Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 22, 22:24)
Yra visa lentelė: ( t.y. jei 30g kremo, kiek galima dėti pagal pasirinktą %)
Total amount of the final formula   ~ 30 g
1% vegetable ceramides               0.3 g (0.2 ml)
3% vegetable ceramides               0.9 g (0.7 ml)
5% vegetable ceramides                  1.5 g (1.2 ml)

Gramai paversti ml, reikia pamatuoti su švirkštu arba spec. šaukšteliais, bet jei turi geras svarstykles, tas pasversi juk  biggrin.gif

Ai, nu šitą skaičiau blush2.gif lotuliukas.gif doh.gif bet... dabar VĖL parašysiu receptą, ir nesuprantu, man tai skaičiuojant, 30g kreme gaunasi tų keramidų 0,30g, o vat skaičiuojant pagal AZ - pavertus ml į gramus, gaunasi keramidų 0,36g. Tai kur čia šuo pakastas? g.gif
Bandau kartotis po pasitaisymo:

Jojobos al. 1,04g
Kanapių al. 1,5g
Migdolų al. 1,4g
Agurkų al. 1,44g
Emulsiklis Olivem 1000 0,44g
Hidrolatas (dar nesugalvojau koks lotuliukas.gif ) 23,26g
Alantoinas 0,06g
Bisabolol 0,02g
Keramidai 0,30g
Hialiuronas 0,02g
Vit. E 0,18g
Cosgard 0,18g

Tiesa, reikia man kulnams ir rankoms (minkštinančio) kremų, gal kas kokių minčių? Ar aš pati galiu sukurti, ir jis turi jau būti kaip suprantu riebus? O tos lentelės irgi tiktų apskaičiavimui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 22 spalio 2013 - 21:35
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 22, 22:33)
Ai, nu šitą skaičiau  blush2.gif  lotuliukas.gif  doh.gif bet... dabar VĖL parašysiu receptą, ir nesuprantu, man tai skaičiuojant, 30g kreme gaunasi tų keramidų 0,30g, o vat skaičiuojant pagal AZ - pavertus ml į gramus, gaunasi keramidų 0,36g. Tai kur čia šuo pakastas?  g.gif
Bandau kartotis po pasitaisymo:

Jojobos al. 1,04g
Kanapių al. 1,5g
Migdolų al. 1,4g
Agurkų al. 1,44g
Emulsiklis Olivem 1000 0,44g
Hidrolatas (dar nesugalvojau koks  lotuliukas.gif ) 23,26g
Alantoinas 0,06g
Bisabolol 0,02g
Keramidai 0,30g
Hialiuronas 0,02g
Vit. E 0,18g
Cosgard 0,18g

Jau rašiau, kad taip, kaip tu rašai patikrinti labai sunku, atleisk, bet nebetikrinsiu 4u.gif
skaičiuok procentais ( visas kiekis 100%) ir tada padaugink iš 0,3 jei reikai 30g kremo
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 22, 22:36)
Jau rašiau, kad taip, kaip tu rašai patikrinti labai sunku, atleisk, bet nebetikrinsiu  4u.gif
skaičiuok procentais ( visas kiekis 100%) ir tada padaugink iš 0,3 jei reikai 30g kremo

Nežinau ar gerai supratau, bet: padauginau kaip sakai 100% iš 0,3 ir gaunu skaičius bet šimtoji dalis kai kurių skiriasi keliais skaičiais nuo mano taip apskaičiuotų. tai nesuprantu kodėl.
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 22, 21:39)
gal ne visos skaitot fb kvapu tema ten buvo pokalbis kaip pakvepinti auto
Ruta parase kad velta vilna labai gerai islaiko eteriniu kvapa
isbandziau  thumbup.gif dabar baigiu pirstus susibadyti beveldama  rutuliukus  biggrin.gif  dvyniai i darza po kelis nesasi  biggrin.gif


Reikės pabandyti, vilnos turiu muilui nusipirkus, tai gal tiks ji.
Mano pažįstamas tai kavos pupeles įsimeta ant panelės, tai mašina kavinuke kvepia wub.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos. Skaitau skaitau temas, bet... nesusitariu su lentele rusiška apie mono ir poli sočiąsias. Gal kas galite atsišst man lietuvišką jei negaila ax.gif Būčiau dėkinga. Mokausi sau virėjauti, nenoriu čia rašyt nesamonių, nes juokinga poto būna, tai mokausi tyliai. Bet būtent dėl lentelės pakibau. Arba nesuprantu esmės arba jos nepagaunu rusiškai. Nors rusų moku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kriskol @ 2013 10 23, 16:47)
Sveikos gyvos. Skaitau skaitau temas, bet... nesusitariu su lentele rusiška apie mono ir poli sočiąsias. Gal kas galite atsišst man lietuvišką jei negaila  ax.gif Būčiau dėkinga. Mokausi sau virėjauti, nenoriu čia rašyt nesamonių, nes juokinga poto būna, tai mokausi tyliai. Bet būtent dėl lentelės pakibau. Arba nesuprantu esmės arba jos nepagaunu rusiškai. Nors rusų moku  blush2.gif

parasykit man savo el .p. atsiusiu bet as ir pati ten nelabai gaudausi blush2.gif pamirsau kuri is merginu ja man atsiute blush2.gif as ten tik supratu kaip suvesti aliejus ir suskaiciuoja kokiu rugsciu yra g.gif pirma viena rygsti suskaičiuoja, paskui vel suvedu skaičiukus ant kitos rugsties tada ta suskilčiuoja , ir kazko nemoku doh.gif blush2.gif reiketu kad kas parašytu aiskia kaip naudotis ir i kokius failus idejus butu galima i pirma pusslapi patalpinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 23, 19:56)
parasykit man savo el .p. atsiusiu bet as ir pati ten nelabai gaudausi  blush2.gif  pamirsau kuri is merginu ja man atsiute  blush2.gif as ten tik supratu kaip suvesti aliejus ir suskaiciuoja kokiu rugsciu yra g.gif  pirma viena rygsti suskaičiuoja, paskui vel suvedu skaičiukus ant kitos rugsties  tada ta  suskilčiuoja ,  ir kazko nemoku  doh.gif  blush2.gif reiketu kad kas parašytu aiskia kaip naudotis ir i kokius failus idejus butu galima i pirma pusslapi patalpinti  g.gif

Reikia rašyti gramais arba ml (žiūrint kaip nurodyta lentelėje) numatomą kiekvienos rūšies aliejų kiekį ir tada gale išmeta kiek iš viso g arba ml aliejų ir kiek kokių rūgščių ( poli/mono /soč) tavo sudarytoje sudėtyje yra;
jei netinka ( poli ir mono labai skiriasi, vasariniams - labai daug soč, žieminiams - atvirkščiai) - reikia varijuoti aliejų svorius arba keisti aliejų rūšis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 23 spalio 2013 - 19:13
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 23, 20:05)
Reikia rašyti gramais arba ml (žiūrint kaip nurodyta lentelėje) numatomą kiekvienos rūšies aliejų kiekį ir tada gale išmeta kiek iš viso g arba ml aliejų  ir kiek skaičius kiek kokių rūgščių ( poli/mono /soč) tavo sudarytoje sudėtyje yra;
jei netinka ( poli iri mono labai skiriasi, vasariniams - labai daug soč, žieminiams - atvirkščiai) - reikia varijuoti aliejų svorius arba keisti aliejų rūšis  4u.gif

saule ar jus turit ta lietuviska lentele g.gif parasykit savo el.p as jums ja atsiuciau jus uzmestumt aki blush2.gif arba man atsiuskit ta rusiska varianta g.gif mepilex@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 23, 19:05)
Reikia rašyti gramais arba ml (žiūrint kaip nurodyta lentelėje) numatomą kiekvienos rūšies aliejų kiekį ir tada gale išmeta kiek iš viso g arba ml aliejų  ir kiek  kokių rūgščių ( poli/mono /soč) tavo sudarytoje sudėtyje yra;
jei netinka ( poli ir mono labai skiriasi, vasariniams - labai daug soč, žieminiams - atvirkščiai) - reikia varijuoti aliejų svorius arba keisti aliejų rūšis  4u.gif

čia aišku, o kaip žinot kiek turi kremo sudėtyje būti tų rugščių. Yra kažkokių nuo iki?
Atsakyti
QUOTE(kriskol @ 2013 10 23, 21:17)
čia aišku, o kaip žinot kiek turi kremo sudėtyje būti tų rugščių. Yra kažkokių nuo iki?

Skaitykit senas temas (praėjusią žiemą aptarinėjome) ir testuokit aliejus sau konkrečiai biggrin.gif normų nėra ax.gif , tiik poli/ mono turėtų būti vienodai 4u.gif

zydrem
parašysiu ryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriskol @ 2013 10 23, 21:17)
čia aišku, o kaip žinot kiek turi kremo sudėtyje būti tų rugščių. Yra kažkokių nuo iki?

turi buti apylygis skaicius
ramutes bandomasis kremas http://viewpointbyra...domasis-kremas/
Papildyta:
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 23, 21:25)


zydrem
parašysiu ryt  4u.gif

4u.gif aciu saule
Atsakyti
Labas rytas. Vakar dariausi kremą vėlai vakare. Matyt galva nebedirbo doh.gif kai buvau įdėjusi kremo receptą su 5g emulsinio vaško, sakėt per daug, reiktų apie 1,5g, tai aš supratau, jog ne iš tos skilties parašiau ta 5g doh.gif ir žodžiu kai dariau kremą, plaku plaku, o jis man nesusiplaka normaliai, toks skystas. Paskui jau kai gulėjau lovoje atėjo nušvietimas, ir supratau savo klaidą. Paskaičiavau kiek reikia pagal mano kiekį ir pridėjau dabar Olivem1000. Susiplakė lyg ir normaliai, jeigu daugiau nieko nenutiks. Dabar klausimas - tepantis jis taip sunkiai bozojasi, nežinau kaip apibūdinti. Bet paskui susigeria,išsitepa. Ir su anuo kremu man taip buvo. Tai kame čia esmė, ar kažką blogai darau, ar per daug kremo ant veido užtepu?
Esate kalbėjusios apie prolipid141, kur jo yra pirkti, AZ berods tokio neaptikau. Dar su juo nedarysiu, tik šiaip smalsauju.
Atsakyti