Įkraunama...
Įkraunama...

Nagu Priauginimas

Sveikos tetos 4u.gif Neuzmetykit manes pomidorais pomidorai2.gif

Tikiu,kad daug kartu kalbejot apie tai, bet ne taip senai pradejau sekti sia temuke, tad net neisivaizduoju kuriolje temoje reiketu ieskoti atsakymo g.gif

Klausimelis apie UV lempas. Dabar dirbu su dviem (po 4 lemp.), atejo galas vienai, tuoj ateis galas ir kitai. Mastau koks turetu buti sekantis mano pirkinys, ar visgi vel dvi UV lempos, ar Led lempa. Buvau parodoje ne tiap senai, tai uzgarantavo , kad Gelish Led lempa netinka paprastam geliui. Siuo metu nedirbu nei su Harmony geliais nei su Gelish, tik su kitu firmu geliais bei su Shellac`u.
Atsakyti
QUOTE(Eglioškė @ 2013 10 12, 11:13)
Sveikos tetos  4u.gif  Neuzmetykit manes pomidorais  pomidorai2.gif


O tu dirbi tik su ilgalaikiais ar ir su geliais?
Atsakyti
Ir su geliais wink.gif ir akriliniai ( lempa reikalinga UV top coat`ui) eina i trasa , ir is ilgalaikiu tik su CND ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglioškė: 12 spalio 2013 - 11:36
QUOTE(Eglioškė @ 2013 10 12, 11:36)
Ir su geliais wink.gif ir akriliniai ( lempa reikalinga UV top coat`ui) eina i trasa , ir is ilgalaikiu tik su CND  ax.gif

Šeip aš pati dirbu tik su UV, nes LED paprasti geliai ne visi stingsta, o ir rizikuoti nenoriu smile.gif O čia gaunas loterija, arba stings, arba ne... O UV viskas stingsta smile.gif Tai gal pakomentuos kitos, kurios naudoja LED, gal ir aš čia nusišnekėjau biggrin.gif Bet iš mano pusės, aš gyvenu su UV ir probelmų nematau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunta @ 2013 10 11, 22:57)
Dar vienas mano darbeliu  blush2.gif

Dailutis, ir man visai užtenka to lenktumo smailo tokiems trumpučiams nagams mirksiukas.gif

QUOTE(Eglioškė @ 2013 10 12, 13:13)
Dabar dirbu su dviem (po 4 lemp.), atejo galas vienai, tuoj ateis galas ir kitai.

O kas joms nutiko? g.gif Aš jau treti metai naudoju, nu nesimato kad pabaiga artėtų kažkokia, pakeičiu lemputes ir vsio. Tik tiek kad biski geliu aplipus, vazidas nekoks. Tai irgi nusipirkau tą CCFL lempą, nu nežinau, ir stovi ji man, bijau aš su ja kažką eksperimentuot, nors ir rašo kad joje viskas stingsta, galėjau geriau nauja UV nusipirkt, ir kainuoja keturgubai pigiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogrinta: 12 spalio 2013 - 12:07
As tai vadovaujuosi taisykle kazkada Kiliene sake:
Kuo ilgesni naguciai tuo gilesne smile linija, jei trumpuci atitinkamai ir smile linija bukesne turi buti.
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2013 10 12, 12:58)
Šeip aš pati dirbu tik su UV, nes LED paprasti geliai ne visi stingsta, o ir rizikuoti nenoriu smile.gif O čia gaunas loterija, arba stings, arba ne... O UV viskas stingsta  smile.gif  Tai gal pakomentuos kitos, kurios naudoja LED, gal ir aš čia nusišnekėjau  biggrin.gif  Bet iš mano pusės, aš gyvenu su UV ir probelmų nematau  thumbup.gif


thumbup.gif

QUOTE(rogrinta @ 2013 10 12, 13:06)
Dailutis, ir man visai užtenka to lenktumo smailo tokiems trumpučiams nagams  mirksiukas.gif
O kas joms nutiko?  g.gif Aš jau treti metai naudoju, nu nesimato kad pabaiga artėtų kažkokia, pakeičiu lemputes ir vsio. Tik tiek kad biski geliu aplipus, vazidas nekoks. Tai irgi nusipirkau tą CCFL lempą, nu nežinau, ir stovi ji man, bijau aš su ja kažką eksperimentuot, nors ir rašo kad joje viskas stingsta, galėjau geriau nauja UV nusipirkt, ir kainuoja keturgubai pigiau  doh.gif


Mano lempom apie 3 metus irgi, bet va vienoje net pakeitus lempute toks garsas atsirado , kaip zyzimas is pacios lempos vidaus. tad nesinori dirbt su tokia. tad islydejau ja i pencija blush2.gif
Atsakyti
Nu išbandžiau jau vieną techniką, išbandytą kursuose, ale gyvates odos imitacija, tik kitom spalvom. Bet vat ne visos spalvos gražiai liejas. Su HG Inner vixen puikus efektas gaunas, o vat SN bordinis lakas daug tirštesnis ,nesiliejo kaip reikiant. Gal reikejo į lakavimo temą dėt biggrin.gif Bet ne, čia korekcija daryta, ir lieta ant balto gelio biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 10 12, 19:57)
Nu išbandžiau jau vieną techniką, išbandytą kursuose, ale gyvates odos imitacija, tik kitom spalvom. Bet vat ne visos spalvos gražiai liejas. Su HG Inner vixen puikus efektas gaunas, o vat SN bordinis lakas daug tirštesnis ,nesiliejo kaip reikiant. Gal reikejo į lakavimo temą dėt  biggrin.gif Bet ne, čia korekcija daryta, ir lieta ant balto gelio  biggrin.gif



liuks, bet kaip ir pati parasei SN bishke koja ikishes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 10 12, 21:02)
liuks, bet kaip ir pati parasei SN bishke koja ikishes biggrin.gif

Tai vat kad klientės neklauso, norėjau viena spalva daryt, o ji davai antrą, vat tegu ir turisi tą antrą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 10 12, 20:10)
Tai vat kad klientės neklauso, norėjau viena spalva daryt, o ji davai antrą, vat tegu ir turisi tą antrą  biggrin.gif

Ai tai dzyn viskas te okei, bet va butu kaip sakei tikresne gyvacioke isejus,reikejo trenkt moterai kumsciu stalan, neklausom gi klientu , anie ne visad teisus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Jolkuce clap_1.gif
Grazu Rogrintuk wub.gif
Atsakyti