Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo

QUOTE(jautiena @ 2013 10 15, 13:26)
mano keramikine keptuve po 4 men jau traukia viska. gal neteisingai naudoju... nesidomejau.

Visos keptuvės labiausiai nukenčia nuo plovimo ir perkaitinimo. Plauti jų visai nereikia, tik švariai išvalyti popieriumi.
Aš tai savo gerą tefloninę(gal) sugadinau sviestą degindama. Traukia kaip biesas, nor laimei atsiplauna lengvai.
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 12:27)
drinks_cheers.gif  Mano D su kalciu jau yra.  Ir magnio-kalcio vitaminai man rodos yra vienoje dozėje parduodami.



tai puikiausiai pamenu ta momenta, kai atsirado naujausias tyrimas, kur buvo atskleista, kad vit D reik gert ryte tarkim, o Magni vakare, jokiu budu ne kartu. ir dar zolininkas vienas patikino, uziimantis netradicine medicina.

nors jo daug gamintoju suberia visus vitaminus, arba bent jau Mg+Klca+vit D kartu.
bet kaip atsirinkti - kuris straipsnis sako tiesa o kuris ne? toks ispudis kad tik HS reik tiket? jei jie raso taip, o koks kitas vienaip- tai reiskia blefuoja..
nu vos ne visa info praleisti per HS?
kazkaip man schmoll.gif bet cia tik mano asmeinine nuomone.

Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 15, 12:30)
kiek laiko jau naudojat? Pradžioj jos gerai kepa, tik vėliau prasideda problemos...  biggrin.gif



o kiek ta pradzia? turiu keramikine jau 4 metus ir viskas puikiai 'veikia'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 15 spalio 2013 - 12:34
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 13:25)
Šiandien su rytine neperšaunama vos iki 12tos ištempiau. Gal per mažai kokoso aliejaus įsimečiau. Normaliai praalkus supratau, kad žiauriai noriu grūdėtos varškės.  tongue.gif Tai ją lapnoju, su keliom slyvom ir keliom razinom. O ji visada tik liesa būna? 5%riebumas didžiausias?


čia apie kurią varškę kabam? Maišiukuose būna įvairaus riebumo grūdėtos varškės. O ta Pieno Žvaigždžių, kur su grietinėle užpilta ir su druska yra 7% riebumo.
Papildyta:
QUOTE(taša @ 2013 10 15, 13:33)
o kiek ta pradzia? turiu keramikine jau 4 metus ir viskas puikiai 'veikia'


apie pusmetį... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 10 15, 13:33)
bet kaip atsirinkti - kuris straipsnis sako tiesa o kuris ne? toks ispudis kad tik HS reik tiket? jei jie raso taip, o koks kitas vienaip- tai reiskia blefuoja..
nu vos ne visa info praleisti per HS?
kazkaip man  schmoll.gif  bet  cia tik mano asmeinine nuomone.

Sutinku, atsrinkti teisingą info yra labai sunkus, daug pastangų reikalaujantis darbas. Bet jei ko nežinome, galime remtis patikimais žmonėmis. smile.gif
Tarp kitko, iki pabaigos nesu perskaičiusi nė vieno HS straipsnio. Man jų rašymo stilius erzina ir politinės pažiūros visiškai neatitinka. Todėl ... Bet negaliu tvirtinti ar jie klystantys, ar teisūs, kai pati iki šiol neatskiriu kas yra polinesotieji ir sotieji riebalai. biggrin.gif Todėl vartoti stengiuosi tai ką jaučiu kad man labiausiai tinka, nesigilindama po kokiu pavadinimu tai padėta. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pur-pur: 15 spalio 2013 - 12:41
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 12:40)
Sutinku, atsrinkti teisingą info yra labai sunkus, daug pastangų reikalaujantis darbas. Bet  jei ko nežinome, galime remtis patikimais žmonėmis. smile.gif
Tarp kitko, iki pabaigos nesu perskaičiusi nė vieno HS straipsnio. Man jų rašymo stilius erzina ir politinės pažiūros visiškai neatitinka. Todėl ... Bet negaliu tvirtinti ar jie klystantys, ar teisūs, kai pati iki šiol neatskiriu kas yra polinesotieji ir sotieji riebalai. biggrin.gif Todėl vartoti stengiuosi tai ką jaučiu kad man labiausiai tinka, nesigilindama po kokiu pavadinimu tai padėta.  thumbup.gif



drinks_cheers.gif sutinku

Wallis imestoj nuorodoj parasyta. tai realiai tik paskutiniai 2 sakiniai paaiskina esme , nes man - tokei zodziai kaip palmitino ir stearino, mononesočiosios - oleino, polinesočiosios - linolo, linoleno, arachido ir kt. nieko nereiskia.

Riebalai sudaryti iš glicerolio ir riebalų rūgščių. Riebalų rūgštys esti sočiosios, mononesočiosios ir polinesočiosios. Jų savybės ir funkcijos organizme yra skirtingos. Sočiosios riebalų rūgštys - palmitino ir stearino, mononesočiosios - oleino, polinesočiosios - linolo, linoleno, arachido ir kt. Sočiosios riebalų rūgštys suteikia riebalams standumą, nes jų lydymosi temperatūra yra (40-50)° C. Gyvūniniuose riebaluose sočiųjų riebalų rūgščių paprastai yra daugiau, negu augaliniuose. Augaliniuose riebaluose - aliejuose yra didesni polinesočiųjų riebalų rūgščių kiekiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 15 spalio 2013 - 12:48
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 15, 13:37)
čia apie kurią varškę kabam? Maišiukuose būna įvairaus riebumo grūdėtos varškės. O ta Pieno Žvaigždžių, kur su grietinėle užpilta ir su druska yra 7% riebumo.

Duotuoju momentu kalbu apie kažkokią FarmMilk varškę grūdeliai, 5 proc. Aš jose visai neišmanau, čia gal trečias kartas mano gyvenime kai iš vis grūdėtą varškę pirkau. Tai ir įdomu - yra jų riebesnių ar ne. O 7 riebumas, sakyčiau, irgi liesa. Nes paprasta varškė būna ir 15. Gal grūdėta dėl gamybos technologijos negali būti riebesnė nei 5-7?
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 13:46)
Duotuoju momentu kalbu apie kažkokią FarmMilk varškę grūdeliai, 5 proc. Aš jose visai neišmanau, čia gal trečias kartas mano gyvenime kai iš vis grūdėtą varškę pirkau. Tai ir įdomu - yra jų riebesnių ar ne. O 7 riebumas, sakyčiau, irgi liesa. Nes paprasta varškė būna ir 15. Gal grūdėta dėl gamybos technologijos negali būti riebesnė nei 5-7?


Aš perku tik lietuvišką, tai tokios nežinau. Riebiausią grūdėtą varškę parduotuvėje mačiau 9% riebumo.
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 13:46)
Duotuoju momentu kalbu apie kažkokią FarmMilk varškę grūdeliai, 5 proc. Aš jose visai neišmanau, čia gal trečias kartas mano gyvenime kai iš vis grūdėtą varškę pirkau. Tai ir įdomu - yra jų riebesnių ar ne. O 7 riebumas, sakyčiau, irgi liesa. Nes paprasta varškė būna ir 15. Gal grūdėta dėl gamybos technologijos negali būti riebesnė nei 5-7?

grūdėta varškė tai ta indeliuose, ne maišeliuose doh.gif pieno žvaigždžių berods 7 proc. Na, aš kai Panevėžyje gyvenu (Pieno žvaigždės nupirkę Panevėžio pieną), tai pas mus čia po 1.15 Lt siūlo tas varškes (tik tas su uogiene) vietoj 3,99 Lt berods, kolegės padėklais perka biggrin.gif Dar emailais pasiūlymų ateina biggrin.gif Žodžiu, geras gyvenimas tiems, kurie pieno produktus valgo.. kolkas biggrin.gif jei Rusija dėl blokados nepersigalvos, tai kainos kils, užtat reiktų dabar atsivalgyt biggrin.gif Tą grūdėtą varškę daro iš liesos varškės ir grietinėlės užpila, matyt niekas riebesnės nepirktų, nes dar neteko matyt su daugiau riebalų.
aš tai riebalus skiriu tik pagal vieną požymį - sotieji riebalai tie, kurie kieti, o visi kiti polinesotieji biggrin.gif Net žuvyčių riebalai polinesotieji smile.gif Haha, aišku, yra dar mononesotieji, bet neturiu supratimo, kaip juos atskirti nuo poli.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 10 15, 13:58)
grūdėta varškė tai ta indeliuose, ne maišeliuose  doh.gif


o tai maišeliuose nebūna grūdėtos varškės, ar čia kaip kitaip suprasti reikia? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 15, 14:00)
o tai maišeliuose nebūna grūdėtos varškės, ar čia kaip kitaip suprasti reikia?  rolleyes.gif

produktas "grūdėta varškė" yra varškė su grietinėle. Tas, kur maišeliuose tai tiesiog varškė, tik kad burbuliukais būna.
Atsakyti
QUOTE(Pur-pur @ 2013 10 15, 14:40)
Sutinku, atsrinkti teisingą info yra labai sunkus, daug pastangų reikalaujantis darbas. Bet  jei ko nežinome, galime remtis patikimais žmonėmis. smile.gif
Tarp kitko, iki pabaigos nesu perskaičiusi nė vieno HS straipsnio. Man jų rašymo stilius erzina ir politinės pažiūros visiškai neatitinka. Todėl ... Bet negaliu tvirtinti ar jie klystantys, ar teisūs, kai pati iki šiol neatskiriu kas yra polinesotieji ir sotieji riebalai. biggrin.gif Todėl vartoti stengiuosi tai ką jaučiu kad man labiausiai tinka, nesigilindama po kokiu pavadinimu tai padėta.  thumbup.gif


drinks_cheers.gif visiškai atitinka mano požiūrį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2013 10 15, 13:58)
aš tai riebalus skiriu tik pagal vieną požymį - sotieji riebalai tie, kurie kieti, o visi kiti polinesotieji biggrin.gif Net žuvyčių riebalai polinesotieji smile.gif Haha, aišku, yra dar mononesotieji, bet neturiu supratimo, kaip juos atskirti nuo poli.

Ačiū, Elata, už paaiškinimą. Kuriam laikuiprisiminsiu. biggrin.gif Iki šiol tai buvau įsikalus tik kad kieti riebalai tai geri riebalai.
Papildyta:
Tema vėl į pabaigą doh.gif Gal jautiena sukurtų kokį smagų intro puslapiuką? ax.gif Arba Elata. 4u.gif
Atsakyti