radau tik kokiu 20-30kg smile.gif supjaustyto nenori biggrin.gif
Atsakyti
Labas, Serra gal iskepk vistienos file gabaliuku dziuvesiuiose, nu tokius nuggets. Arba surio gabaliukus apvolotus dziuvesiuose, induka padaziuko kokio prie uzkanduku. dar skanu butu pica su daug surio supjaustyta kvadratukais, arba desreles bandelej-patogu valgyt smile.gif Dar gali buti batonas apkeptas kiausinio plakiny.. Daugiau nesugalvoju smile.gif

Zyga, uzjauciu del tokio vargo. Man panasiai buvo, prase daznai papo, blogai miegojo nakti, kieto maisto nenorejo. Tempiau guma, kentejau, nes buvo gaila nutraukt maitinima. Bet susirgau pati ir tiesiog viena karta neistverus pasakiau- nera papo. Verke vaikas, verkiau ir as... Be galo skaudejo sirdi. Bet sunkiau buvo man, nes vaikas gal dar koki karta ar du ieskojo papo, o po to ir nebeprase. Tikrai lengvai pavyko nutraukt maitinima, ir jau kita diena vaikas pradejo labai gerai valgyti tikra maista. Negalejau atsiziureti, kaip ziojasi, dar praso. Nespejau kisti sauksto i burnyte smile.gif Tiesiog reik suprast, kad mp-tai maistas ir vaikas zisdamas pasisotina, del to daug maziau valgo kieto maisto.
Bet jokiu budu nenutraukinek maitinimo ten Italijoj, nes vaikui tai didelis stresas, o jei dar ne namie, kitoj saly, viskas dar sudetingiau... Tikrai nesiulau nutraukti, spresti turi pati.. Gal kai grisi namo reikalai pageres? Laikykis wink.gif
Papildyta:
Zyga, as tavo vietoj pries nskti ideciau zvakute viburcolio arba suduociau paracetamolio, kad dantuku sksusma palengvintu ir galetumet abi pailset wink.gif
Atsakyti
ZyGa 4u.gif Net nezinau ka patart, nes ir pati mastau kaip cia naktimis nebeduot papo, gal miegos ramiau g.gif Bet mano reikalai kitokie, valgo vaikis puikiai viska, apetitas superinis, o MP jam tik atsigerimas, nusiraminimas ir tik lovoj. Nakti blogai visai buna kai dantukai kalasi, jei baisiai neramus naudoju viburcol.
Atsakyti
Idejau paracetamolio zvakute, ziuresiu ka nakti veiks mano mergina :| MP nutraukti nenoreciau dar, nu bet kai tokios nesamones, tai galvoju apie tai. Italijoj tikrai nenutraukinesiu maitinimo. Einu vynioko isgersiu smile.gif
Atsakyti