Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukų pilaitė

ZyGa,aprasei mano situacija 4u.gif tik maniskis bent vaisius valgo nesispyriodamas ir buna naktu kada jam uztenka uzmesti kojas ant manes biggrin.gif o siaip jau kuri laika pagrindinis miegas man tapo diena,perejom prie vieno popietuko ir ismiega nuo 13:30 iki 17val ax.gif tai as kartu lustu,nes naktys kaip cia pasakius buna geresnes buna puse nakties ant ranku,kita puse ant (.),bet nutraukt dar neketinu ax.gif paziuri I tas akis ir sypsena ir toliau maitini,del nevalgymo nenoriu rizikuot,o jei vistiek nevalgys?...dabar bent zinau kad kazka uzvalgo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 10 10, 14:01)
Viena gera pažįstama iki trijų metų galvojo, kad jos mergaitė sveika, susisgribo tik tada, kai šaukiama niekada neatsisukdavo, pradžioje galvojo, kad mergaitė kurčia, kai pradėjo minti poliklinikų slenksčius, išsiaiškino, kad mergaitei autizmas.
Pirmas autizmo požymis: akių kontakto nebuvimas. Sakė, per visą tą laiką niekada neužfiksavo to, jog mergaitė niekada nežiūri į akis

net mintis tokia netoptelėjo unsure.gif prieš tau parašant skaičiau straipsnį apie berniuko akių ligą, tai tik akių negerumą įsivaizdavau unsure.gif

Bandau mintyse atsekti vieną vaiką, kuris į akis nežiūri unsure.gif turi atsilikimą, bet tėvai arba nepripažįsta, arba slepia ir nesako, nors klausiam, kaip sekasi, kokie pasiekimai, pažiūri kreivai ir nueina unsure.gif nebeklausiam irnesakyk.gif Žinau, kad tėvams sunku, anksčiau kalbėjo, dabar tyla, visi aplinkui tokie sako jie blink.gif šokiravo toks pasakymas unsure.gif
Atsakyti
Zyga, as sutinku su Vince. Jei jau yra per sunku maitinti, nekankink taip saves, juk pacios sveikata ne auksine, o kai mama nelaiminga tai ir vaikui tas persiduoda. Gal dar pakentek Italijoj, nes tikrai stresas abiems o veliau jau ziurek pagal situacija wink.gif O gal Ignei isdygs dantukai tuoj ir bus ramesne 4u.gif
Maniskis tai viska slepia, visus saukstus, soske, smulkmeneles randu netikeciausiose vietose biggrin.gif gerai, kad dar siuksliu dezes nekrausto, betman tenka pries nesant siuksles lauk, nes bijau, ka vertingo ismesti biggrin.gif
O tvarkytis tai nepadeda, visas i teveli biggrin.gif cia jam matyt nevyriskas darbas biggrin.gif

Kustuce, bliamba kaip Danuko gaila verysad.gif bet kantrybes ir turetu viskas susitvarkyti smile.gif

Tomiene, saunu, kad Ugnei susitvarke rodikliai wink.gif gyvsidabris ji pas jus smile.gif

Graine, pas mus orai subjuro sad.gif Nors savaitgali dar iki 29 kilo, o mes namie sedejom nes Aras buvo apsirges jau. Dabar lyja, gal koki 15 laipsniu sad.gif nors pagal prognoze,kita savaite dar iki 20 kils. Bet mane jau rudenine depresija puola sad.gif
Atsakyti
Tomiene,mano vyro pusbrolio mazasis (sestadieni jam bus 2 ji) nevaiksto pats neatsiseda ir tik dabar pradejo sliauzti verysad.gif tevai ir ilga laika sake viskas jam gerai,tiesiog toks jau jis,bet matydami kad mes nieko neklausinejam,tiesiog zaidziam su juo ir priimam taip kaip yra,viena diena prasitare kad jie bijo,nes visi tyrimai padaryti,visi medikai aplankyti,o nieko neranda,bet patys augindami dar 3 vyrukus mato kad nera gerai.... schmoll.gif ir ir kiekvienas klausimas apie Eric lyg druska ant atviros zaizdos....
Siandien ir buvau pas Jono Julia wub.gif matydavau as juos su vezimu vaikstinejancius ir staiga vezimas dingo,jie patys ir I Japonija pusmeciui isvaziavo,kiek susitikdavau ar nueidavau pas juos pasiimt Jono,jokio zenklo kad butu buves mazas vaikas,jau net pradejau galvot kad gal as ka sumaisiau ir ne Julios mama vezimeli sumdydavo,siandien prie kavos papasakojo (nors as neklausiau) kad ju berniukas gime su jiems nezinomo sindromu ir sulaukes metuku susirgo plauciu uzdegimu,4menesiai kovojimo,bet.... verysad.gif taip kad kad ir kaip smalsu bebutu,nieko neklausinek,buk salia ir prabils viena diena,o gal ir ne...
O pasirodo Jono darzelyje piknikas buvo siandien doh.gif na jis vaisiu su savim turejo tai juos ir sugrauze ax.gif
Atsakyti
Nekamantinėju ir nenoriu lįst į dūšią, bet ir nesinori būti nežinioje, nes mes net nežinome, kaip bendrauti su vaiku unsure.gif anksčiau pasakojo, visad pasiteiraujam, kaip sekasi. O bendrauti tenka, tik tas bendravimas vis tolsta ir tolsta. Mums nesvarbu, kokie vaikai ir kuom serga, bet bendravimo atžvilgiu norėtumėm būti iš tėvų informuoti, kaip bendrauti su vaiku tiek mums, tiek patiems vaikams. Nes ir mano vaikas nesupranta, kodėl jis skiriasi nuo kitų, kitaip bendrauja, o jam pasakyti, kad jis kitoks - negaliu.
Paliekam tekėti tylia upe, gal kada užsuks srovelė pas mus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vego* @ 2013 10 10, 10:45)
Sveiki.
O pas mus atvirksciai,mazoji zymiai pasiutesne ne broils kad buvo biggrin.gif
Graine,kaip tavo Ainyte?El kokia ciotka su tuo chalatu wub.gif

Nu pas mus sita ir pasiuciausia biggrin.gif islepinta demesio visu.

Su Ainute iriames i prieki, didziausias zingsnis jau zengtas, dabar mazais einam i prieki 4u.gif
Nu El su tuo chalatu sake dabar nesiskiria, kai tik buna namie atnesa ir rodo, kad apvilkt, nu gryna namu seimininke biggrin.gif
Zyga, pas mus buvo tas pats kai maitinau, nieko visiskai nevalge, net baisu dares, naktim po n kartu keldavos, kai nutraukiau tada pradejo valgyt zmoniskai ir miegot kaip priklauso. O jei pati taip blogai jauties tai turi pagalvot apie nutraukima, juk ne kudikis jau Igne, o pacios sveikata ir turi but svarbi.Kaip jums atostogos ?
Atsakyti
Dziaugiuos kad Jono mokykloj (dab;;artinej ir kur ejo pries tai) yra integruotos grupes ax.gif tai vaikai su spec.poreikiais jo nestebina
mirksiukas.gif dabar klasej yra mergaite cerebrinuke (su ja jis nuo 2metu kartu mokos) vienas berniukas autistukas ir mergaite su dauno sindromu,kitose klasese grupese ir yra bent po viena neigaliuka 4u.gif
Atsakyti
Toks jausmas, kad mūsų visuomenėj ypatingi vaikai nurašyti, jų bijoma, tėvai užsidarę, nesidalina potyriais, pojūčiais... Ir bent jau mano akiai pateikiama mažai info. O gal tiesiog nesusidūriau su info? unsure.gif
Ką aš galiu savo vaikui pasakyti, jei tų vaikų tėvai nieko nesako? Vaikai vienas kito nesupranta, tėvai irgi unsure.gif
Atsakyti
Graine, atostogos neblogos! Snd nemazai pamatem!
Tik as toliau byru, db prie visko ir ausies uzdegimas prasidejo doh.gif Mano ligu sarase dar liko pusles uzdegimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 10 11, 22:13)
Toks jausmas, kad mūsų visuomenėj ypatingi vaikai nurašyti, jų bijoma, tėvai užsidarę, nesidalina potyriais, pojūčiais... Ir bent jau mano akiai pateikiama mažai info. O gal tiesiog nesusidūriau su info?  unsure.gif
Ką aš galiu savo vaikui pasakyti, jei tų vaikų tėvai nieko nesako? Vaikai vienas kito nesupranta, tėvai irgi   unsure.gif

Matai,kai 50metu neigaliuju Lt (ir visoj Sovietu Sajungoj) nebuvo tai visdar nedrasu kur pasirodyt su neigaliu vaiku (net jei jis/ji jau suauge) doh.gif zinoma situacija gereja,bet dar reiks ilgu metu kol visi darzeliai bus integruoti,mokyklose mokysis tiek sveikieji ir fizine negalia turintys,klasese bus ir vaiku su dauno sindromu ir autistuku,kavinese indus nurinks ir spec poreiki turintys zmogiukai smile.gif reik laiko Roma ir ne per nakti buvo pastatyta mirksiukas.gif kolkas visiems dar bais smalsu ir reik atsisukt ir paziuret jei tevai eina/veza neigaliuka,krutesni ir dar ir "graziais"zodziais palydi doh.gif
As pati buvau apstulbinta kaip vyresni reaguoja ir negalia turinti asmeni-po kojos traumos 6men buvau su ramentais,tai tiek repliku isgirdau kad net ner zodziu....viena kart su mama ejom Vilniaus gatve (Kaune) ir toks dedule kokiu 50 metu (visa tai buvo prie kokius 8-9) metus mene pradejo tampyt,atime ramentus ir dar narkomane isvadino doh.gif mama iskviete policija,atvaziavo ir dedes tokie imite ir tie dar mane iskoliojo....tikiu situacija dabar jau gerokai pasikeitus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Serra do Mar: 12 spalio 2013 - 01:21
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 10 12, 02:05)
Matai,kai 50metu neigaliuju Lt (ir visoj Sovietu Sajungoj) nebuvo tai visdar nedrasu kur pasirodyt su neigaliu vaiku (net jei jis/ji jau suauge)  doh.gif zinoma situacija gereja,bet dar reiks ilgu metu kol visi darzeliai bus integruoti,mokyklose mokysis tiek sveikieji ir fizine negalia turintys,klasese bus ir vaiku su dauno sindromu ir autistuku,kavinese indus nurinks ir spec poreiki turintys zmogiukai  smile.gif reik laiko Roma ir ne per nakti buvo pastatyta  mirksiukas.gif kolkas visiems dar bais smalsu ir reik atsisukt ir paziuret jei tevai eina/veza neigaliuka,krutesni ir dar ir "graziais"zodziais palydi  doh.gif
As pati buvau apstulbinta kaip vyresni reaguoja ir negalia turinti asmeni-po kojos traumos 6men buvau su ramentais,tai tiek repliku isgirdau kad net ner zodziu....viena kart su mama ejom Vilniaus gatve (Kaune) ir toks dedule kokiu 50 metu (visa tai buvo prie kokius 8-9) metus mene pradejo tampyt,atime ramentus ir dar narkomane isvadino  doh.gif mama iskviete policija,atvaziavo ir dedes tokie imite ir tie dar mane iskoliojo....tikiu situacija dabar jau gerokai pasikeitus  4u.gif

Nu tai gal jis pats koks nesveikas buvo? fool.gif
Atsakyti
Man tai atrodo, kad pas mus mokyklose ir seimose mazai kalama vaikams i galva, kad visi mes esame ir galime buti skirtingi- tiek fiziskai, tiek gebejimais, mastymu, pasaulio suvokimu ir t.t. Uztat ir tolerancijos nera, badomi pirstai visi kurie nors kiek kitokie. Is to isplaukia parycios, baime pasisakyti apie serganti retesne liga vaika ir t.t Zodziu visi esame asmenybes, su savo trukumais ir privalumais, ir turime ismokti priimti ir gerbti kitus tokius kokie yra smile.gif Ir nedaryti is to sensacijos kazkokios. Mane Amerika tuom ir zavi, kad ten gali nors ir ant galvos stovet gatvej, visiem vienodai biggrin.gif
Atsakyti