Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstų sriubos dieta

kaip sekasi pirmoji diena? as tai nuo ryt pradesiu,nes neturejau produktu visu sriubai,siandien tik prisiziuriu,kad visko i burna nedet blush2.gif bet ryt jau rimtai startuosiu ir bandysiu savo valios kazkur ieskot lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 03, 16:55)
Sveikutės, aš šią dietą kartu taikau su kruopų dieta thumbup.gif man labai tinka prie kruopų sriubytė thumbup.gif


bet kiek daug jau numetus bigsmile.gif saunuole! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2014 01 03, 17:55)
Sveikutės, aš šią dietą kartu taikau su kruopų dieta thumbup.gif man labai tinka prie kruopų sriubytė thumbup.gif

As net negirdejau apie tokia reiks pasiskaitinet, o numestu kg skaicius ispudingas bis.gif
Papildyta:
QUOTE(minguliux @ 2014 01 03, 18:03)
kaip sekasi pirmoji diena? as tai nuo ryt pradesiu,nes neturejau produktu visu sriubai,siandien tik prisiziuriu,kad visko i burna nedet blush2.gif  bet ryt jau rimtai startuosiu ir bandysiu savo valios kazkur ieskot lotuliukas.gif
Papildyta:
bet kiek daug jau numetus bigsmile.gif  saunuole! thumbup.gif

Na eina i pabaiga vakaras sunkiausias laukia, eisiu iki parduotuves granata nusipirkt, kad nesugriesint jos kaip siemkos turesiu ka visa vakara veikt smile.gif, o pasirodo nebloga besote esu jau sudorotos 6 sriubos lekstes ir pilvas gurgia vadinasi dar 1-2 siandien iveiksiu tikrai blush2.gif , va tau ir milziniskas puodas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naidi @ 2014 01 03, 18:00)
Na eina i pabaiga vakaras sunkiausias laukia, eisiu iki parduotuves granata nusipirkt, kad nesugriesint jos kaip siemkos turesiu ka visa vakara veikt smile.gif, o pasirodo nebloga besote esu jau sudorotos 6 sriubos lekstes ir pilvas gurgia vadinasi dar 1-2 siandien iveiksiu tikrai blush2.gif , va tau ir milziniskas puodas doh.gif

joo.. man to didziulio puodo tik 2 dienom blush2.gif lotuliukas.gif paskui jau link galo sunkiau ta sriuba lenda.. blush2.gif bet siaip mane su ja i wc gerai varineja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minguliux @ 2014 01 03, 20:04)
joo.. man to didziulio puodo tik 2 dienom blush2.gif  lotuliukas.gif  paskui jau link galo sunkiau ta sriuba lenda.. blush2.gif  bet siaip mane su ja i wc gerai varineja doh.gif

panasu ,kad ir man 2 dienom bus biggrin.gif, del vc irgi gerai nes su siuo reikallu pas mane amzinos bedos blush2.gif o siandien taip gerai juociuosi, tik va pasirodo ryt sveciu turesim netiketai tai bus sakes schmoll.gif , nei cia sedesi visa vakara kaip nekalta ir ne taures vyno nepakelsi ir su maistu bus ne kazkas kai stalas bus pilnas tikrai neatsilaikysiu, tai db susibalamutinus g.gif
Papildyta:
QUOTE(naidi @ 2014 01 03, 23:29)
panasu ,kad ir man 2 dienom bus biggrin.gif, del vc irgi gerai nes su siuo reikallu pas mane amzinos bedos blush2.gif  o siandien taip gerai juociuosi, tik va pasirodo ryt sveciu turesim netiketai tai bus sakes schmoll.gif , nei cia sedesi visa vakara kaip nekalta ir ne taures vyno nepakelsi ir su maistu bus ne kazkas kai stalas bus pilnas tikrai neatsilaikysiu, tai db susibalamutinus g.gif

siandien istempta diena be jokiu sugriesinimu thumbup.gif
Atsakyti
as per dietas visada labiausiai bijau savaitgaliu doh.gif nes jie dazniausiai ir sujaukia visus planus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(minguliux @ 2014 01 04, 01:19)
as per dietas visada labiausiai bijau savaitgaliu doh.gif  nes jie dazniausiai ir sujaukia visus planus blush2.gif

tai taip nutiko ir man tai vel nuo ryt startuoju nuo pirmis dienos ax.gif
Atsakyti
o mano sriuba per nakti surugo! doh.gif pamirsau i saldytuva idet,matyt per silta jai stovet buvo... blink.gif o rytojui vel produktu neturiu... blush2.gif teks tikriausiai kibti i mazesnes porcijas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(minguliux @ 2014 01 06, 01:02)
o mano sriuba per nakti surugo! doh.gif  pamirsau i saldytuva idet,matyt per silta jai stovet buvo... blink.gif  o rytojui vel produktu neturiu... blush2.gif  teks tikriausiai kibti i mazesnes porcijas... g.gif

nu jo porcija nemaza tai gaila , kad prarugo ir laiko nemazai uzima kol pasigamini. Na assiandien vel 1 oje dienoje ziuresim kaip seksis issilaikyti. 4u.gif
Atsakyti
Nuo rytojaus jungiuosi ir as smile.gif,reik susipirkti produktus... ir kopustintis biggrin.gif
Atsakyti
Tyla smile.gif ,kodel nieks nevalgo kopustu sriubos g.gif . O as valgau siandien, labai skanu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 01 07, 16:39)
Tyla smile.gif ,kodel nieks nevalgo kopustu sriubos g.gif . O as valgau siandien, labai skanu tongue.gif

man irgi dar skanu biggrin.gif, bet sita diena man sunkiausia tik zalios darzoves plius verysad.gif
Papildyta:
Vaje buvau bulve pamirsus thumbup.gif va dinasi istversiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naidi @ 2014 01 07, 17:44)
man irgi dar skanu biggrin.gif, bet sita diena man sunkiausia tik zalios darzoves plius verysad.gif
Papildyta:
Vaje buvau bulve pamirsus  thumbup.gif va dinasi istversiu  lotuliukas.gif

Sveikos merginos.as tai pat noreciau laikytis sios dietos,bet kilo toks keistas klausymas. Kiek vandens pilate i sia sriuba?
Atsakyti