Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(" voresta " @ 2013 10 24, 20:55)
kadangi Rasa buvo pasinešus link vegetarystės ir kurį laiką nevalgė mėsos, o, spėju, mėgavosi vaisiais, riešutais ir aliejais, tai aš darau prielaidą, kad pas ją priešingas reikalas.
Bet reiktų įsitikint kažkaip g.gif


g.gif doh.gif lotuliukas.gif jau visiškai pasimečiau... biggrin.gif
Gal aš porą mėnesių dar neišimsiu pieno produktų. Pažiūrėsiu, ką tyrimai rodys. Jeigu nepakis, tada pieno produktus imsiu lauk iš raciono... g.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 24, 20:55)
taip , tinka paprasčiausias vanduo, negerk jokių mineralinių. Kiek gerti? šiaip mums prievarta nereikia gert, bet tiem, kam tirpsta riebalai, atsipalaiduoja juose sukauptos nereikalingos atliekos, reikia gerti, net kai nelabai norisi. Dalis to vandens ateis su daržovėmis.
Papildyta:

kadangi Rasa buvo pasinešus link vegetarystės ir kurį laiką nevalgė mėsos, o, spėju, mėgavosi vaisiais, riešutais ir aliejais, tai aš darau prielaidą, kad pas ją priešingas reikalas.
Bet reiktų įsitikint kažkaip g.gif



Tai kad pries pradedant Paleo maitintis as irgi kirtau riesutelius, vaisius, koses, mesa retai, riebalo niekada:) gi nesveika. Po metabolizmo tyrimo anaerobinis, glikogeninis disbalancai g.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 24, 20:56)
rimtai...  g.gif nu tai ką valgyti, po galais...  doh.gif Pvz., ant troškintų karštų daržovių kokį riebalą dėti? Kokosas man netinka, alyvuogių aliejus ant karštų patiekalų irgi netinka, be to- neskanu....  rolleyes.gif


Kaip supratau ruosiesi tyrimui, tai viskas po jo ir paaiskes. O kaip pas tave su svoriu? Tarkim pas mane virsvorio nera ir nebuvo, bet as praktiskai nieko nevalgydavau, o svoris vis kildavo. Dar po kokiu metu vegetarystes butu is serijos "nevalgau ir storeju":)
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2013 10 24, 17:17)

Tiesa, kokius vaisius dazniausiai valgot?


as bananais piktnaudziauju.. bet reik su tuo rist.
Atsakyti
QUOTE(JolkitaS @ 2013 10 24, 21:09)
Kaip supratau ruosiesi tyrimui, tai viskas po jo ir paaiskes. O kaip pas tave su svoriu? Tarkim pas mane virsvorio nera ir nebuvo, bet as praktiskai nieko nevalgydavau, o svoris vis kildavo. Dar po kokiu metu vegetarystes butu is serijos "nevalgau ir storeju":)


168cm, 68kg buvo iki Paleo. Nu ne stora, bet minkšta visa... blush2.gif
Tyrimo kol kas nežadu darytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 24 spalio 2013 - 20:17
QUOTE(Jurgitele25 @ 2013 10 24, 17:41)
zinau kad gausiu velniu uz klausinejima,bet jus valgot ta paprasta grietine ar kazkokia speciali yra?gal kokosu grietines yra lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



mes valgome Dvaro40% gritine, ji vos ne vienintele tikra
Papildyta:
QUOTE(JolkitaS @ 2013 10 24, 18:06)
O man nepakeičiamas šiuo metu yra griežtis, nu žiauriai skanu. Net "bulvių košę" einasi pagamint;)




kas tas yr??
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 24, 21:04)
g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif jau visiškai pasimečiau...  biggrin.gif
Gal aš porą mėnesių dar neišimsiu pieno produktų. Pažiūrėsiu, ką tyrimai rodys. Jeigu nepakis, tada pieno produktus imsiu lauk iš raciono...  g.gif

pirk šlapimo tankio matuoklį, pasisiosi, pasimatuosi ir daugmaž taps viskas aišku, kaip su tom membranom. Tankis didelis- reik sterolinių riebalų, tankis mažas- reik aliejų.
Dar kraujospūdis kažką sakyt gali, pulsą skaičiuok atsigulus ir po to iškart atsistojus.
Atsakyti
snd turejom viesnia. nepirkau jokio pyrago. galvojau - atsines- ok, pati ir suvalgys smile.gif neastinese. o atsinese kazkoki suri su mango gabaliukais blink.gif pasiskaiciau as kilometrine sudeti.. ir padariau graikisku salotu smile.gif suvalgem, alyvuogiu dar, dziugo turejom. tai suejo viskas:) anas suris liko. nesiu i darba, tos viska sues biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 10 24, 21:29)
snd turejom viesnia. nepirkau jokio pyrago. galvojau - atsines- ok, pati ir suvalgys smile.gif neastinese. o atsinese kazkoki suri su mango gabaliukais blink.gif  pasiskaiciau as  kilometrine sudeti.. ir padariau graikisku salotu smile.gif suvalgem, alyvuogiu dar, dziugo turejom. tai suejo viskas:) anas suris liko. nesiu i darba, tos viska sues biggrin.gif


Ir suri galima valgyt? Koki dazniausiai valgot?
Papildyta:
Tema i pabaiga...Gal autore galetu visas nuorodas sumest i pirma psl? Pvz kaip sviesto gamyba ir pan... g.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 10 24, 21:29)
anas suris liko. nesiu i darba, tos viska sues biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 10 24, 21:25)
pirk šlapimo tankio matuoklį, pasisiosi, pasimatuosi ir daugmaž taps viskas aišku, kaip su tom membranom. Tankis didelis- reik sterolinių riebalų, tankis mažas- reik aliejų.
Dar kraujospūdis kažką sakyt gali, pulsą skaičiuok atsigulus ir po to iškart atsistojus.


rytoj paskaičiuosiu pulsą ir pasimatuosiu kraujospūdį. Šiaip, pagal aprašymą HS, pas mane uždaros membranos.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 10 24, 21:16)
168cm, 68kg buvo iki Paleo. Nu ne stora, bet minkšta visa...  blush2.gif
Tyrimo kol kas nežadu darytis.


Mano 169 60kg, nuo nevalgymo buvo pakilęs iki 63;) ir manau būtų dar kilęs. Daryk iš tyrimą arba ką Voresta siūlo.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kazkada jau klausiau, bet matyt nieks nepastebejo - kiek jus gramu riebalu duodat arbatiniam sauksteliui kokosu aliejaus? ir valgojamam saukstui? smile.gif
Atsakyti