Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis architektų, projektuotojų sąrašas

QUOTE(cibulis @ 2012 11 02, 09:15)
Silpnas žmogus mato krislą tik kito akyje. Nejaugi negalite pripažinti, kad esate idėjų vagilė.

Maksimoj žmonės algą gauna už mechaninę darbą.
Kiekmsargis algą gauna už mechaninį darbą.
Architektas algą gauna už protinį darbą. Jis generuoja idėjas. Idėjos net gali būti patentuotos. Tai autorinis žmogaus darbas.

Kam tuomet yra LATGA ir panašios institucijos. Juk net muzikos atgaminimas yra apmokestinamas.

O jūs vagiate kitų architektų idėją ir nematote čia nieko blogo.

Komunistai ir neteisėtai pagrojo Mikutavičiaus daina. Matėte kuo viskas baigėsi?...

O jūs čia visiems giriatės kaip architektūros idėjas vagiate. Tipinis bolšiavikinis mąstymas.

Visų pirma, ar matei mane tai darančią? Visų antrą - jei lietuvis nukpijavo nuo lenko ir įsidėjo į savo tinklapiį kaip savo darbus, o po to kitas lietuvis perbraižė panašų, tai kas to darbo autorius? Gali sakyti ką nori, bet tu standartinių namų, kurių kiekvienam kaime pristatyta, tikrai nebeatrasi kas jo tikrasis autorius. Aišku, niekas nedrįsta vogti nuo kokių ARCH l.a.b.'ų, kurių projektai ir kainuoja dešimtimis tūkstančių.
Be to nubraižyti planus ir fasadus yra pats legviausias darbas, ir iki statybos leidimo dar reikia nueiti nemažą distanciją, kuri daug sudėtingesnė. (aišku jei projektas nesusideda iš fasadų, planų ir sklypo plano (ką mūsų reglamentai leidžia)).
Esate mamų forume, tai ir elkitės kaip svečias, o ne pulkite ant kitaip galvojančių ir klatinkite nebūtais dalykais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idava: 02 lapkričio 2012 - 08:28
QUOTE(Idava @ 2012 11 02, 08:26)
Esate mamų forume, tai ir elkitės kaip svečias, o ne pulkite ant kitaip galvojančių ir klatinkite nebūtais dalykais  4u.gif

Nu ir logika. Tai išeina, kad vyrai čia svečiai, o moterys - šeimininkės? Gal tu feministė?

Pirminė šio forumo idėja gal ir buvo tokia, kaip tu nori pasakyti, bet dabar tai jau bendrinis, visiems skirtas forumas.

Bendrai - bala tave nematė.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2012 11 02, 10:46)
Nu ir logika. Tai išeina, kad vyrai čia svečiai, o moterys - šeimininkės? Gal tu feministė?

Pirminė šio forumo idėja gal ir buvo tokia, kaip tu nori pasakyti, bet dabar tai jau bendrinis, visiems skirtas forumas.

Bendrai - bala tave nematė.

Baigėsi argumentai?
Pasakyk nuoširdžiai, ar nenaudoji nelegalios programinės įrangos, ar nė kart neprasisiuntei pažiūrėti filmo, ar paklausyti muzikos. Ir tada matuokite visus pagal vieną kurpalių.
O šis forumas yra išskirtinis tuo, kad šis forumas yra taikus, palyginus su kitais lietuvoje esančiais forumais.
Koks Jūs aiškiaregys. Iš kelių žinučių sugebate apie mane tiek daug pasakyti - ir už darbo partiją balsavau, ir projektus vagiu (nors net ne architektė esu), ir dar feministė. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Idava @ 2012 11 02, 10:07)
Baigėsi argumentai?
Pasakyk nuoširdžiai, ar nenaudoji nelegalios programinės įrangos, ar nė kart neprasisiuntei pažiūrėti filmo, ar paklausyti muzikos. Ir tada matuokite visus pagal vieną kurpalių.
O šis forumas yra išskirtinis tuo, kad šis forumas yra taikus, palyginus su kitais lietuvoje esančiais forumais.
Koks Jūs aiškiaregys. Iš kelių žinučių sugebate apie mane tiek daug pasakyti - ir už darbo partiją balsavau, ir projektus vagiu (nors net ne architektė esu), ir dar feministė.  thumbup.gif

Windows ir apkarpytas ofisas - legalus, filmų nesiunčiu, nes jų nežiūriu. Muzikos irgi užtenka iš radijos. Be to jei noriu nepagailiu už Metallicos ar panašų originalų kompaktą ir 60 Lt atiduoti.

Taip, anksčiau esu pirkęs nelegalių CD įrašų, bet ne apie tai mes čia.

Jei įdomu galiu pasakyti. Prieš 2 metus buvau paskelbęs tarp architektų konkursą namui. Sudalyvavo apie 5-6 architektai. Vieno darbas man labai patiko, bet jis už statybos leidimą su visais dokumentais, konstruktyvu, derinimu ir t.y. iki statybos leidimo, užsiprašė 20 000 Lt.

Man pasirodė per brangu. Pabandžiau už 1000 Lt nupirkti idėją. Jis ją įvertino 3500 Lt. Man vėlgi buvo per brangu.

Tie namai yra čia: pirmas variantas ir antras variantas.

Aš tam architektui, kaip ir visiems dalyvavusiems konkurse, pasakiau, kad idėjos nevogsiu. Žodžio laikausi. Teko pasakyti, kad man jo paslaugos per brangios.

Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Suradau testuotą pasyvių namų planuotoją, kuris kaip tik dabar kuria pasyvų namą ne už 20 000 Lt. Man viskas kainuos per pusę pigiau.

P.S. O tas konkursas su architektais išėjo tik į naudą, nes leido geriau pažinti savo poreikius.

Be to man patinka žodžio besilaikantys, sąžiningi žmonės.
Papildyta:
Taip pat noriu pridėti, kad labai rekomenduoju architektą Saulių Druskį. Jis tikrai išmano savo amatą. Tiesa, jo paslaugos ne iš pigiųjų.

Dar man atrodo, kad Druskis mėgsta dirbti su didelėmis erdvėmis, nes būna architektų, kurie kaip tik priešingai - daug geriau jaučiasi kurdami mažesnes erdves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 02 lapkričio 2012 - 11:55
QUOTE(cibulis @ 2012 11 02, 12:54)
1.Taip, anksčiau esu pirkęs nelegalių CD įrašų, bet ne apie tai mes čia.

2.Taip pat noriu pridėti, kad labai rekomenduoju architektą Saulių Druskį. Jis tikrai išmano savo amatą. Tiesa, jo paslaugos ne iš pigiųjų.


1. Žiūrint plačiąja prasme, tai tas pats. mirksiukas.gif
Aš pilnai pritariu, kad kai architektai tikrai aitidirba, sukuria individualų projektą, negražu vogti. Bet kai jie patys pekopijuoja, kopijuoti nuo jų jau nebeskaitau vagyste.
2. Dėl šio punkto sutiksiu, pati jį asmeniškai pažįstu, nuostabus žmogus, geras arcchitektas.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2012 10 30, 09:37)
Laba diena,issirinkau projekta lenkiska,idomu kaip su pridavimu butu,ar galima idomu taip papirkt lenkijoj?Gal kas esat susidure?Aciu uz atsakyma...



Jei oficialiai pirksite is lenku projektavimo kontoros - ju projektavimo darbai turi buti sertifikuoti cia. Jei taip yra - projektavimo imone nesunkiai gali atlikti likusia dali iki statybos leidimo.
Papildyta:
QUOTE(Idava @ 2012 10 29, 16:18)
Iki pavasario - labai trumpas terminas. Mėnuo išimti architektūrinius reikalavimus, beveik pusantro mėnesio - projekto tikrinimui, jei bus kokių pastabų - dar tris savaites uždėkite. Turite skubėti wink.gif


Cia kur taip ilgai architekturinius reikalavimus ruosia? KLP rajone vos pora savaiciu, kai kada dar greiciau, va vandenys tai ilgiau - iki 15 darbo dienu, visur kitur gan greitai. Ilgiausiai uztrunka projekto perziura iki statybos leidimo - 20 darbo dienu.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2012 11 02, 11:54)
Windows ir apkarpytas ofisas - legalus, filmų nesiunčiu, nes jų nežiūriu. Muzikos irgi užtenka iš radijos. Be to jei noriu nepagailiu už Metallicos ar panašų originalų kompaktą ir 60 Lt atiduoti.

Taip, anksčiau esu pirkęs nelegalių CD įrašų, bet ne apie tai mes čia.

Jei įdomu galiu pasakyti. Prieš 2 metus buvau paskelbęs tarp architektų konkursą namui. Sudalyvavo apie 5-6 architektai. Vieno darbas man labai patiko, bet jis už statybos leidimą su visais dokumentais, konstruktyvu, derinimu ir t.y. iki statybos leidimo, užsiprašė 20 000 Lt.

Man pasirodė per brangu. Pabandžiau už 1000 Lt nupirkti idėją. Jis ją įvertino 3500 Lt. Man vėlgi buvo per brangu.

Tie namai yra čia: pirmas variantas ir antras variantas.

Aš tam architektui, kaip ir visiems dalyvavusiems konkurse, pasakiau, kad idėjos nevogsiu. Žodžio laikausi. Teko pasakyti, kad man jo paslaugos per brangios.

Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Suradau testuotą pasyvių namų planuotoją, kuris kaip tik dabar kuria pasyvų namą ne už 20 000 Lt. Man viskas kainuos per pusę pigiau.

P.S. O tas konkursas su architektais išėjo tik į naudą, nes leido geriau pažinti savo poreikius.

Be to man patinka žodžio besilaikantys, sąžiningi žmonės.
Papildyta:
Taip pat noriu pridėti, kad labai rekomenduoju architektą Saulių Druskį. Jis tikrai išmano savo amatą. Tiesa, jo paslaugos ne iš pigiųjų.

Dar man atrodo, kad Druskis mėgsta dirbti su didelėmis erdvėmis, nes būna architektų, kurie kaip tik priešingai - daug geriau jaučiasi kurdami mažesnes erdves.


Tai gal is vis koki Kauspeda galejai imti...
Rimti zmones-architektai, kurie turi darbo su tavo konkursais neuzsiimtu, nes per daug atskleisti kortu, uz kurias niekas nesimokes niekas nenori.
Atsakyti
QUOTE(wabalas @ 2012 11 03, 22:07)
Tai gal is vis koki Kauspeda galejai imti...
Rimti zmones-architektai, kurie turi darbo su tavo konkursais neuzsiimtu, nes per daug atskleisti kortu, uz kurias niekas nesimokes niekas nenori.

Tu esi pezalas. Kai visiems batai (kalbu apie 2008-2010 m. krizę), batai ir architektams. Aš nekaltas, kad jie dalyvavo mano paskelbtame konkurse.

Be to, kalbant iš esmės architektai mėgsta konkursus. Gal architektas esi, kad toks jautrus?
Papildyta:
QUOTE(wabalas @ 2012 11 03, 22:07)
Tai gal is vis koki Kauspeda galejai imti...

Kaušpėdo architektūra man nepatinka. Paėmiau haus.lt ir esu labai patenkintas. Aš projektuoju pasyvų namą. Apie tokį kol kas ne kiekvienas architektas supranta.

O be to garsūs vardai dažnai yra šūdas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 03 lapkričio 2012 - 23:17
QUOTE(cibulis @ 2012 11 03, 23:20)
Tu esi pezalas. Kai visiems batai (kalbu apie 2008-2010 m. krizę), batai ir architektams. Aš nekaltas, kad jie dalyvavo mano paskelbtame konkurse.

Be to, kalbant iš esmės architektai mėgsta konkursus. Gal architektas esi, kad toks jautrus?
Papildyta:

Kaušpėdo architektūra man nepatinka. Paėmiau haus.lt ir esu labai patenkintas. Aš projektuoju pasyvų namą. Apie tokį kol kas ne kiekvienas architektas supranta.

O be to garsūs vardai dažnai yra šūdas.


Ne, as ne architektas, o su pasyviais namai taip pat ir siuo metu turiu reikalu. Tiesiog Lietuvoje visi yra geri krepsinio zinovai bei lygiai tiek pat ir nusimanantys statyboje.
Beje pas tamsta geras leksikonas - man patinka!
Atsakyti
QUOTE(wabalas @ 2012 11 04, 09:18)
Ne, as ne architektas, o su pasyviais namai taip pat ir siuo metu turiu reikalu. Tiesiog Lietuvoje visi yra geri krepsinio zinovai bei lygiai tiek pat ir nusimanantys statyboje.
Beje pas tamsta geras leksikonas - man patinka!

4u.gif Gerai atsiimu leksikoną. Beje, o kokiu būdu susijęs su pasyviais namais? Gal sau kažką projektuojate ir žadate statytis pasyvų namą?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2012 11 04, 10:13)
4u.gif Gerai atsiimu leksikoną. Beje, o kokiu būdu susijęs su pasyviais namais? Gal sau kažką projektuojate ir žadate statytis pasyvų namą?


Darbuojames statybu-projektavimo srityje. Yra vienas klientas, kuris laukia leidimo ir startuos su pasyviuoju. Tenka daug bendrauti, kai kuriuos sprendimus padejome priimti.
Atsakyti
QUOTE(wabalas @ 2012 11 04, 17:02)
Darbuojames statybu-projektavimo srityje. Yra vienas klientas, kuris laukia leidimo ir startuos su pasyviuoju. Tenka daug bendrauti, kai kuriuos sprendimus padejome priimti.

O kuriame čia mieste statys? Ar didelis namas? Gal galima projektą pamatyti? Beje, namą sau statys ar pardavimui?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2012 11 03, 23:20)
Kaušpėdo architektūra man nepatinka. Paėmiau haus.lt ir esu labai patenkintas. Aš projektuoju pasyvų namą. Apie tokį kol kas ne kiekvienas architektas supranta.



Hmm... A kuom skiriasi Haus.lt architektura nuo Jungtiniu pajegu?
Atsakyti