Įkraunama...
Įkraunama...

Baltasis architektų, projektuotojų sąrašas

QUOTE(kir @ 2012 11 05, 17:22)
Hmm... A kuom skiriasi Haus.lt architektura nuo Jungtiniu pajegu?

Tuom, kad nepatinka. Kaušpedo artelė tik paskutiniu metu pradėjo kažką į temą projektuoti. Ankstesni jų darbai - tragiški harharai.

Haus.lt privalumas - optimalus plotas, t.y. žmogus sugeba dirbti ir nesugadinti namo funkcijos su nedidelėmis erdvėmis. Tas šiuo metu man (ir manau daugeliui) labai aktualu.

O aš kaip tik esu pastebėjęs, kad ne kiekvienas architektas sugeba ir mėgsta dirbti su mažomis, optimaliomis erdvėmis. Daugeliui tik duok erdvės polekiui. Betgi ne architektams statyti 250 ir didesnius namus. Jei esi geras architektas, gali labai racionaliai ir protingai tas pačias erdves sudėlioti ir 150 kv. name.

O tai jau aukštasis pilotažas.
Atsakyti
Mes kruopščiai rinkomės architektą. Ieškojome kokybiškos paslaugos už neišpūstą, normalią, kokybę atitinkančią kainą. Pasirinkome HAUS.LT architektą Aurimą Zaniauską iš Kauno, nors patys esame iš Vilniaus. Šiuo metu projektavimas eigoje, kol kas darbu, bendravimu ir bendradarbiavimu esame labai patenkinti. Architektas siūlo savo idėjas, priima kliento nuomonę, pataria, parekomenduoja, žodžiu, kol kas viskas labai super. smile.gif
Alternatyvos buvo JPnamai ir HouseProjects. Pirmųjų kaina mums pasirodė per didelė, labai užimti, manau būtų labai lėtai vykę darbai. Šiauliečių projektai irgi patiko, bet radau atsiliepimų, kad jaunoki architektai, galbūt patirties ne tiek daug, kaina mažiausia. Na rezultate pasirinkome Haus.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantele- @ 2012 11 05, 19:39)
Mes kruopščiai rinkomės architektą. Ieškojome kokybiškos paslaugos už neišpūstą, normalią, kokybę atitinkančią kainą. Pasirinkome HAUS.LT architektą Aurimą Zaniauską iš Kauno, nors patys esame iš Vilniaus. Šiuo metu projektavimas eigoje, kol kas darbu, bendravimu ir bendradarbiavimu esame labai patenkinti. Architektas siūlo savo idėjas, priima kliento nuomonę, pataria, parekomenduoja, žodžiu, kol kas viskas labai super.  smile.gif

Ar didelį namą projektuojate? Beje aš irgi iš Vilniaus, o Haus.lt rinkausi dėl to, kad noriu statyti pasyvų namą. O jis mano atveju buvo geriausias kainos ir kokybės santykis.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2012 11 05, 20:44)
Ar didelį namą projektuojate? Beje aš irgi iš Vilniaus, o Haus.lt rinkausi dėl to, kad noriu statyti pasyvų namą. O jis mano atveju buvo geriausias kainos ir kokybės santykis.

Mūsų namukas nemažas, viso 270 kv.m. Tai mūsų namukai vienu metu kepami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantele- @ 2012 11 05, 19:53)
Mūsų namukas nemažas, viso 270 kv.m. Tai mūsų namukai vienu metu kepami  biggrin.gif

Panašu, kad taip. Ir dar kiek žinau kažkam iš Kauno taip pat projektuoja pasyvų namą. Taigi vienu metu trimis frontais varo.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2012 11 05, 19:59)
Panašu, kad taip. Ir dar kiek žinau kažkam iš Kauno taip pat projektuoja pasyvų namą. Taigi vienu metu trimis frontais varo.


Projektavimo kontora niekad 1 projekto nedaro, geras pastebejimas - "varo" keliais frontais ir tu frontu buna vienu metu ir 5 ir 6. Taip lengviau isgyventi....
Atsakyti
QUOTE(wabalas @ 2012 11 14, 22:21)
Projektavimo kontora niekad 1 projekto nedaro, geras pastebejimas - "varo" keliais frontais ir tu frontu buna vienu metu ir 5 ir 6. Taip lengviau isgyventi....


Ne "taip lengviau isgyventi" - o "kitaip neimanoma isgyventi!!!" Darydamas tik 1 projekta, dantis laikysi lentynoje. biggrin.gif
Atsakyti
Gal ka galite parekomenduoti Siauliuose ar Radviliskyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@mylye: 16 lapkričio 2012 - 14:59
Sveiki, ieskome architekto namo rekonstrukcijai, noretume daugiau atsiliepimu apie S. Šavirą Kaune, gal kas darėtės pas ji projektą, kaip sekėsi bendradarbiauti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal pasakysite, ar jums architektas daro tik namo projekto architektūrinę ir konstrukcinę dalį, ar ir visus inžinerinius tinklus (vandentiekį, nuotėkas, vėdinimą) ?Ar čia viską darote atskirai? Nes man kainą pasakė su viskuo, tai dabar galvoju, ar brangu, ar pigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lanksti @ 2012 12 07, 15:46)
Sveiki, gal pasakysite, ar jums architektas daro tik namo projekto architektūrinę ir konstrukcinę dalį, ar ir visus inžinerinius tinklus (vandentiekį, nuotėkas, vėdinimą) ?Ar čia viską darote atskirai? Nes man kainą pasakė su viskuo, tai dabar galvoju, ar brangu, ar pigu smile.gif

mum pasake su viskuo,jau su leidimu statybai kazkur 12000-ar tai normali kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata N. @ 2012 12 07, 19:58)
mum pasake su viskuo,jau su leidimu statybai kazkur 12000-ar tai normali kaina g.gif


tai čia visomis inžinerinėmis sistemomis( vandentiekiu, nuotėkomis, šildymo, rekuperacijos)? Mums tai daugiau pasakė
Atsakyti