Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

QUOTE(Danni @ 2005 06 29, 15:26)
Visą Rimi parduotuvę išvaikščiojau ir niekur neradau to imbiero, kur jo ieškoti, prie prieskonių, prie vaisių-daržovių ar dar velniai žino kur  blush2.gif

Seip imbiero saknu reikia ieskoti prie darzoviu (prie tu, i kurias reciau ziurima). Taciau man grynas imbieras turi tikrai bjauroka skoni blink.gif
Sausaunukus as sau rasdavau prie kitu sausainiu, o arbata atitinkamai prie arbatu. Tarp kit ko, veiksmas vyko Klaipedos "Banduziu" Rimi smile.gif
Atsakyti
Man nestumo pabaigoje atsirado ta vadinama nestumo toksikoze, is pradziu pradejo blogai dirbt kepenys, negamino kazkokiu fermentu, poto inkstai pradejo blogai veikt, kiekviena diena slapime rasdavo vis daugiau baltimo ir kraujo,kilo spaudimas visa tinau, taigi gydytojai nieko nelauke padare cezari ir iseme leliuka 39 savaiciu, jam viskas gerai. Ivertino 10 balu! biggrin.gif bet man gavosi komplikacijos nukraujavau, perpile krauja, poto dar isvalima padare ir dabar jau savaite kaip as pagimdzius bet kojos nezmoniskaiistine ir man jas jau skauda labai, spaudimas buna toks 140/90-160/110! ant ranku atsiranda melynes! nuejau pas savo seimos gydytoja tai ji man pasake kad nezino kuo man padet, tipo reike laiko! o kiek to laiko? ar kam taip buvo! prasau pasakykit ka man daryt! nes jau negaliu cry.gif cry.gif
Atsakyti
labas pamaitinsiu savo leliuka ir parasysiu smile.gif
Atsakyti
Dar karta labas. nestumo toksikoze man irgi buvo, buvau baisiai istinus, spaudimas aukštas,šlapime rasdavo baltymo. kojos taip istindavo, kad vakare i lova vos ilipdavau, per kelius neidavo sulenkt cry.gif ir man buvo atliktas cezario pjuvis, tik vaikiukas gime 33 savaiciu, siaip ne taip issikapstem. dėl tinimo, tai praejus mazdaug 3-7 dienom po gimdymo, tinimas pradejo atslugt, kiek pamenu tai liepe ribot skyscius, per para leisdavo isgert ne daugiau kaip 2 litrus.
tik nenusimink, viskas susitvarkys thumbup.gif
Atsakyti
Smagu ksida kad jum viskas gerai baigesi! thumbup.gif o kaip spaudimas, ar po nestumo jis taipat buvo aukstas? jei taip tai kaip ji numusei? tikiuosi ir man tinimas praeis,nes jau sakiau nusipjausiu tas kojas! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enola @ 2005 10 06, 17:49)
Man nestumo pabaigoje atsirado ta vadinama nestumo toksikoze, is pradziu pradejo blogai dirbt kepenys, negamino kazkokiu fermentu, poto inkstai pradejo blogai veikt, kiekviena diena slapime rasdavo vis daugiau baltimo ir kraujo,kilo spaudimas visa tinau, taigi gydytojai nieko nelauke padare cezari ir iseme leliuka 39 savaiciu, jam viskas gerai. Ivertino 10 balu!  biggrin.gif  bet man gavosi komplikacijos nukraujavau, perpile krauja, poto dar isvalima padare ir dabar jau savaite kaip as pagimdzius bet kojos nezmoniskaiistine ir man jas jau skauda labai, spaudimas buna toks 140/90-160/110! ant ranku atsiranda melynes! nuejau pas savo seimos gydytoja tai ji man pasake kad nezino kuo man padet, tipo reike laiko!  o kiek to laiko? ar kam taip buvo! prasau pasakykit ka man daryt! nes jau negaliu cry.gif  cry.gif

sveikute,man pradzia irgi buvo kaip tavo,tik po cezario nukrito spaudimas iki 70\20 ir perpyle 2 kart krauja ir dar 2 kart operavo ir galutiniam varijante prabuvau nukraujavus savaite reanimacijoj ir pasalino gimda.zinau,kaip tau sunku.jau metai man praejo ir vis dar gydaus,nes daznai skauda pilva,o gydytojai be zado,nes nezino kas cia.patarciau kreiptis kur privaciai ar i santariskes daug geru gydytoju yra.
Atsakyti
O kaip tu pajutai viska? ar tik is tyrimu supratai, kad ta toksikoze yra, na norejau paklaust kaip tos kepenys blogai tau dirbo? ar jas skaudedavo?
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2005 10 10, 18:19)
O kaip tu pajutai viska? ar tik is tyrimu supratai, kad ta toksikoze yra, na norejau paklaust kaip tos kepenys blogai tau dirbo? ar jas skaudedavo?

Merginos nežinau kokia pas jūs buvo toksikozėbet pas mane ir pradžioi gulėjau nes nuo visko mane pikindavo ir baisiai vemdavau,net danu nebegalėdavau išvalit,tai kai gulėjau ligoninėj lašindavo magnezija visai dienai buvau prijunkta prie lašalinės 7 paras,dar papildomai gerdavau Magnezium diasporalė miltelius ,nes visa laika gresdavo ,šlapimė rasdavo ketonų ir baltimo,per visą neštumą gulėjau 5 kartus.Pati negimdžiau darė cezari,nes vaikas su sedmeninė permėjgą buvo. mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, esamos ir busimos smile.gif patarkit man, naujai iskeptai nestuke.gif, kaip apmaldyti pykinima.. man dar tik 6 sav., o tie nemalonus pojuciai tik stipreja. bandau kenteti kiek imanoma, bet tai dirbti reikia, su zmonemis bendrauti.. ar yra kokiu stebuklingu budu?
Atsakyti
Pabandyk nuolat ka nors kramsnot...sausainius kokius, nelabai saldzius ir arbateles...man padedavo..o su tuo labai nepakovosi, po keliu savaiciu praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
gerk daug daug skysciu(tik ne kava, o geriausiai negazuota vandeni) apie 2 litrus per diena 4u.gif ir kramsnok ka nors... man tas pats, bet neshtumas toks jau dalykas - vienu leliukai9 nekankina, o kitos visa neshtuma nedarbingos buna wub.gif laikykis mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, bandysiu kaip nors.. siaip visad vedziau gan sveika gyvenimo buda, tai kazkaip nesitikejau, kad mane taip kankins.. cry.gif
Atsakyti