Įkraunama...
Įkraunama...

Slidinėjimas 2013

Sveikos mamytės ir tėveliai slidinėjimo aistruoliai:)
Pakalbėkim apie šių metų slidinėjimo sezoną, kuris kur buvęs kur nebuvęs jau visai greitai prasidės smile.gif Ar jau planuojate jį? Kur vyksite? Kokios patirties turite iš ankstesnių kelionių?

Aš šiais metais žiūrinėju novaturo slidinėjimą, jis visai geromis kainomis ir regionai atrodo patrauklūs. Tai ar esat kas su jais vykę slidinėt? į tokią kelionę vykstant norisi visiško patikimumo
Atsakyti
QUOTE(mariakuku @ 2013 10 10, 14:36)
Sveikos mamytės ir tėveliai slidinėjimo aistruoliai:)
Pakalbėkim apie šių metų slidinėjimo sezoną, kuris kur buvęs kur nebuvęs jau visai greitai prasidės smile.gif  Ar jau planuojate jį? Kur vyksite? Kokios patirties turite iš ankstesnių kelionių?

Aš šiais metais žiūrinėju novaturo slidinėjimą, jis visai geromis kainomis ir regionai atrodo patrauklūs.  Tai ar esat kas su jais vykę slidinėt? į tokią kelionę vykstant norisi visiško patikimumo


Laukiam labai labai keliones assa.gif Vykstam į Zell am see, su Teztour
Atsakyti
O kada išvykstat? Ką tik pažiūrėjau Tez Toura, bet trupučiuką brangoka...
Atsakyti
Mes visada vykstam su novaturu slidinėt, tik prieš kelis metus vykom patys. Važiavom su mašina, kėlėmes keltu, patys ieškojom nakvynės ir t.t. tai tikras vargas buvo. Plius dar vairavimas, nuvažiavom kaip zombiai, o dar tie autobanai... tikrai jei kiltų tokia pagunda patiems vykti - nepatariu, net ir finansiškai taip neapsimoka, nes teks nakvoti viešbutyje pakeliui, o tai jau sudaro nemažas išlaidas...
O su novaturu esam vykę į livinją, ten labai smagūs prisiminimai, tiek mūsų kompanija tiek kiti lėktuvo bičiuliai smile.gif teigiamai atsiliepė. Šiais metais irgi planuojam, žiūrinėjam, tik dar vietos nenusprendėm. kainos tikrai superinės, bet vat kur slidinėt...? kaip jums prancuzija?
Atsakyti
QUOTE(mariakuku @ 2013 10 10, 15:04)
O kada išvykstat? Ką tik pažiūrėjau Tez Toura, bet trupučiuką brangoka...


Mes važiuojam vasario 1-8 dienomis. pernai buvom Bormio, tai šiemet bandom į Austriją lėkti.
Atsakyti
MEs irgi vis neapsisprendziam, galvoju ir apie austriją, bet man labai ta vokiška kultūra ne prie širdies, o va prancūzai, italai jau ir geru vynu kalnų viršūnėse dvelkia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mariakuku @ 2013 10 11, 14:55)
MEs irgi vis neapsisprendziam, galvoju ir apie austriją, bet man labai ta vokiška kultūra ne prie širdies, o va prancūzai, italai jau ir geru vynu kalnų viršūnėse dvelkia smile.gif


va va būtent vynu ir geru maistu. as tai ir nieko prieš šiemet į Italiją, bet va pusseserė užsispyrė, kad nori kur nors kitur doh.gif
Atsakyti
Sausio 6 penkias dienas slidinesim Livigno 4u.gif Vaziuojam savu automobiliu, gyvenam Vokietijoj, mums tik 3,5val. kelio.
Atsakyti
Na, ką mes ir vėl išskrendam į Livinją su novaturu, vasario pradžioje! Nerealiai pasisekė, dviese su vyru sumokėjom 1299Lt už viską! tai šiek tiek lėmė ir vietos pasirinkimą, bet šiaip ar taip livinjas man tobula vieta slidinėjimui ir atostogoms wink.gif)) dabar taip smagu gyvent kai yra ko laukti! smile.gif oj gersim vyną! smile.gif)
Atsakyti
čia abiems 1299 ar vienam žmogui?
Atsakyti
Matau, kad vienam, bet tai labai gera kaina smile.gif Sveikinu su kelioniniu džiaugsmu, lauksim įspūdžių! smile.gif o mes kažkaip nusprendėm, kad rinksimės PRancūziją. Gal kas galit rekomenduot kokį kurortą? Reikia skubėt pirkt kelionę jau smile.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka su Vilturu vykti, del kainos. Pas juos Prancuzijos pasiulymai neblogi.
Atsakyti