Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(Elata @ 2013 10 15, 14:03)
produktas "grūdėta varškė" yra varškė su grietinėle. Tas, kur maišeliuose tai tiesiog varškė, tik kad burbuliukais būna.


supratau... 4u.gif Maniau, kad ta biri maišeliuose irgi vadinama grūdėta... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.
Kažkaip ūpas man dingsta..Šiandien pradėjo skaudėti kojų raumenis..tai neskaitant to, kad jėgų trūkumas nuolatinis (gerai, kad darbas sėdimas)..turiu laikinai atsisakyti šokių pamokas lankyt, nes neturiu jėgų..o dar ir raumenis skauda. Riebalų suvalgau tikrai daug..jaučiuosi soti. Po valgio kartais užeina noras smaguriauti, bet aš laikausi. Nemesiu taip visko, tik norisi pagerėjimo. Nejaugi pas mane taip viskas blogai buvo, kad taip sunkiai persiverčia viskas į kitą pusę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 13:46)
Gal grūdėta dėl gamybos technologijos negali būti riebesnė nei 5-7?

paprastai šviežiam piene būna daugiau riebalo nei baltymo, pašalinus tik vandenį-išrūgas liktų labai riebi varškė, tačiau pramonė nori iš to pat pieno prigammint grietinės ir sviesto. Todėl varškė daroma jau iš separuoto pieno . Riebesnė- tai dar reikia pasitikrinti ar tikrai ten pieno riebalas. Šiais laikais labai gudručių daug priviso.
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 12:16)
Tema vėl į pabaigą  doh.gif Gal jautiena sukurtų kokį smagų intro puslapiuką?  ax.gif Arba Elata4u.gif
oj aciu, bet gal kita karta, dabar jau lekiu su reikalais.

as i varske imaisau lydyto sviestuko isimaisau, per liesai tikrai nesigauna.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2013 10 15, 14:43)
oj aciu, bet gal kita karta, dabar jau lekiu su reikalais.

dėkui Pur-pur už pasitikėjimą biggrin.gif jau vieną intro sukūriau (tik kad kažkas perkūrė ir "pataisė"), tai dabar galit kažkas iš jūsų. Aš tai panikuoju, nes ketvirtadienį einu atostogų, o iki to laiko turiu darbų tiek, kad savaitei užtektų biggrin.gif tai iš streso bukai žiūriu į lapus ir nieko nedarau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 15, 14:36)
paprastai šviežiam piene būna  daugiau riebalo nei baltymo, pašalinus  tik vandenį-išrūgas liktų labai riebi varškė, tačiau pramonė nori iš to pat pieno prigammint grietinės ir sviesto. Todėl varškė daroma jau iš separuoto pieno . Riebesnė- tai dar reikia pasitikrinti ar tikrai ten pieno riebalas. Šiais laikais  labai gudručių daug priviso.

Taigi verysad.gif . Todėl ir renkamės geriau mažiau pieno.
Atsakyti
Prididuodu, 2 para su 40 tempa...angina, visas kunas plysta...nei geet nei valgyt nuryt negaliu...
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2013 10 15, 14:15)
Prididuodu, 2 para su 40 tempa...angina, visas kunas plysta...nei geet nei valgyt nuryt negaliu...



vaje..laikykis 4u.gif
nzn ka cia patartu kitos, as tokiu atveju gydausi medikamentais
Atsakyti
tavo šalinimo sistema perkrauta, sėsk ant bado su vandeniu, nevalgyk nieko, tik daug gerk, skalauk gerklę kuom tik sugalvoji: druska, arbatmedžio aliejumi, ir poryt turėtum būti sveikutėlė. Sirgdami gyvūnai niekad neėda.
Tuo pačiu metu pagaliau pereisi į ketozę.
Tačiau visa tai tik savo atsakomybe- aš nesu daktarė. Išbandysi su savimi, paskui gal ir vaikams pritaikysi.
Atsakyti
Aciu,kad est ir nesinori, geet emiau antibus,nes bakterija yra, crb200.. norejo guldyt i ligonine...bet tfutgutfu gal nereiks...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti