Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

panos, parekomenduokit kokiu nors graziu tamsiai melynu spalvu, kurios yra einamos... gali buti HG, IBD, Progel 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Naujos spalvytės mano paletėj smile.gif
PN 8,7 - persikas su auksu (realiai spalva daugiau persikinė nei rūžava), labai gražiai žiūrisi;
PN 14,6 - plius minus tokia ir yra, gal tik biškį šviesesnė smile.gif Lengvai dengės, atrodo super smile.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2013 10 15, 00:41)
Diva baklazanas tamsiai violetinis
Bella's vampire tamsi bordo I juoduma be zerucio


Pas mane Diva ir Bella's vampire sutepti vienas prie kito, ir aš juose jokio skirtumo nematau biggrin.gif Iš mano pusės, imk arba Bella's vampire arba Diva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mascarra: 15 spalio 2013 - 15:36
QUOTE(Tikrė @ 2013 10 15, 16:28)
Ai jie tik dėl to, tai toliau noriu biggrin.gif Bijojau, kad vėl išlįs kokie negerumai su dryžiavimais, garbanojimais ir kitais "stebuklais"..

Na, man tai ji pirmus kartus nesilaikė, bet čia jau aš nemokėjau, ne spalva kalta doh.gif Bet va dabar jau 1,5 savaitės su ja vaikštau ir pastebėjau, kad galiukai pagelto blink.gif Bandau sugalvot, ką čia tokio dariau, kad pagelto, bet nesumąstau... Gal taip būna su šviesiom spalvom?
Atsakyti
merginos, sakykit ibd draugauja su pn? sekmadieni vakare nusilakavau ibd base, topas ir pn 7.10. siandien viskas atsilupo. bet taip eme nuo galiuko atsikele ir viskas graziai nusilupo, per visa naga g.gif ar cia ne priemonese gali buti beda, o lakavime, nors viska dariau pagal eiliskuma
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2013 10 15, 16:35)
Naujos spalvytės mano paletėj smile.gif
PN 8,7 - persikas su auksu (realiai spalva daugiau persikinė nei rūžava), labai gražiai žiūrisi;
PN 14,6 - plius minus tokia ir yra, gal tik biškį šviesesnė smile.gif Lengvai dengės, atrodo super smile.gif

skaniai atrodo ta ruda su stambiais zvyniukais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2013 10 15, 13:35)
Pas mane Diva ir Bella's vampire sutepti vienas prie kito, ir aš juose jokio skirtumo nematau biggrin.gif Iš mano pusės, imk arba Bella's vampire arba Diva smile.gif


Jus teisi, panasios jos labia - bet DIVA man tokia I melynuma tamsu violetinuma, o bella's man tokio daugiau bordo I juoduma smile.gif Nors abi baklazanines tokios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lindrukas: 15 spalio 2013 - 16:37
Hg Light Elegant viena pirmuju mano spalvu mirksiukas.gif Superine spalvyte (kalbu ne apie grozi, nes kiekvienam savo) bet jokiu problemu su ja. Nei garbanojasi, nei traukiasi, kadangi su zeruciu, tai ir brokas ne taip matesi biggrin.gif
Ir negeltonuoja man (apie buroku tarkavima rankomis aisku nekalbu rolleyes.gif )
Vakar sesei ir draugei lakavau Good Gossip, pora dienu pries tai, kita drauge irgi good gossip, tik truputi pagrazinom ketvirta pirstuka. Kaip susitarusios visos ax.gif
Siandieninis sau darytas. IBD Green Monster (3) ir folija
user posted imageuser posted image
Isbandziau cuticulu remuveri, geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 10 15, 20:28)

megstu zalia spalva wub.gif nors kiti sako berysio ji ant nagu,bet man visad kazkaip gerai ziuris smile.gif
Atsakyti
Man HG Good Gossip ziauriai blogai laikosi visad, nesuprantu kodel g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 10 15, 20:28)

Siandieninis sau darytas. IBD Green Monster (3) ir folija


Grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziauriai grazus su Green monster wub.gif

Panos turiu klausima - kaip plaunat buteliukus nuo gelio, jei su acetonu ar ner rizikos kad po to gelis gali igaut jo ir trukynet g.gif zodziu prasyciau detaliau blush2.gif

Ir cia maniskis 3 sluokniai Elegant wish (trecio reikejo tik tam kad galiukus padent, vis traukesi spalva nuo ju doh.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2013 10 15, 21:33)
Man HG Good Gossip ziauriai blogai laikosi visad, nesuprantu kodel g.gif

eik eik,man cia vienas is the best laku kurie menesi ne krust !!! nieko sau g.gif idomu kodel taves jis neklauso,man apskritai blizgus lakai idealiausiai laiko visoms smile.gif
Atsakyti