Įkraunama...
Įkraunama...

Nagu Priauginimas

QUOTE(Sunta @ 2013 10 10, 23:25)
Cia mano siandieninis darbelis

Kiek matosi, tai man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
as maniau, kad tu one stroke buvai .. aa gelio paslaptyse... viskas aisku. As ir pas Egidija neuzsirasiau daug teorijos, pameciau daugiau nei puse minciu apie tuos mix art dizainus sad.gif

Grazus darbeliai beje Rogrintuk, lauksim gyvu pavyzdziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0memory @ 2013 10 10, 20:28)
Sveikos, paneles  4u.gif

Esu naujoke Gerda, birzeli pradejau priauginet nagucius. Problemu dideliu kaip ir nebuvo, taciau paskutiniu metu cia ivyko vienas dalykas, kuriuo noreciau pasidalinti.

Zodziu, neseniai buvau nuejus i PN pigiau ivairiu smulkmenu nusipirkti. Taciau staiga sugalvojau isbandyti ju kamufliaza. Parasyta: nago modeliavimui. Paklausiau, kaip naudotis? Pardaveja atsake: " draaasiai galima visa priauginima padaryti smile.gif "

Na ka, atejo kliente, pabandziau, visi naguciai kaip ir normaliai atrode. Pasiziuriu i nykscius, tirsta kose is ju kad eina.. Nu sakes galvoju. Susinervinau. Teko perdaryti. Bet esme ta, kad man perdaryti nesunku, tik nemalonu patirti geda pries kliente ir pasirodyt kaip neismanele. BEt as jai viska paaiskinau, kaip kas buvo. Tai kazkaip sugalvojau parasyti cia, kad kuri nors neapsigautu...

Tai vat, tokia istorija nemaloni. Gal kurios esate susidurusios su PN kamufliazu, ir issiaiskinote kaip juo naudotis IS TIESU? Nes as dedu skaidraus du sluoksnius (plona ir storesni) ir tada jau dengiu visa naga dviem plonesniais sito kamufliazo, tada kaip ir reiktu pries balta suformuot, bet kad tas kamufliazas labai nusidildziuoja, net su blokeliu.. O statyt su juo tikrai nesigauna (KAIP SAKE).

Gal kuri patartu? Buciau labaaaaaai dekinga!  smile.gif



turiu sita ju kamufliaza,,cover pink, vadinasi maniskis,,,nu man geras jis,nors niekada su juo nesu viso nago modeliavimus,tiesiog tarp sluoksniu dedu ji plonai,ir viskas puiku,,,,o seip esu ji bandzius dildint tai tikrai nusidldina.....


Papildyta:
QUOTE(0memory @ 2013 10 10, 20:28)
Sveikos, paneles  4u.gif

Esu naujoke Gerda, birzeli pradejau priauginet nagucius. Problemu dideliu kaip ir nebuvo, taciau paskutiniu metu cia ivyko vienas dalykas, kuriuo noreciau pasidalinti.

Zodziu, neseniai buvau nuejus i PN pigiau ivairiu smulkmenu nusipirkti. Taciau staiga sugalvojau isbandyti ju kamufliaza. Parasyta: nago modeliavimui. Paklausiau, kaip naudotis? Pardaveja atsake: " draaasiai galima visa priauginima padaryti smile.gif "

Na ka, atejo kliente, pabandziau, visi naguciai kaip ir normaliai atrode. Pasiziuriu i nykscius, tirsta kose is ju kad eina.. Nu sakes galvoju. Susinervinau. Teko perdaryti. Bet esme ta, kad man perdaryti nesunku, tik nemalonu patirti geda pries kliente ir pasirodyt kaip neismanele. BEt as jai viska paaiskinau, kaip kas buvo. Tai kazkaip sugalvojau parasyti cia, kad kuri nors neapsigautu...

Tai vat, tokia istorija nemaloni. Gal kurios esate susidurusios su PN kamufliazu, ir issiaiskinote kaip juo naudotis IS TIESU? Nes as dedu skaidraus du sluoksnius (plona ir storesni) ir tada jau dengiu visa naga dviem plonesniais sito kamufliazo, tada kaip ir reiktu pries balta suformuot, bet kad tas kamufliazas labai nusidildziuoja, net su blokeliu.. O statyt su juo tikrai nesigauna (KAIP SAKE).

Gal kuri patartu? Buciau labaaaaaai dekinga!  smile.gif

pabandyk tarp sluoksniu det..man tada laiko labai gerai..o seip su juo modeliuoti visa naga tikrai neiseina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(0memory @ 2013 10 10, 21:28)
Sveikos, paneles  4u.gif

Esu naujoke Gerda, birzeli pradejau priauginet nagucius. Problemu dideliu kaip ir nebuvo, taciau paskutiniu metu cia ivyko vienas dalykas, kuriuo noreciau pasidalinti.

Zodziu, neseniai buvau nuejus i PN pigiau ivairiu smulkmenu nusipirkti. Taciau staiga sugalvojau isbandyti ju kamufliaza. Parasyta: nago modeliavimui. Paklausiau, kaip naudotis? Pardaveja atsake: " draaasiai galima visa priauginima padaryti smile.gif
Tai vat, tokia istorija nemaloni. Gal kurios esate susidurusios su PN kamufliazu, ir issiaiskinote kaip juo naudotis IS TIESU? Nes as dedu skaidraus du sluoksnius (plona ir storesni) ir tada jau dengiu visa naga dviem plonesniais sito kamufliazo, tada kaip ir reiktu pries balta suformuot, bet kad tas kamufliazas labai nusidildziuoja, net su blokeliu.. O statyt su juo tikrai nesigauna (KAIP SAKE).

Gal kuri patartu? Buciau labaaaaaai dekinga!  smile.gif

Man atrodo, kad nykštys išdykėlis lempoj nepakankamai giliai buvo ir neišdžiūvo:)
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 10 10, 21:15)

Aš kasdien su juo dirbu, ir vadinas jis "universal mix". Jau įpratau jį įtrint ir į patį nagą. O kai viską su juo darau, nuo pirmo sluoksnio, tai ir maskavimo užtenka dažniausiai. O spalva man žymiai gražesnė nei CNI ar Trendų kamufliažas, nes natūralesnė

O tu ir nagą prailgini, ir net skaidriu netepi geliu, po primerio iš karto šitą universal mix? Blyyyn sudominot, gal galėtum kokią nuotraukytę su juom įmest? rolleyes.gif Nagų padarytų ar pačio produkto, kaip ant šepetėlio atrodo, ačiūkas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Braškutė @ 2013 10 10, 22:12)
Man atrodo, kad nykštys išdykėlis lempoj nepakankamai giliai buvo ir neišdžiūvo:)

Man šiandien taip buvo doh.gif Ir sakau panelei: "nesuk į apačią nykščio..." Nu kur tau doh.gif Ir gavos, kad tepu ant viršaus topą, o viskas juodai dažos (juodas gelis buvo tepamas) doh.gif Bet ir šeip jau mano lemputėm kaput, reik naujų, bet jaučiu pirksiu ne lemputes o lempą naują, mat mano iš ebėjaus, sena jau, tai ar lemputės Nagavitoj už 80lt ar visa lempa už 160lt, bent jau ne kinietišką turėsiu ax.gif
Atsakyti
as tai ir kamufliaza tiesiai ant nago, be jokiu skaidriu, puikiausiai laikosi, jokiu atsokimu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2013 10 11, 00:26)
O tu ir nagą prailgini, ir net skaidriu netepi geliu, po primerio iš karto šitą universal mix? Blyyyn sudominot, gal galėtum kokią nuotraukytę su juom įmest?  rolleyes.gif  Nagų padarytų ar pačio produkto, kaip ant šepetėlio atrodo, ačiūkas  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Žiūriu ir tu neatidžiai skaitai biggrin.gif Tik neseniai kažkas prašė parodyt foto biggrin.gif Patariau į paskutinį mano darbą pažiūrėt biggrin.gif Nu bet kadangi jis liko senoj temoj, čia įmesiu https://www.facebook...0...&permPage=1 O šiaip atsivertus jų senses fotkes FB daug kur su juo daryta, nors aišku yra ir su kažkuo kitu, mixas toks neryškus, natūralesnis, pripratau prie tokio atspalvio, tai CNI 3 nr. man truputį per tamsus jau.
Laisvam galui "padložkę" aišku kad dedu iš kažkokio kieto skaidraus gelio,o ant nago po bonderio taip, iš kart mixą. Tai vat, jei nagas nuo pat pradžių buvo su juo darytas, ir visada juo papildoma, tada ir per korekcijas maskavimo užtenka
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 10 11, 07:36)
Žiūriu ir tu neatidžiai skaitai  biggrin.gif Tik neseniai kažkas prašė parodyt foto biggrin.gif Patariau į paskutinį mano darbą pažiūrėt  biggrin.gif Nu bet kadangi jis liko senoj temoj, čia įmesiu https://www.facebook...0...&permPage=1 O šiaip atsivertus jų senses fotkes FB daug kur su juo daryta, nors aišku yra ir su kažkuo kitu, mixas toks neryškus, natūralesnis, pripratau prie tokio atspalvio, tai CNI 3 nr. man truputį per tamsus jau.
Laisvam galui "padložkę" aišku kad dedu iš kažkokio kieto skaidraus gelio,o ant nago po bonderio taip, iš kart mixą. Tai vat, jei nagas nuo pat pradžių buvo su juo darytas, ir visada juo papildoma, tada ir per korekcijas maskavimo užtenka

Na atrodo tai super... mažu reikės pagriebti man šitą daiktą thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites ,kurios dirbate su emi ,blac tulip,, klausiu jusu patarimo...nuiesiau ant nagucio paruosto tais dazais idejau i lempa 1 min..istraukiau ir folija lipinau,,ir tik kai kur atsispaude folija.. bandziau n....kartu bet nelipo nors tu ka...vietom lipo ,vietom nelipo..... g.gif ka dariau netaip????folija is pn,,pirkta ,,ir tikrai skirta lipniems pavirsiams... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2013 10 10, 22:12)
Man atrodo, kad nykštys išdykėlis lempoj nepakankamai giliai buvo ir neišdžiūvo:)



Aciu aciu jums visoms labai!

Bandysiuos ax.gif
Atsakyti
Dar vienas mano darbeliu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sunta @ 2013 10 11, 20:57)
Dar vienas mano darbeliu  blush2.gif

Nu labai dailu thumbup.gif O drugeliai tiesiog nuostabūs 4u.gif Tik man asmeniškai norėtųsi lenktesnio prancūzo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mascarra: 12 spalio 2013 - 08:59