Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,25 tema

QUOTE(zydrem @ 2013 10 21, 09:59)
tikriausia kad ne  g.gif as darydavau vasara toki ale alavijo drekiklis tai ten jo beveik 80procentu budavo ,bet jei pridedavau svalano man išsirutuliuodavo  g.gif  jau nepamenu  doh.gif bet zinau kad karta tai tikrai taip buvo kaip rase mairux


Supratau. Dar vienas klausimelis, o hialurona ir alantoina galima tirpdyti alavijo gelyje ar geriau deti juos i nedideli kieki hidrolato ir ivesti i krema pravesus iki 40 lapsniu?
Atsakyti
QUOTE(Deja Vu @ 2013 10 21, 11:13)
Supratau. Dar vienas klausimelis, o hialurona ir alantoina galima tirpdyti alavijo gelyje ar geriau deti juos i nedideli kieki hidrolato ir ivesti i krema pravesus iki 40 lapsniu?

nezinau ar as gerai ar blogai darau doh.gif biggrin.gif bet visus priedus kurie tirpinami vandenyje as dedu i hidrolata ,į visa kieki kokio reikia, palieku keletui min kad ištirptu o paskui kaitinu kiek reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 10 21, 10:22)
nezinau ar as gerai ar blogai darau  doh.gif  biggrin.gif bet visus priedus kurie tirpinami vandenyje  as dedu i hidrolata ,į visa kieki kokio reikia, palieku keletui  min kad ištirptu o paskui kaitinu kiek reikia  blush2.gif


Aisku, taip butu patogiausia smile.gif bet kai kuriu negalima kaitinti aukstesneje, nei 40 laipsniu temperaturoje. Su hialuronu kai dariau be alavijo gelio, tai mazame kiekyje hidrolato istirpinau, pasidare zele ir tada pravesus kremui imaisiau. Nezinau, ar taip gerai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deja Vu: 21 spalio 2013 - 11:12
QUOTE(zydrem @ 2013 10 21, 11:22)
nezinau ar as gerai ar blogai darau  doh.gif  biggrin.gif bet visus priedus kurie tirpinami vandenyje  as dedu i hidrolata ,į visa kieki kokio reikia, palieku keletui  min kad ištirptu o paskui kaitinu kiek reikia  blush2.gif

Manau, kad geriau kaitinti hidrolatą be jokių priedų (išskyrus tokius, kurie tirpsta tik aukštesnėj temp).
Aš paskutiniu metu darau taip: kaitinu hidrolatą 2 indeliuose ( vieną su priedais kuriems reikia aukštesnės temp.), tada nuo gryno hidr. atskiriu kiekį, kuris man reikalingas ištirpinimui, kitas dalis emulguoju su aliejais, pabaigoj ištirpinu paliktame hidrolate kitus aktyvus (kartais dar atskiruose indeliuose, jei daugiua aktyvų) ir prijungiu jau į atvėsusį kremą . Gan sudėtingą, bet bent išlaikau reikalavimus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 21 spalio 2013 - 12:47
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 21, 13:46)
Manau, kad geriau kaitinti hidrolatą be jokių priedų (išskyrus tokius, kurie tirpsta tik aukštesnėj temp).
Aš paskutiniu metu darau taip: kaitinu hidrolatą 2 indeliuose ( vieną su priedais kuriems reikia aukštesnės temp.), tada nuo gryno hidr. atskiriu kiekį, kuris man reikalingas ištirpinimui, kitas dalis emulguoju su aliejais, pabaigoj ištirpinu paliktame hidrolate kitus aktyvus (kartais dar atskiruose indeliuose, jei daugiua aktyvų) ir prijungiu jau į atvėsusį kremą . Gan sudėtingą, bet bent išlaikau reikalavimus  biggrin.gif

Saule/Guoda, pakomentuok, o kai šitaip darai, ar tas pravėsęs hidrolatas su aktyvais ir vėliau susimaišęs su kremu, nebūna atsiskyrėlis?
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 21, 17:18)
Saule/Guoda, pakomentuok, o kai šitaip darai, ar tas pravėsęs hidrolatas su aktyvais ir vėliau susimaišęs su kremu, nebūna atsiskyrėlis?

Nebūna, nes kiekis jo minimalus (atskiriu kiek galima mažiau). Emulsiklis paskaičiuotas ir šitam hidrolato kiekiui, ilgai nelaukiu: visą laiką maišau kremą ( čia su prolipid), ir įterpiu kai būna jau gera konsisitencija ir pravėsęs iki 40 C maždaug. Kol kas viskas puikiai susijungia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 10 21, 18:47)
Nebūna, nes kiekis jo minimalus (atskiriu kiek galima mažiau). Emulsiklis paskaičiuotas ir šitam hidrolato kiekiui, ilgai nelaukiu: visą laiką maišau kremą ( čia su prolipid), ir įterpiu kai būna jau gera konsisitencija ir pravėsęs iki 40 C maždaug. Kol kas viskas puikiai susijungia  smile.gif

Ačiū 4u.gif


Sveikos. Pasiguosiu - su aliejais man nesiseka. biggrin.gif doh.gif kažkaip įsiūlė man šiandien kanapių sėklų al., nes užsukau labai greitai su vaiku važiuodama iš poliklinikos, galvoju reikia kokio lengvesnio, norėjau šiaip erškėtrožių ar kokio, kuris derėtų prie mano turimų, ir galėčiau sau kremą pasigaminti, bet kad aš žiopla tai irgi neneigiu doh.gif tas al. brangokas gavos, nebepirksiu is ten niekad schmoll.gif o galiausiai nieko ir padaryt negaliu verysad.gif laukiu savo alieju dabar is az, nors irgi - pasiemiau po labai mazus kiekius, gal gerai pradžiai bus, pabandymui...
o gal iš tų riebių kojoms ar rankoms ką nors galiu sumakaluot? user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 22 spalio 2013 - 11:43
Kanapių aliejus labai labai plaukams gerai, sunaudosi! Nors aš ir veido kremams kartais dedu truputį, ir įvairiems kitiems makalams. Pas mane einamas daiktas.
Mergiukai, įdėjau į pirkimų temą apreiškimą, kad planuoju pirkti iš vienos UK parduotuvės, tai jei kam reikia... mirksiukas.gif

Aš aktyvus, jei gamintojo nenurodyta kad reikia įterpti tam tikroje temperatūroje, dažnai kaitinu su hidrolatu. O jau ką reikia žemesnėje, tuos taip ir makaluoju... Kai ką irgi atskirai prasitirpinu, visaip... Kai ilgai plaku, kol vėsta, atskirai sumakaluotus kartais truputį įdedu į šilto vandens vionelę, kad temperatūrų skirtumai būtų mažesni. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2013 10 22, 12:43)
Ačiū  4u.gif
Sveikos. Pasiguosiu - su aliejais man nesiseka.  biggrin.gif  doh.gif  kažkaip įsiūlė man šiandien kanapių sėklų al., nes užsukau labai greitai su vaiku važiuodama iš poliklinikos, galvoju reikia kokio lengvesnio, norėjau šiaip erškėtrožių ar kokio, kuris derėtų prie mano turimų, ir galėčiau sau kremą pasigaminti, bet kad aš žiopla tai irgi neneigiu  doh.gif tas al. brangokas gavos, nebepirksiu is ten niekad  schmoll.gif o galiausiai nieko ir padaryt negaliu  verysad.gif  laukiu savo alieju dabar is az, nors irgi - pasiemiau po labai mazus kiekius, gal gerai pradžiai bus, pabandymui...
o gal iš tų riebių kojoms ar rankoms ką nors galiu sumakaluot? user posted image

As irgi nusipirkau kanapiu seklu aliejaus. Man labai fainas, patepiau ranka, tai is karto susigere, neliko, jokio riebalo.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2013 10 22, 14:25)
As irgi nusipirkau kanapiu seklu aliejaus. Man labai fainas, patepiau ranka, tai is karto susigere, neliko, jokio riebalo.

o tu veido kremui naudosi ar kam, jeigu ne paslaptis?
Atsakyti
As kanapiu al. naudoju plauku priemonese. Ir ne kosmetikai naudoju - man jis labai skanus ax.gif
Atsakyti
gal kas prancūziškai supranta paprotins, iš kurios augalo dalies čia padaryta ištrauka
http://translate.goo...2Tl8lYYK71sr8GA.

Mergaites ar alkoholines/ glicerinines ištraukas koncervuojat ar užtenka alkoholio (kiek ten jo liko po nugarinimo)?
Atsakyti