Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 11 07, 19:31)
problema, kad dažniausiai prioritetas suteikiamas formai - t.y. spalvai, kontrastui ir pan. ir visai pamirštamas idėjiškumas, tarp eilučių slypinčios prasmės, daugiasluoksniškumas. jeigu reikėtų rinktis tarp formos ir turinio, spėkit, ką aš asmeniškai pasirinkčiau.



dievai!, šaukštai po pietų, bet va viso to, ką išvardinai ir dar ką galbūt turėjai omeny, mano koliažų foto paprasčiausiai nėra blink.gif Ne toje, kurią gavau, o toje, kurią kažkam išsiunčiau. O dabar jau norėčiau, kad būtų. Žodžiu, imu panikuot, nors pati Jurzolę tramdžiau biggrin.gif Va, gal išsiunčiau idėjiniam žmogui ir jis dabar verkia wink.gif
Atsakyti
Man gautoji nuotrauka daug minčių kelia, daug detalių daug ko prigalvot galima, bet dabar skaitant Jūsų diskusijas kas yra koliažas pasimečiau g.gif , gal apibrėžiam tada kaip nors tikliau, ar paliekam visiškai laisva valia pasirinkti pagal kiekvienos suvokimą?

P.S Ačiū Iks už vargą organizuojant ir siuntinėjant mums foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 07 lapkričio 2013 - 20:46
QUOTE(Iks @ 2013 11 07, 21:38)
dievai!, šaukštai po pietų, bet va viso to, ką išvardinai ir dar ką galbūt turėjai omeny, mano koliažų foto paprasčiausiai nėra blink.gif



nusiramink Iks, visa tai, ką suminėjo Say, turi gautis rezultate. Taip paveikti tą gautąją foto, kad pasirodytų tas daugiasluoksniškumas jau abi foto sulipdžius:)
Papildyta:
QUOTE(vienintelė @ 2013 11 07, 21:45)
Man gautoji nuotrauka daug minčių kelia, daug detalių daug ko prigalvot galima, bet dabar skaitant Jūsų diskusijas kas yra koliažas pasimečiau g.gif , gal apibrėžiam tada kaip nors tikliau, ar paliekam visiškai laisva valia pasirinkti pagal kiekvienos suvokimą?



aš vadovaučiaus nuojauta. Šalin apribojimus
Atsakyti
Aš galvoju, kad atsipalaiduokim ir pajuskim malonumà biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 07 lapkričio 2013 - 21:03
QUOTE(vienintelė @ 2013 11 07, 20:45)
Man gautoji nuotrauka daug minčių kelia, daug detalių daug ko prigalvot galima, bet dabar skaitant Jūsų diskusijas kas yra koliažas pasimečiau g.gif , gal apibrėžiam tada kaip nors tikliau, ar paliekam visiškai laisva valia pasirinkti pagal kiekvienos suvokimą?

P.S Ačiū Iks už vargą organizuojant ir siuntinėjant mums foto


Jums leidus, nuspręsiu aš rolleyes.gif:
LAISVA VALIA. Pačia laisviausia.
Ir ačiū jums už vargą dalyvaujant biggrin.gif
Mamagute, aš gana rami. NIEKIS (Say!), kitąsyk pasisluoksniuosiu wink.gif
Erikamaja, drinks_cheers.gif

Ir apskritai šią savaitę noris galvoti tik apie bulves. Prisipažįstu, nesu tikra, ar pakankamai gerai suvokiu, kas yra tasai still life. Literatūrmenis, jaučiu, nepasufleruos..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 lapkričio 2013 - 21:03
QUOTE(mamagute @ 2013 11 07, 20:48)
nusiramink Iks, visa tai, ką suminėjo Say, turi gautis rezultate. Taip paveikti tą gautąją foto, kad pasirodytų tas daugiasluoksniškumas  jau abi foto sulipdžius:)


teip.
bet čia tik mano fantazija. paspardymas subinikėn, Jums leidus.

QUOTE(erikamaja @ 2013 11 07, 20:51)
Aš galvoju, kad atsipalaiduokim ir pajuskim malonumà biggrin.gif


teip.

QUOTE(Iks @ 2013 11 07, 20:59)

Ir apskritai šią savaitę noris galvoti tik apie bulves. Prisipažįstu, nesu tikra, ar pakankamai gerai suvokiu, kas yra tasai still life. Literatūrmenis, jaučiu, nepasufleruos..?


gera mergaitė smile.gif (dėl niekio)

ne, literatūrmenis nepasufleruos. Still life liaudiškai tariant yra tai, kas nepabėgs ir nesujudės fotografuojant, nekniauks, neburbės ir nesikrapštys nosies.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 11 07, 21:08)
ne, literatūrmenis nepasufleruos. Still life liaudiškai tariant yra tai, kas nepabėgs ir nesujudės fotografuojant, nekniauks, neburbės ir nesikrapštys nosies.


o natiurmortas - ne tas pats..? Aš angliškai neskaitau, suprantu kas 25 žodį, antraip, būčiau susiradusi ir neklausinėčiau kvailų klausimų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 lapkričio 2013 - 21:23
QUOTE(Iks @ 2013 11 07, 21:20)
o natiurmortas - ne tas pats..? Aš angliškai neskaitau, suprantu kas 25 žodį, antraip, būčiau susiradusi ir neklausinėčiau kvailų klausimų rolleyes.gif

Still life ir yra natiurmortas - nebent kalbininkai grazesni lietuviska zodi surado nuo to laiko, kai as LT palikau smile.gif

Del koliazu (kurie is tiesu yra diptichai, bet tiek to jau, palikim tuos terminus ramybej rolleyes.gif) man labiausiai patiko kazkurios issakyta mintis, kad geras koliazas tas, kur dvi nuotraukos kartu ziurisi geriau nei atskirai. O kaip ta efekta pasiekti - kiekvienos valia. Jei prigalvosit taisykliu, as pasuosiu, iskart prisipazistu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 07 lapkričio 2013 - 21:40
QUOTE(Jurzole @ 2013 11 07, 21:39)
Still life ir yra natiurmortas - nebent kalbininkai grazesni lietuviska zodi surado nuo to laiko, kai as LT palikau  smile.gif
Del koliazu (kurie is tiesu yra diptichai, bet tiek to jau, palikim tuos terminus ramybej  rolleyes.gif) man labiausiai patiko kazkurios issakyta mintis, kad geras koliazas tas, kur dvi nuotraukos kartu ziurisi geriau nei atskirai. O kaip ta efekta pasiekti - kiekvienos valia. Jei prigalvosit taisykliu, as pasuosiu, iskart prisipazistu biggrin.gif


Aš nutylėčiau net reikalavimą atnešti GERĄ koliažą hihihi.gif. Aš pažadu atnešti, bet dėl jo būklės galvos kirsti neduočiau. Niekad nedariau. Niekad nelipdžiau net savo pačios foto. Pabandysiu. Prisvilinsiu, tai pati ir valgysiu wink.gif
Ir man patinka laisvamanybės idėja. Nuo to, kad rezultatai gali būti visai netikėti, tik įdomiau, pikantiškiau, nekantriau. Man viskas tinka. Ir Jums turi tikti, nes aš Jums atnešiau parolimpinę ugnį - kaip Prometėjas, aš ją ir kurstau - kaip vaidilutė ar mergaitė su degtukais ax.gif
Tik nepagalvokit, kad susireikšminau. Nes... teisingai pagalvojote biggrin.gif Einu šunį geriau išvesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 07, 21:20)
o natiurmortas - ne tas pats..?


tas pats, tik still life tikriausiai yra šiek tiek platesnė sąvoka.

QUOTE(Iks @ 2013 11 07, 22:22)
Aš nutylėčiau net reikalavimą atnešti GERĄ koliažą hihihi.gif. Aš pažadu atnešti, bet dėl jo būklės galvos kirsti neduočiau. Niekad nedariau. Niekad nelipdžiau net savo pačios foto. Pabandysiu. Prisvilinsiu, tai pati ir valgysiu wink.gif
Ir man patinka laisvamanybės idėja. Nuo to, kad rezultatai gali būti visai netikėti, tik įdomiau, pikantiškiau, nekantriau. Man viskas tinka. Ir Jums turi tikti, nes aš Jums atnešiau parolimpinę ugnį - kaip Prometėjas, aš ją ir kurstau - kaip vaidilutė ar mergaitė su degtukais ax.gif
Tik nepagalvokit, kad susireikšminau. Nes... teisingai pagalvojote biggrin.gif Einu šunį geriau išvesiu smile.gif


aš ir bandau pasakyti, kad neapsiribotų merginos praėjusiais gana siaurai, nors ir nerašytai suformuluotais reikalavimais (panašiu turiniu, bla bla bla), o pažvelgtų į tai laisvai ir, svarbiausia, kūrybiškai. laisvo mąstymo reikės ir toms, kurios juos komentuos smile.gif visų pirma man pačiai.

aš tikrai nesu tikra, kad pati atnešiu ką nors vertinga, kol kas minčių 0 arba 1000, kas iš principo reikšia NIEKĮ smile.gif

koliažų žaidime esu dalyvavusi tik vieną kartą.
tuomet patiko. bet ir foto gavau labai dėkingą:

user posted image
ir
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti