Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Birmania @ 2013 10 16, 13:26)
dėkavoju  4u.gif einu pasiknaisiosiu po albumą  4u.gif internete pigiau ne labai ką rasi,reik kažkokios sąžiningos tiekėjos o parduotuvėse tik Nagavitoj HG lakai parduodami ar dar kur?

taip,oficeli parduotuve tik Nagavita ir Salonpro jei apie Vilniu snekam,bet kainos vienodos,tik salonpro puslapyje buna daugiau akciju visokiu :-)
Atsakyti
laba dienele ar yra sitame tinklalapyje skelbimu susijusiu su agu prieziuros ir visokiu kt dalykeliu ,skyrius?nkr eranndu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukas007 @ 2013 10 16, 16:17)
laba dienele ar yra sitame tinklalapyje skelbimu susijusiu  su agu prieziuros ir visokiu kt dalykeliu ,skyrius?nkr eranndu schmoll.gif

jei pirkti parduoti - tai yra http://www.supermama...howtopic=944586 , o jei paslaugu,deja ne.
Atsakyti
O aš šiandien išbandžiau savo black cherry berry. Norėjau ant žiedo piršto pasidaryti gyvatės imitaciją, bet taip skubėjau išbandyt, kad pamiršau biggrin.gif Bet nesisekė man lakuotis, supratau ką jūs turėjot omeny kai sakydavot, kad "traukiasi spalva" doh.gif Labai atsargiai bandžiau, ir vistiek vienas zaraza prasprūdo ir panašu, kad tuoj nusilups verysad.gif Ir šeip, nesuprantu kaip jums pavyksta taip gražiai aplink odeles nusilakuot, kad ir kaip stengiuosi vis tep lep doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2013 10 16, 20:58)
O aš šiandien išbandžiau savo black cherry berry. Norėjau ant žiedo piršto pasidaryti gyvatės imitaciją, bet taip skubėjau išbandyt, kad pamiršau  biggrin.gif  Bet nesisekė man lakuotis, supratau ką jūs turėjot omeny kai sakydavot, kad "traukiasi spalva"  doh.gif  Labai atsargiai bandžiau, ir vistiek vienas zaraza prasprūdo ir panašu, kad tuoj nusilups  verysad.gif Ir šeip, nesuprantu kaip jums pavyksta taip gražiai aplink odeles nusilakuot, kad ir kaip stengiuosi vis tep lep  doh.gif

Tai Visada galima po to odeles apsivalyti aplinkui, jei jau nubego.. smile.gif Buna man irgi visko kartais, nors jau du metai lakuoju. Viskas su laiku ismokstama. Kaip sakoma, kuo tolyn, tuo grazyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 10 16, 14:27)
Jo aš irgi taippat bijojau, nes paskutinės kokios trys ar net keturios kolekcijos košmaras, lakuoji ir drebi ar sutrauks ar ne, o va šita super.
Aš irgi turiu šitą spalvą, labai graži
O čia štampikas ar lipukas? Nes labai jau gražus

stampukas- beje is forumo kazkas si geri uzrode- kur I abi puses stampukai yra- didele plokstele - H is nailshopo- beje, visgi konad yra konad- is sios ne visi stampukai atsispaudzia.
dar del spalvos, tai ji beveik juoda ta zalia,
as cia neseniai guodziausi klientems, kaip man vargsei sunku, nes gi perlamutriniu ir su blizgalais nauju laku pilna o emaliniu nauju graziu vis ner- ir se tau- kiek iskart man padave!!! wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,aš vėl su klausimuku 4u.gif .Vandeninius lipdukus dedat ant topo ar ant spalvos džiovintos?Jei ant topo,tai kiek dar reikia sluoksnių topo po užklijavimo lipdukų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidela @ 2013 10 16, 23:17)
Sveikutės,aš vėl su klausimuku 4u.gif .Vandeninius lipdukus dedat ant topo ar ant spalvos džiovintos?Jei ant topo,tai kiek dar reikia sluoksnių topo po užklijavimo lipdukų? g.gif

As dedu ant nudziovintos spalvos smile.gif O tada topas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2013 10 16, 21:25)
stampukas- beje is forumo kazkas si geri uzrode- kur I abi puses stampukai

Aš taip ir pagalvojau kaip tik vakar čiupinau pas kolegę tą plokštelę ir būtent tuo antspauduku grožėjausi ir mąsčiau ar jis gražiai atsispaudžia mirksiukas.gif, bet galvojau o gal lipdžiukas.
Atsakyti
Kur galima nusipirkti geliniu laku netoli antakalnio,nes visos parduotuves kiek zinau yra labai toli
Atsakyti
QUOTE(orin @ 2013 10 17, 10:29)
Kur galima nusipirkti geliniu laku netoli antakalnio,nes visos parduotuves kiek zinau yra labai toli

Netoli katedros Odminiu3g. SalonPro smile.gif
Atsakyti
Visos skundziates black cherry berry, o koks kokybiskesnis butu atitikmuo jai is HG?
Raudono vyno ar sukresejusio kraujo spalvos?
Atsakyti