Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2013 10 14, 19:12)
bishke sviesesne,bet super ryskesne ir skaistesne.Siaip su neono spalvom paprasta nes dazniausia jos atitinka realybeje esamus neoninius daiktus,drabuzius man vaikysteje,tympas ryshkias  lotuliukas.gif


Neoniniu tympu neturejau, tai sunku isivaizduoti biggrin.gif
Is jusu papasakojimo man patiktu, na bet spalvos kurioms 4 sluoksniu reikia mane is proto varo!
Bandysiu I vietine Sally's nuvaryt, gal tures ant tipso smile.gif

QUOTE(Vaidela @ 2013 10 14, 21:59)
Sveikos merginos,gal galit man padėt-susipainiojau su spalvom,kompas vis kitaip rodo,o realiai pamatyt ne visas galiu.HG Diva,Bella's Vampire ir My forbiden love-ar yra kurios identiškos,ar visos stipriai skiriasi? blink.gif

Visos trys skirtingos ir visas reikia turet lotuliukas.gif
Diva baklazanas tamsiai violetinis
Bella's vampire tamsi bordo I juoduma be zerucio
Forbidden love irgi bordine bet su zeruciu ir sviesesne nei vampire.
Visos nerealios, forbidden Mano mylimiausia ir nenusibostanti. Is triju rinkciaus diva ir forbidden
Atsakyti
Aciukas visoms padejusioms,taip ir zadu daryt-visas tris isigyt. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2013 10 14, 20:05)
Beje papirkau juoda spalva- Opi black onyx, nei HG nei senses neturejus, ziuresim kaip Opi bus...

Nuomone apie OPI man butu idomi (ieskau, kuo pakeisti Shellac Black Pool).
Atsakyti
ta proga, kad buvau pametus temą ir gavau siuntinį, teko temą susirast biggrin.gif paštininkas ką tik atnešė PN siuntinuką - keturi lakai (16.10, 15.2, 9.10 ir 6.8) ir gelio lipnumo valiklis (turiu Gruv butelį, bet bijau, kad greit baigsis jis man, tai nusipirkau į priekį biggrin.gif nors galėjau geriau lako valiklį pirkt, o ne lipnumo laugh.gif ). Pažiūrėjau ką tik visas spalvas, tai labai patiko visos, gražios atrodo buteliukuose bigsmile.gif Įdomu bus išbandyti realiai ant nagų.
Tiesa, pirkau pas juos (nailshop.lt) per du kartus, abu mokėjau už pristatymą po 5Lt Lietuvos paštu, tai gavau nemažą dėžutę saugiai supakuotą su pirmenybiniu lipduku. Žinant pašto įkainius manau, kad tikrai tie 10Lt už siuntimą ir suėjo biggrin.gif Abu užsakymus sudėjo į vieną - tuo labai džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti

Gal galite pasiūlyti kur pigiau HG lakus įsigyti Vilniuje?Noriu porą pabandyti tai planuoju įsigyti 4u.gif
Atsakyti
O aš šiandien kaip ir tikėjausi gavau savo Black Cherry Berry ax.gif Dabar turėjau Light Elegant, tai man ji nelabai... Baisiai knieti pabandyt nusilakuot, bet jau šiandien tai niekaip doh.gif Gal ryt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
mergaites gal galite patarti i kokio gamintojo UV lempas dairytis ? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2013 10 14, 01:07)
Merginos kas turit HG Tiki tiki laranga, kaip jinai jums? Ar gerai nakuojas ir nereikia 4 sluoksniu? Renkuosi tarp Opi Good mandarin ir HG ir nesumastau kuria geriau imt...


HG "Tiki tiki laranga" yra neoninė, man labai patiko vasarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 10 15, 12:31)
Dabar turėjau Light Elegant, tai man ji nelabai... Baisiai knieti pabandyt nusilakuot, bet jau šiandien tai niekaip  doh.gif Gal ryt  4u.gif

O kuo nelabai? Ji mano norų sąraše ax.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2013 10 15, 07:27)
Nuomone apie OPI man butu idomi (ieskau, kuo pakeisti Shellac Black Pool).

Kai gausiu, butinai parasysiu...
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 10 15, 15:01)
O kuo nelabai? Ji mano norų sąraše ax.gif

Šeip aš neesu didelė tokios rausvos spalvos mėgėja, kažkaip ją įsivaizdavau kaip labiau neutralią, kaip kūno. Na bet nieko, susinaudos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 10 15, 14:59)
Šeip aš neesu didelė tokios rausvos spalvos mėgėja, kažkaip ją įsivaizdavau kaip labiau neutralią, kaip kūno. Na bet nieko, susinaudos  biggrin.gif

Ai jie tik dėl to, tai toliau noriu biggrin.gif Bijojau, kad vėl išlįs kokie negerumai su dryžiavimais, garbanojimais ir kitais "stebuklais"..
Atsakyti