Įkraunama...
Įkraunama...

Slidinėjimas 2013

Mes siemet vel vaziuosime i Austrija smile.gif Mums labiau patinka keliauti savarankiiskai, planuotis kelione patiems, iskotis apartamentu ir t.t. smile.gif ir netiesa, kad pernakvoti kelioneje daug kainuoja. Mes radome pakeliui viesbutuka uz 150 lt nakciai trims su pusryciais, nepasakyciau, kad cia labai zenklus biudzeto pervirsis - 50 Lt zmogui. Mums taip yra patogiau, laisviau ir pigiau smile.gif
Atsakyti
Mes planuojame Austriją, mastom apie Zillertal arba Solden regiona. Gal kažkas galėtų patarti ką geriau rinktis, nebūtinai iš šių regionų ir gal rekomenduosite kur apsistoti būtų galima: butą/namelį ir pan 4-5 žmonėm. Žinau, kad internetas pilnas informacijos, bet čia ir bėda biggrin.gif jos gausa pasirinkimo nepalengvina smile.gif Slidinėtojai mes neypatingi kolkas, man tik antras kartas rimtesnio slidinėjimo būtų, kitiem koks 4, bus ir pirmą kartą bandančių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo herrute: 22 spalio 2013 - 21:18
QUOTE(herrute @ 2013 10 22, 20:57)
Mes planuojame Austriją, mastom apie Zillertal arba Solden regiona. Gal kažkas galėtų patarti ką geriau rinktis, nebūtinai iš šių regionų ir gal rekomenduosite kur apsistoti būtų galima: butą/namelį ir pan 4-5 žmonėm. Žinau, kad internetas pilnas informacijos, bet čia ir bėda biggrin.gif jos gausa pasirinkimo nepalengvina smile.gif Slidinėtojai mes neypatingi kolkas, man tik antras kartas rimtesnio slidinėjimo būtų, kitiem koks 4, bus ir pirmą kartą bandančių smile.gif


O kodėl būtent Austrija? Man tai nelabai patiko, buvau prieš keletą metų Ischgle taip ir stove akyse vaizdas kaip girti vokiečiai laido šlykščius gašlius bajerius, kemša dešras ir vemia paskui visur kur papuola gatvėse.. Siaubingi prisiminimai. O ir trasos nelabai man patiko, daug duobių arba atvirkščiai – čiuoži ir įleki į tokį nematomą sniego kalną, ir tada jau galva žemyn. Paskui ropok slidžių išmėtytų ieškot po visą trasą smile.gif Vat Italija, Prancūzija visai kas kita, žinai, ten jau kultūra kita, estetika ir t.t. smile.gif tada ir tikras atostogas primena, ne tik sportą..
Atsakyti
oj aš irgi tik už prancūzijos, italijos kurortus. O jei dar nesat geri slidinėtojai, tai rekomenduoju vykt su agentūra, pvz. Novaturu, jie turi labai gerų kainų, pasižiūrėk. Aš kaip tik išvykstu į Livinją su jais. Kai nesi labai kietas, geriau, kad būtų kažkas kas rūpinasi tavim, pervežimu, skrydžiu, viešbučiu – viskuo, jei ko prireikia visada gali skambint atstovui. Tada gali būt atsipalaidavęs, juk čia ir yra atostogos.
Taip pradėjau galvot kai prieš keletą metų slidinėjom Italijoj, ir vienas jau vyresnio amžiaus žmogus skrido kartu lėktuve. Dabar nepamenu, kokiam kurorte tiksliai jis buvo, bet esmė ta, kad vargšas susižalojo slidinėdamas, koja lūžo. Tai mes paskui visi kai važiavom į oro uostą kalbėjom, kaip gerai, kad buvo atstovas novaturo, taip rūpinosi tuo žmogum,dėmesį rodė.. gal nedideli dalykai, bet kaip svarbu. Nuo tada aš visada stengiuosi keliauti su jais, ypač slidinėti
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2013 10 10, 13:46)
Laukiam labai labai keliones  assa.gif Vykstam į Zell am see, su Teztour




Teko būti ten pernai, visai geras kurortas, šalia dar yra didesnis Zilertal arena, ten daugiau trasų, o ski pasas berods tas pats galioja abiem ir ski busai veža. O kokiam miestelį apsistosit?
Atsakyti
Labas sekmadienio vakaras,

nesu aktyvi rašinėtoja, bet šį kartą parašysiu. Norėjau šiek tiek padiskutuoti apie slidinėjimo keliones, kokias renkatės keliones, kokios šalys labiausiai patinka?
Mano pažystami tradiciškai organizuoja slidinėjimo keliones, planuojam kartu važiuoti į Gruziją. Esat važiavę? Ir kaip važiavę? Kainos nemažos, o kelionių organizatorių į Gruziją radau tik du. guvilerio keliones ir www.himountains.lt
Gal kas nors planuojate šiais metais aplankyti Gruzijos slidinėjimo kurortus? Ar esate jau ten buvę?
Atsakyti
QUOTE(kurtakiaule @ 2013 11 10, 17:02)
Labas sekmadienio vakaras,

nesu aktyvi rašinėtoja, bet šį kartą parašysiu. Norėjau šiek tiek padiskutuoti apie slidinėjimo keliones, kokias renkatės keliones, kokios šalys labiausiai patinka?
Mano pažystami tradiciškai organizuoja slidinėjimo keliones, planuojam kartu važiuoti į Gruziją. Esat važiavę? Ir kaip važiavę? Kainos nemažos, o kelionių organizatorių į Gruziją radau tik du. guvilerio keliones ir www.himountains.lt
Gal kas nors planuojate šiais metais aplankyti Gruzijos slidinėjimo kurortus? Ar esate jau ten buvę?


Mes labiau linkę rinktis kokybiškus ir gerai žinomus kurortus su patikimais organizatoriais. Šiemet skrendam į Livinją Italijoj su novaturu. Su vyru sumokėjom 1299Lt ir labai laukiam jau kada pagaliau kris sniegas smile.gif Be to, mano asmeninė patirtis rodo, kad slidinėti tai ne prie baseino gulėti, visko gali nutikti, todel butina pagalvot ir apie tai kokia pagalba tau suteiks ivykus nelaimei, kokie sraigtasparniai yra kurorte ar greta jo, svarbu ir organizatoriaus atstovas salyje. Todel niekam nerekomenduociau vykti su nezinomais organizatoriais ir i nelabai isvystyto slidinejimo turizmo salis...
Atsakyti
QUOTE(Risilota8 @ 2013 11 11, 15:49)
Mes labiau linkę rinktis kokybiškus ir gerai žinomus kurortus su patikimais organizatoriais. Šiemet skrendam į Livinją Italijoj su novaturu. Su vyru sumokėjom 1299Lt ir labai laukiam jau kada pagaliau kris sniegas smile.gif Be to, mano asmeninė patirtis rodo, kad slidinėti tai ne prie baseino gulėti, visko gali nutikti, todel butina pagalvot ir apie tai kokia pagalba tau suteiks ivykus nelaimei, kokie sraigtasparniai yra kurorte ar greta jo, svarbu ir organizatoriaus atstovas salyje. Todel niekam nerekomenduociau vykti su nezinomais organizatoriais ir i nelabai isvystyto slidinejimo turizmo salis...


visiškai pritariu, Risilota8. Mes išvykstam į tris slėnius prancūzijoj per novatura irgi. Kai ten dabar geros kainos tai net neverta vargt ieškant kažko kito
Atsakyti
Sveikos, slidininkės 4u.gif

Gal kuri ją nors žino apie auto nuomos įmonę rentalcars.com? Mes keliaujame į Bruniką,Kronplatz. Skrendame į Bergamo, iš ten mašina. Tad, ieškom auto.
Atsakyti
Labą vakarą 4u.gif

QUOTE(vakare-tyla @ 2013 11 16, 11:43)
Sveikos, slidininkės 4u.gif

Gal kuri ją nors žino apie auto nuomos įmonę rentalcars.com? Mes keliaujame į Bruniką,Kronplatz. Skrendame į Bergamo, iš ten mašina. Tad, ieškom auto.


Kiek suprantu, tai ne nuomos įmonė, o tiesiog suvestinis mašinų nuomos paieškos puslapis g.gif

Mes šią žiemą vėl trauksim į Slovakiją, Jasną. Toks ekonominis variantas, praeitą žiemą smagai ten pasibuvom, šiemet vėl važiuosim į tą patį viešbutį ant trasos, su mūsų mažosiomis slidininkėmis jis puikiai tinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2013 11 16, 20:50)
Labą vakarą 4u.gif
Kiek suprantu, tai ne nuomos įmonė, o tiesiog suvestinis mašinų nuomos paieškos puslapis g.gif

Mes šią žiemą vėl trauksim į Slovakiją, Jasną. Toks ekonominis variantas, praeitą žiemą smagai ten pasibuvom, šiemet vėl važiuosim į tą patį viešbutį ant trasos, su mūsų mažosiomis slidininkėmis jis puikiai tinka ax.gif

Taip, Jūs teisi- tai tarpininkų puslapis, bet pas juos kainos mažesnės nei užsakant tiesiogiai. Vat, ir pasimetėm. Įtariu, bandysime, nes mašinos reikia 6 žmonėms, o kaip kitaip nusigauti iki Bruniko, nerandame...
Atsakyti
sveikos, patarkit, kaip geriau vykti slidinėti – mašina ir keltu ar pirkti kelionę ir skristi lėktuvu čarteriniu? Mūsų kompanija diskutuoja ir išsiskyrėm į dvi stovyklas. Gal galit pliusus ir minusus?
Atsakyti