Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstų sriubos dieta

QUOTE(AJIRA @ 2014 01 10, 13:47)
O saunuole  4u.gif  4u.gif  4u.gif  , geras rezultatas thumbup.gif , as ir kai skysciu daugiau naudoju tai nespeju begiot doh.gif Bet man tai abejoju ar 2kg nukrito, nors gal...nenusipirkau svarstykliu, kaip sakiau gerosios sugedo, o kitos tai apytikriai rodo... Bet siandien kazko silpnai jauciuosi, kopustu krize pas mane g.gif sunku ir dar savaitgalis arteja g.gif

man jokios krizes kas liecia kopustus ax.gif jauciuosi puikiai, bet ryt tik dalinai laikysiuos nes vakare i svecius vaziuojam tai vakaras bus nuodemingas 100 proc. vat savaitgaliai ir man kisa koja doh.gif sekmadieni pabandysiu pagal grafika septinta diena butinai pasidalinsiu rezultatu po visko 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi laikausi sios dietos thumbup.gif sis dine jau 5 die a ir -4 kg thumbup.gif it sriuba pasakiska, ir laikytis tikrai nera sunku thumbup.gif as verdu is puses normos it uztenka pilnai dviem dienom thumbup.gif tikrai Manau ne karta dar laikysiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2014 01 10, 23:21)
Sveikutes, as irgi laikausi sios dietos thumbup.gif sis dine jau 5 die a ir -4 kg  thumbup.gif it sriuba pasakiska, ir laikytis tikrai nera sunku  thumbup.gif as verdu is puses normos it uztenka pilnai dviem dienom  thumbup.gif tikrai Manau ne karta dar laikysiuosi  smile.gif

saunuole thumbup.gif man irgi ji patiko jau 5 dienos iveiktos nera labai sunki, tik siandien nusidejau su 2 saldainiais vakare blush2.gif ryt didesnes nuodemes laukia, bet as manau prie jos dar sugrisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2014 01 10, 23:21)
Sveikutes, as irgi laikausi sios dietos thumbup.gif sis dine jau 5 die a ir -4 kg  thumbup.gif it sriuba pasakiska, ir laikytis tikrai nera sunku  thumbup.gif as verdu is puses normos it uztenka pilnai dviem dienom  thumbup.gif tikrai Manau ne karta dar laikysiuosi  smile.gif

Sveikute smile.gif smagu, kad musu ratelis dideja. Sveikinu 4u.gif rezultatas puikus.
Atsakyti
Siandien griesiju cool.gif niekaip nepavyks issilaikyt, nes drauges gimtadienis smile.gif 0 rytoj tikiuosi vel prie kopustu tongue.gif
Atsakyti
Aš nuo šiandien irgi laikausi šios dietos. smile.gif

Tikiuosi, kad bent penki kilogramai per tas 7 dienas nukris smile.gif
Atsakyti
kiek kg nukris manau labai priklauso ir nuo to, kiek sveriate, nes jeigu turite daug virsvorio (kaip as) tai svoris kris itin greit, o va jeigu tik galvojate, kad turite, o is tikro ne daug, tai tada svoris ne itin krenta 4u.gif mes dviese su pazistama laikomes ios dietos, nu ji tik isivaziduoja, kad yra stora, nors is tikro, nera, tai jai sunkiai krenta, nors sake, kad laikosi tiksliai, jei dabar irgi 6 diena, tai nukrite tik 1.5 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokohad @ 2014 01 11, 12:11)
Aš nuo šiandien irgi laikausi šios dietos. smile.gif

Tikiuosi, kad bent penki kilogramai per tas 7 dienas nukris smile.gif

Sveika prisijungus 4u.gif burelis dideja thumbup.gif
As ir kita savaite laikysiuos, nes per sventes labai apsunkau g.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 01 11, 15:45)
Sveika prisijungus 4u.gif burelis dideja thumbup.gif
As ir kita savaite laikysiuos, nes per sventes labai apsunkau g.gif


Labai smagu, palaikysim viena kitai kompaniją smile.gif

O man manau, kad iki 5 kg tikrai turėtų nukristi. Nes aš sveriu 78kg dabar, o mano ugis apie 167cm.. Noriu nusikratyti iki vasaros 18kg mirksiukas.gif Kadangi mitybą labai sunku reguliuotis, nes noriu visko ir labai labai daug, tai nusprendžiau, kad tokie apribojimai man labai tenkina wink.gif Plius labai labai mėgstu daržoves. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 01 11, 10:42)
Siandien griesiju cool.gif niekaip nepavyks issilaikyt, nes drauges gimtadienis smile.gif 0 rytoj tikiuosi vel prie kopustu tongue.gif

Na ka siandien vel kopustai ? pas mane taip nors ir po vakarykstes puotos sunku sugrizti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Kokohad @ 2014 01 11, 20:25)
Labai smagu, palaikysim viena kitai kompaniją smile.gif

O man manau, kad iki 5 kg tikrai turėtų nukristi. Nes aš sveriu 78kg dabar, o mano ugis apie 167cm.. Noriu nusikratyti iki vasaros 18kg  mirksiukas.gif Kadangi mitybą labai sunku reguliuotis, nes noriu visko ir labai labai daug, tai nusprendžiau, kad tokie apribojimai man labai tenkina wink.gif Plius labai labai mėgstu daržoves.  rolleyes.gif

Sveikute, linkiu numesti norima svori drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(EEmama @ 2014 01 11, 12:19)
kiek kg nukris manau labai priklauso ir nuo to, kiek sveriate, nes jeigu turite daug virsvorio (kaip as) tai svoris kris itin greit, o va jeigu tik galvojate, kad turite, o is tikro ne daug, tai tada svoris ne itin krenta  4u.gif  mes dviese su pazistama laikomes  ios dietos, nu ji tik isivaziduoja, kad yra stora, nors is tikro, nera, tai jai sunkiai krenta, nors sake, kad laikosi tiksliai, jei dabar irgi 6 diena, tai nukrite tik 1.5 kg  g.gif

Na pas mane virssvoris irgi nemazas, bet visada labai sunkiai krenta svoris tai paziuresim kiek bus po siandien nes jau paskutine diena, bet su visokiais navarotais pas mane buvo savaitgaliais blush2.gif
Atsakyti
Sveikos!!! Noriu pasiteirauti, ar I sia sriuba galima deti sultinio kubelius? tuos tokius paprastus kaip maggi, knor? ar cia kokie tai "special"? Ir dar noriu paklausti, kurios laikotes sios sriubos dietos, kada paskutini karta valgote vakare?? nes man kartais vakare tooooooks noras atsiranda ka nors paskanauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elena elenyte @ 2014 01 12, 10:48)
Sveikos!!! Noriu pasiteirauti, ar I sia sriuba galima deti sultinio kubelius? tuos tokius paprastus kaip maggi, knor? ar cia kokie tai "special"? Ir dar noriu paklausti, kurios laikotes sios sriubos dietos, kada paskutini karta valgote vakare?? nes man kartais vakare tooooooks noras atsiranda ka nors paskanauti? smile.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
As tai dedu sultinio - Bio zentrale. O stengiuosi valgyt iki 18 val. Paskutini karta!
Siandien vel verdu kopustus ir laikaus g.gif
Atsakyti