Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

aš sakau: skanu, smagu grybauti, tačiau organizmui- beveik jokios iš to naudos
ax.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma. Bet kaip supratau zalos taip pat jokios nedaro.ypac jei tik retkarciais
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 24, 19:07)
čia, kaip suprantu, bendras cholesterolis. O nebuvo detalesnio tyrimo, kur išskirstytas gerasis ir blogasis? Ai, jau matau, papildėt žinutę..



Liepos men

Bendras 9,52
HDL 2,48
LDL 7,62
Trigliceridai 1,19

Dabar, po socios kiausinienes:)

Bendras8,99
HDL 2,35
LDL 5,75
Trigliceridai 2(cia atsispindi suvalgyta kiausiniene pries valanda)

O tu valga i pieno riebalus?




Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2013 10 24, 19:58)
Liepos men

Bendras 9,52
HDL      2,48
LDL        7,62
Trigliceridai 1,19

Dabar, po socios kiausinienes:)

Bendras8,99
HDL      2,35
LDL        5,75
Trigliceridai 2(cia atsispindi suvalgyta kiausiniene pries valanda)

O tu valga i pieno riebalus?



ačiū.
Aš valgau.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus...Nu jei taip valgydama sukusiu thumbup.gif

O labai blogai svoriui jei as ilgiau patroskinu? Ar tai tik sveikatai itakos turi?
Ar galima bent citrina i vandeni isispaust?
Atsakyti
QUOTE(Pauksciux @ 2013 10 24, 19:38)
Aciu uz atsakyma. Bet kaip supratau zalos taip pat jokios nedaro.ypac jei tik retkarciais

taip, nieko baisaus juose nėra.
Papildyta:
QUOTE(**Leila** @ 2013 10 24, 20:03)
Aciu uz atsakymus...Nu jei taip valgydama sukusiu thumbup.gif

O labai blogai svoriui jei as ilgiau patroskinu? Ar tai tik sveikatai itakos turi?
Ar galima bent citrina i vandeni isispaust?

kuo ilgiau troškinsi mėsą, tuo kietesnė ji taps. Tad trumpas patroškinimas yra geriau ir sveikatai ir skaniau.
Jei tarp valgymų gersi tą vandenį su citrina, tai jau bus užkandžiavimas, ir bus insulino reakcija į tai.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 24, 20:01)
ačiū.
Aš valgau.



Žinok kol aš valgiau pieno riebalus, tyrimai puse metu negerejo. Nors žinojau, kad pas mane anaerobinis disbalancas, membranos uždarytos pilnos cholesterolio, bet ignoravau šitą dalyką. O kai tyrimai nesikeitė, nustojau valgyti pieno riebalus kuriam laikui, dabar vartoju vieną kartą per savaitę. Darant prielaida, kad ir pas tave kažkas panašaus gali būti, pieno riebalai visškai netinkami...
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 24, 20:15)
taip, nieko baisaus juose nėra.
Papildyta:

kuo ilgiau troškinsi mėsą, tuo kietesnė ji taps. Tad trumpas patroškinimas yra geriau ir sveikatai ir skaniau.
Jei  tarp valgymų gersi tą vandenį su citrina, tai jau bus užkandžiavimas, ir bus insulino reakcija į tai.


O paprasta vandeni galima gert? Kiek reikia vandens isgert per diena?
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 10 24, 20:33)
O paprasta vandeni galima gert? Kiek reikia vandens isgert per diena?

taip , tinka paprasčiausias vanduo, negerk jokių mineralinių. Kiek gerti? šiaip mums prievarta nereikia gert, bet tiem, kam tirpsta riebalai, atsipalaiduoja juose sukauptos nereikalingos atliekos, reikia gerti, net kai nelabai norisi. Dalis to vandens ateis su daržovėmis.
Papildyta:
QUOTE(JolkitaS @ 2013 10 24, 20:32)
Darant prielaida, kad ir pas tave kažkas panašaus gali būti, pieno riebalai visškai netinkami...

kadangi Rasa buvo pasinešus link vegetarystės ir kurį laiką nevalgė mėsos, o, spėju, mėgavosi vaisiais, riešutais ir aliejais, tai aš darau prielaidą, kad pas ją priešingas reikalas.
Bet reiktų įsitikint kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2013 10 24, 20:32)
Žinok kol aš valgiau pieno riebalus, tyrimai puse metu negerejo. Nors žinojau, kad pas mane anaerobinis disbalancas, membranos uždarytos pilnos cholesterolio, bet ignoravau šitą dalyką. O kai tyrimai nesikeitė, nustojau valgyti pieno riebalus kuriam laikui, dabar vartoju vieną kartą per savaitę. Darant prielaida, kad ir pas tave kažkas panašaus gali būti, pieno riebalai visškai netinkami...


rimtai... g.gif nu tai ką valgyti, po galais... doh.gif Pvz., ant troškintų karštų daržovių kokį riebalą dėti? Kokosas man netinka, alyvuogių aliejus ant karštų patiekalų irgi netinka, be to- neskanu.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 24 spalio 2013 - 19:56
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 24, 20:55)
taip , tinka paprasčiausias vanduo, negerk jokių mineralinių. Kiek gerti? šiaip mums prievarta nereikia gert, bet tiem, kam tirpsta riebalai, atsipalaiduoja juose sukauptos nereikalingos atliekos, reikia gerti, net kai nelabai norisi. Dalis to vandens ateis su daržovėmis.
Papildyta:

kadangi Rasa buvo pasinešus link vegetarystės ir kurį laiką nevalgė mėsos, o, spėju, mėgavosi vaisiais, riešutais ir aliejais, tai aš darau prielaidą, kad pas ją priešingas reikalas.
Bet reiktų įsitikint kažkaip g.gif


Aciu voresta uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 10 24, 17:17)
Lumi as apsalus  blink.gif  drinks_cheers.gif

Ka tik suvalgiau paleiska troskini: kalakutienos kumpio gabaliukus apkepiau ant kokoso aliejaus. Kitoj keptuvej ant kokoso apkepiau svoguna, morka, paprika, cukinija. Ipiliau pomidoru savo sultyse,suberiau mesa,patroskinau ir uzpiliau grietinele 35 proc. Pasakiskas skonis, nu bet ar galima nuo to sukust???  blink.gif  Parasykit ar viskas ok su mano patiekalu?

Tiesa, kokius vaisius dazniausiai valgot?


tai cia viskas paprasta- tiesiog visas sitas maistas virsta energija, ir nesikaupia riebalai ant pilvo, nes nelieka kam kauptis
Atsakyti